O nas

SaskaMed to specjalistyczna klinika oferująca pełen pakiet opieki medycznej w zakresie: ginekologii i położnictwa, ginekologii estetycznej, chirurgii naczyniowej, endokrynologii, diabetologii, kardiologii, medycyny estetycznej, kosmetologii oraz psychologii.
Klinika specjalizuje się w przeprowadzaniu zabiegów ginekologii estetycznej i plastycznej między innymi labioplastyka, waginoplastyka, korygowanie i rewitalizacja miejsc intymnych, nietrzymanie moczu – zajmuje się tym zespół wyspecjalizowany w tej dziedzinie, pod opieką światowej sławy dr Rafał Kuźlik.


Ważną częścią naszej placówki jest również uroda. Zapraszamy na zabiegi blefaroplastyki, modelowania sylwetki korygowania blizn oraz plastyki brzucha.
Kładziemy nacisk na wysokie standardy opieki nad pacjentem- do pacjenta i jego problemów podchodzimy holistycznie. Zawsze na pierwszym miejscu jest Pacjent, jego zdrowie, równowaga oraz dobre samopoczucie. Bardzo dużą wagę przywiązujemy do poczucia komfortu i intymności.

Mieścimy się na granicy Saskiej Kępy i Gocławia, na nowoczesnym i eleganckim osiedlu Saska Apartments w Warszawie.
Klinika należy do nielicznego grona ośrodków certyfikowanych przez Polskie Towarzystwo Ginekologii Estetycznej i Rekonstrukcyjnej.

GINEKOLOGIA PLASTYCZNA
Labiomajoroplastyka to zabieg polegający na zmniejszeniu warg sromowych większych przy jednoczesnym zwiększeniu napięcia ich skóry. Kobiety decydujące się poddać tej operacji zgłaszają najczęściej wstydliwe dla nich zwiotczenie skóry warg lub zbyt wyraźne ich „odstawanie”, powodujące charakterystyczne uwypuklenie w bieliźnie czy bikini, które same kobiety określają jako bardzo wstydliwe, ponieważ czują się jakby miały męskie jądra. Najczęściej wykorzystywaną techniką chirurgiczną jest podskórna redukcja warg wykonywana z podłużnego cięcia z jednoczesnym wycięciem nadmiaru ich skóry. Tak jak w przypadku redukcji warg większych jedyną skuteczną metodą jest zabieg chirurgiczny, tak efekt zwiększenia napięcia ich skóry można osiągnąć stosując zabiegi medycyny estetycznej, jak laseroterapia, RF (Pelleve), lub używając wypełniaczy, takich jak kwas hialuronowy czy autologiczna tkanka tłuszczowa. Metody te nie są permanentnymi, poza tkanką tłuszczową, której podanie (czasem 2-3 krotne), powoduje jej implantację i stałe pozostanie w miejscu zdeponowania. Kwas hialuronowy wchłania się w ciągu 1-1,5 roku i aby utrzymać efekt zabieg należy powtórzyć. Podobnie sprawa ma się w przypadku zastosowania lasera czy RF. Te ostatnie zabiegi trzeba powtarzać co rok, jednak osiągany efekt zwiększonego napięcia skóry jest podobny jak ten uzyskiwany po operacji chirurgicznej, ale nie jest związany z praktycznie jakimkolwiek ryzykiem dla zdrowia.
Labioplastyka wykonywana w klinice SaskaMed w Warszawie to zabieg, który pozwala pacjentkom pozbyć się kompleksów związanych z wyglądem zewnętrznych narządów płciowych. Tym samym Labioplastyka wpływa korzystnie na pewność siebie w kontaktach intymnych oraz niweluje dyskomfort pojawiający się w codziennym życiu. To doskonała opcja dla pań, którym przeszkadza przerost warg sromowych, ich asymetria lub dekonstrukcja, choćby z powodu naturalnego porodu. Labioplastyka jest też zabiegiem, który sprawdza się jako metoda wizualnego odmładzania miejsc intymnych. Dzięki tej metodzie można poprawić wygląd zewnętrznych narządów płciowych, które utraciły swoją elastyczność z powodu upływu czasu lub zmian hormonalnych. Niezadowolenie z wyglądu okolic intymnych, ból w okolicach sromu, dyskomfort podczas współżycia to ważne wskazania do labioplastyki. Specjaliści w klinice SaskaMed w Warszawie pomogą ocenić zasadność przeprowadzenia zabiegu, opowiedzą o przeciwwskazaniach do zabiegu, zaprezentują możliwe do uzyskania efekty i odpowiedzą na wszelkie pytania.
Waginoplastyka to zabieg polegający na zwężeniu pochwy, najczęściej zniszczonej po porodach. Towarzyszy mu najczęściej korekcja jej przedsionka i plastyka krocza, także uszkodzonych po porodach. Zabiegi waginoplastyki, zarówno chirurgiczne, jak i metodami medycyny estetycznej. Waginoplastyka, polegająca na zwężeniu ścian pochwy, wpływa zarówno na wygląd okolic intymnych, jak i na doznania seksualne. Pacjentki szybko odczuwają pozytywne efekty zwiększenia napięcia mięśni pochwy, co zwiększa ich pewność siebie. Dlatego jest to zabieg coraz bardziej popularny i coraz częściej wykonywany w naszej klinice w Warszawie. Waginoplastyka to zabieg, który polecamy zarówno tym paniom, które urodziły jedno lub więcej dzieci i odczuwają z tego powodu dyskomfort, jak i kobietom, które wykonują pracę fizyczną, polegającą na dźwiganiu dużych ciężarów. To także odpowiednie rozwiązanie dla pań, które zmagają się z nadwagą i otyłością, jak i dla osób z wadami wrodzonymi pochwy.

CHIRURGIA PLASTYCZNA TWARZY- BLEFAROPLASTYKA POWIEK
Blefaroplastyka to chirurgiczna procedura kosmetyczna, która ma na celu poprawę wyglądu powiek, zarówno górnych, jak i dolnych. Zazwyczaj przeprowadza się ją w celu usunięcia nadmiaru skóry, tłuszczu lub tkanki mięśniowej w okolicach oczu, co może pomóc w odmłodzeniu wyglądu. Najczęstszymi problemami, które dotykają okolice oczu, są tzw. kurze łapki oraz opadające powieki. Wiele kobiet i mężczyzn boryka się również z problemem nadmiaru skóry na powiekach, co często nie jest wyłącznie oznaką starzenia się skóry, ale i stanowi problem natury genetycznej. Rozwiązaniem tego typu defektów skórnych jest blefaroplastyka, czyli korekcja powiek. Plastyka, korekcja powiek, to zabieg chirurgiczny, który polega na chirurgicznym lub laserowym usunięciu określonej przez lekarza ilości skóry oraz przywróceniu właściwego napięcia strukturom powięziowym, w wyniku czego skóra zyskuje młodszy wygląd. Dzięki chirurgicznej operacji powiek można skutecznie skorygować defekty spowodowane nadmiarem skóry oraz wiotkością tkanek, które odpowiadają za zmęczony wygląd okolic oczu oraz całej twarzy o kilkanaście lat. Procedura zabiegowa trwa około 60 min, pacjent po zabiegu wraca do domu wraz ze wskazaniami do zastosowania przez najbliższe dni.

WYKONUJEMY RÓWNIEŻ CHIRURGIĘ CIAŁA
PLASTYKA POWŁOK BRZYSZNYCH (Abdominoplastyka); mini plastyka brzucha; PLASTYKA DOLNEJ CZESCI BRZUCHA Z LIPOSUKCJA; mini plastyka brzucha z liposukcją; MINI PLASTYKA BRZUCHA Z LIPOSUKCJĄ I KOREKTĄ BLIZNY PO CC
mini plastyka z liposukcją i korektą blizny po CC; Ginekomastia gruczołowa; Ginekomastia tłuszczowa
INNE CHIRURGICZNE to: Operacja przepukliny pachwinowej ( jednostronnej ) operacja z użyciem siatki
pachwina; Operacja przepukliny pępkowej - operacja z użyciem siatki; Usuwanie tłuszczaków (w zależności od wielkości)
ciało / twarz (pojedyńcza zmiana); Usuwanie chirurgiczne zmian skórnych z histopatologią ciało/twarz; Miniabdominoplastyka
plastyka dolnej część brzucha; iniekcja podskórna /dożylna/ domięśniowa; Nacięcie ropnia; Szycie rany.

ŻYLAKI, ŻYŁY...
Skleroterapia; żylaki, żyły siatkowe, pajączki naczyniowe ( W zależności od skali problemu). Skleroterapia kompresyjna zabiegowa; IPL Laserowe zamykanie naczynek/pajączków na nogach; IPL Laserowe zamykanie naczynek/pajączków na nogach; IPL Laserowe zamykanie naczynek/pajączków na nogach; IPL Laserowe zamykanie naczynek/pajączków na twarzy; IPL Laserowe zamykanie naczynek/pajączków na twarzy; IPL Laserowe usuwanie przebarwień na twarzy; IPL Laserowe usuwanie przebarwień na twarzy; IPL Laserowe usuwanie przebarwień; Dekolt; IPL Laserowe usuwanie przebarwień

Oczywiście modelujemy CIAŁO, odchudzamy i ujędrniamy.
Wielofunkcyjne urządzenie najnowszej generacji do wyszczuplania, modelowania i ujędrniania ciała oraz biostymulacji i ujędrnianiu skóry na twarzy i ciele. Podstawą sukcesu INFINITY Shape jest synergia działania czterech nowoczesnych technologii. Są to: masaż próżniowy (podciśnieniowy), głęboka kawitacja ultradźwiękowa, zimny laser biostymulacyjny i multi/bipolarna radiofrekwencja.
Zadzwoń do nas i zapytaj być może nie umieściliśmy wszystkiego co Cię interesuje. Zapraszamy na naszą stronę: https://saskamed.pl/zabiegi/ zadzwoń o dopytaj +48 517034524; napisz jeśli wolisz info@saskamed.pl
Dowiedz się więcej
Języki
 • Angielski
Szczegóły prawne

Usługi

Specjaliści

Opinie o specjalistach (27)

Ogólna ocena

  W
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  dr n. med. Karina Barszczewska konsultacja ginekologiczna

  Doktor Karinę wybrałam po dość długich poszukiwaniach i zapoznaniu się z jej profilem w social mediach. Do wizyty nastawiona byłam dość sceptycznie, bo „przerobiłam” już wielu ginekologów, którzy w mniejszy lub większy sposób bagatelizowali moje problemy. Dodatkowo bywałam już w gabinetach, gdzie w internecie wszystko było super natomiast w rzeczywistości, aż tak miło nie było. Pani doktor jest jednak wyjątkiem od tej reguły. Z jej osoby bije ciepło i życzliwość, a człowiek instynktownie zaczyna jej ufać. Dokładny wywiad, szczegółowe badanie i opis zaleceń. Zwrócenie uwagi na to co umknęło innym specjalistom. Wiem, że nie jestem najłatwiejszym pacjentem (ze względu na ADHD i depresję, ciężko mi uporządkować swoje sprawy zdrowotne), jednak Pani doktor była bardzo cierpliwa, gdy w nieskładny sposób opowiadałam o swoim wcześniejszym leczeniu albo szukałam wyników badań w stercie moich papierów. Pierwszy raz od dawna pomyślałam, że wszystko będzie w porządku. Dziękuję Pani Doktor.

  N
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  dr n. med. Karina Barszczewska konsultacja ginekologiczna

  Jestem bardzo zadowolona po wizycie u Pani Doktor. Pani Doktor przeprowadziła bardzo szczegółową konsultacje, dokładnie wszystko wyjaśniła, bez pośpiechu, odpowiedziała na każde moje pytanie. Ogrom wiedzy, wspaniałe miłe i ciepłe podejście do pacjenta. Warto!

  Z
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Rafał Kuźlik ginekologia estetyczna

  dr.Rafał Kuzlik to profesjonalista w swoim zawodzie , empatyczny i doświadczony. Uratowaw mój stan psychiczny, komfort życia i estetyczny. Pan Kuźlik zrobił labioplastykę i rekonstrukcję po dramatycznej operacji u innego lekarza .
  Wcześniej miałam operację torbieli wargi sromowej .Dostałam zakarżenie rany.I po menczoncym długim leczeniu miałam fatalny wyglond warg....
  Teraz po operacji u Pana Rafała Kuźlika odzyskałam pewność siebie i efekt estetyczny zachwyca! Czułam się pod czas zabiegu zaopiekowaną jak ze strony pana Kuźlika tak i personelu.Polecam kobietam mistrza swojego zawodu.
  I....jeszcze jedno......Pan Kuźlik ma dobre poczucie humoru! To pomaga wyluzować w tak delikatnych sprawach :-)
  Jeszcze raz dziękuję, Pan Rafał Kuźlik.


  A
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Karina Barszczewska konsultacja ginekologiczna

  Wnikliwość prezentowana ze strony pani doktor, troskliwa postawa, to zdecydowanie ogromne walory wizyty, Empatia daje poczucie zaopiekowania. Liczę na to, że to początek drogi do lepszego życia.


  A
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  dr n. med. Karina Barszczewska konsultacja ginekologiczna

  Polecam ! Empatyczna, ciepła, ogrom wiedzy. Prawdziwy lekarz z powołania.


  R
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Rafał Kuźlik ginekologia estetyczna

  Miałam wykonaną labioplastykę u doktora Kuźlika.
  Jestem zachwycona jakością przebiegu całego zabiegu. Zarówno opieką ze strony bardzo ciepłej i troskliwej pani, która zakładała wenflon jak i profesjonalizmem ze strony Pana Doktora, to jak wszystko opowiadał krok po kroku i że atmosfera była luźna i bezstresowa. A fakt, że byłam sama i zaprosił mnie Pan do gabinetu za rękę! Podbudowało mnie niesamowicie- cudowne indywidualne, holistyczne podejście do pacjentki- za co jestem wdzięczna.
  Dziękuję za spełnienie marzenia… i czekam na kolejne


  A
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Rafał Kuźlik ginekologia estetyczna

  Miałam wykonaną przez doktora waginoplastyke
  Wszystko super a przede wszystkim bezboleśnie.
  Bardzo dobry kontakt. Polecam


  M
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Rafał Kuźlik ginekologia estetyczna

  Polecam Pana Doktora Rafała. Bardzo miły i profesjonalny człowiek. Czułam się zaopiekowana od początku do końca. Dr wykonywał u mnie labioplastykę. Sam zabieg przebiegł w bardzo miłej atmosferze. Cały personel saska med bardzo ciepły i pomocny. A efekt końcowy zabiegu doskonały. Żałuję, że tak późno się na niego zgłosiłam. Doktor po zabiegu szczegółowo rozpisał postępowanie po zabiegu co bardzo ułatwiło rekonwalescencję. Wszystko się bardzo szybko zagoiło. Bardzo miłe było to, że doktor zostawił do siebie numer telefonu w razie gdyby coś wydarzyło się złego. Polecam :)


  M
  Profil zweryfikowany
  dr n. med. Rafał Kuźlik konsultacja ginekologiczna

  Byłam u Pana Doktora dwukrotnie, w tym raz Pan Doktor natychmiastowo zareagował i zaproponował wizytę, gdy zwróciłam się o pomoc w trudnej dla mnie sytuacji (po zabiegu u innego lekarza). Duża empatia, zaangażowanie, wyjaśnienie problemu i propozycja leczenia- czułam się bardzo zaopiekowana. Dziękuję za pomoc!


  K
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  dr n. med. Karina Barszczewska konsultacja ginekologiczna

  Polecam serdecznie. Doktor Barczewska bardzo dokładnie wyjaśnia wszelkie zagadnienia i wątpliwość.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Najczęściej zadawane pytania

Powiązane wyszukiwania