SANARE Gabinet Rehabilitacyjny

(46 opinii)

Gabinet Rehabilitacyjny SANARE to 18 lat doświadczenia w leczeniu pacjentów z różnymi dolegliwościami i dysfunkcjami narządu ruchu i nie tylko. Diagnozujemy i skutecznie leczymy ostry i przewlekły bó... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

SANARE Gabinet Rehabilitacyjny

Polna 1

38-100 , Strzyżów , podkarpackie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

SANARE Gabinet Rehabilitacyjny

Niebylec 67, Niebylec

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Gabinet Rehabilitacyjny SANARE to 18 lat doświadczenia w leczeniu pacjentów z różnymi dolegliwościami i dysfunkcjami narządu ruchu i nie tylko. Diagnozujemy i skutecznie leczymy ostry i przewlekły ból, urazy sportowe, wady postawy i różne zaburzenia funkcjonowania organizmu, aby poprawić komfort życia naszych Pacjentów.

Profesjonalizm, indywidualne podejście, zaangażowanie i odpowiedzialność, nieustanne podnoszenie kwalifikacji – to cechy, które charakteryzują naszą pracę. Pomaganie innym to nasza pasja.
Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Profile społecznościowe

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

5

Ogólna ocena
46 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Tomasz Góra fizjoterapia

  Profesjonalne podejście, kontaktowy i przede wszystkim nie obiecuje cudów. Kilku fizjo odwiedziłem, ale dopiero u Tomasza moja przygoda nabrała jakiegoś logicznego sensu... i teraz dalej biegam :) Polecam każdemu znajomemu z problemami! Dzięki Tomasz!

 • W
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Tomasz Góra rehabilitacja ortopedyczna

  Szczegółowy wywiad, bardzo profesjonalne i rzetelne podejście oraz miła atmosfera. Byłam już dwa razy i za każdym razem otrzymałam natychmiastową pomoc oraz porady na przyszłość, które nie raz już mi pomogły. Widać, że Pan Tomasz ma ogromną wiedzę i doświadczenie. W pełni mogę polecić każdemu pacjentowi.
  Pozdrawiam

 • D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Daniel Matłosz terapia manualna

  Do gabinetu Pana Daniela trafiłam z silnym bólem odcinka szyjnego kręgosłupa. Już jedna wizyta pozwoliła pozbyć się bólu. Pan Daniel przed przystąpieniem do terapii przeprowadza szczegółowy wywiad. Podczas zabiegu widać u niego duże zaangażowanie. Pan Daniel poświęca pacjentowi tyle czasu ile tego potrzebuje. Pomimo bólu towarzyszącego podczas terapii, wyszłam z gabinetu zrelaksowana. Z czystym sumieniem będę polecać Pana Daniela innym, bo jest skutecznym fizjoterapeutą.

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Tomasz Góra Ból w lędźwiach i biodrze

  Zdecydowanie mogę polecić Pana Tomka. Profesjonalny, rzeczowy, nie owija w bawełnę, stawia sprawę jasno, dobrze i wnikliwie tłumaczy przyczynę i skutek. Po "ugaszeniu pożaru" przedstawia indywidualny plan zapobiegawczy, na przyszłość. Po pierwszej wizycie ogromna poprawa, potem odrobiłem zadanie domowe w postaci odpowiednich ćwiczeń i druga wizyta, po której nastąpiła dalsza poprawa - praktycznie zapomniałem o problemie. Przyszedłem jeszcze na trzecią wizytę i to mam nadzieję będzie na tyle, aczkolwiek Pan Tomek jest na tyle sympatycznym człowiekiem że chętnie go kiedyś spotkam, nie koniecznie z powodu niedyspozycji. Dodam jeszcze że Pan Tomek, to nie jest jedyny fizjoterapeuta, u którego byłem, ale jedyny, który trafił w sedno i naprawdę mi pomógł. Szkoda, że nie trafiłem tu od razu. Cena za wizytę rozsądna. Piąteczka.

 • D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Tomasz Góra bol kolana

  Pan Tomasz zajmuje się pacjentem a nie przypadkiem. Profesjonalny wywiad, badanie a później dążenie do tego by jak najlepiej pomóc człowiekowi. Wykorzystuje ogromną wiedzę i doświadczenie by terapia była skuteczna. Polecam

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Daniel Matłosz usprawnienie kolana po operacji

  Świetny rehabilitant i bardzo sympatyczny człowiek.Widać,że ma ogromną wiedzę i doswiadczenie. Pomógł mi dobrać odpowiednie ćwiczenia i doradził na co zwrócić większą uwagę przy ich wykonywaniu.Dzięki temu kolano nabiera sprawności.Godny polecenia,gdyż bardzo dużo uwagi i czasu poświęca pacjentowi.

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Daniel Matłosz Skręcenie stawu skokowego

  Przyszedłem o kulach ze skręconym stawem skokowym prawej nogi, z mocną opuchlizną, gdzie nie byłem w stanie postawić nogi na podłodze. Po odbyciu prawie godzinnej sesji fizjoterapii wyszedłem o własnych siłach. Pełen profesjonalizm, kuklienckoś i moje uznanie.

 • K
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: mgr Daniel Matłosz

  Póki co byłam na dwóch wizytach. W moim odczuciu moge powiedzieć , ze pan mgr jest bardzo Profesjonalny, miły , trafne uwagi i porady.

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: mgr Daniel Matłosz mocne bóle mięśni, wiązadeł i ścięgien kończyny dolnej

  Bardzo dobry fizjoterapeuta, fachowo zajął się problemem, już po pierwszej wizycie ból ustąpił, zdecydowanie polecam!

 • P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Daniel Matłosz

  Jestem zadowolony z fachowej porady i obsługi. Na wizycie po badaniu została potwierdzona diagnoza innego lekarza. Dodatkowo przekazał mi ciekawą wiedzę na temat mojego schorzenia.

 • Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania