Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Lecznictwa Otwartego Warszawa-Ochota

(52 opinie)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Lecznictwa Otwartego Warszawa-Ochota

Szczęśliwicka 36, Ochota

02-353, Warszawa, mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Zespół Opieki Zdrowotnej

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Zuzanna Skłodowska

  Diabetolog, dr n. med.

  • K

   To dr , który potrafi zrozumieć chorego . Nie patrzy na czas , poświęca go tyle ile potrzebuje chory . Jestem pacjentką od ponad 20 lat. Cenię wiedzę u Pani Dr bo ma bardzo dużą.


 • Jerzy Skoneczny

  Ginekolog, lek.

  • Bardzo dobry lekarz, profesjonalny i dokładny, szczerze polecam Pana Skonecznego. Atmosfera w gabinecie była zawsze bardzo pozytywna. Niedawno dowiedziałam się , że Pan doktor już nie przyjmuje na ul. Szczęśliwickiej i bardzo nad tym ubolewam.

  • E

   Uwielbiam go i naprawdę polecam:) kochany dziadziuś........A tak na powaznie bardzo dobry znajacy sie na wszystkim lekarz, bo starej daty.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Krzysztof Rybak

  Fizjoterapeuta, lek.

  • B

   Na początku wizyty zimny prysznic - "pani waga", ale zmotywował do pracy. Jego zestaw ćwiczeń pozwolił mi na pełne wyjście z poważnego złamania. Bezpośredni, zaangażowany i zainteresowany postępami pacjenta. polecam i dziękuję - Beata

  • K

   Doskonały lekarz, kontaktowy, empatyczny, rzeczowy i zdecydowanie zainteresowany tym aby dobrać najlepszy "pakiet rehabilitacyjny". Zdecydowanie polecam! Dodatkowo jest ortopedą więc w przypadku wątpliwości potrafi pacjenta dodatkowo zdiagnozować tak aby zlecić zestaw ćwiczeń/zabiegów które realnie pomogą. Zdecydowanie polecam! Profesjonalista w każdym calu.


 • Izabela Rakoca

  Psychiatra, lek.

  • Pani doktor Rakoca to wspaniały lekarz i człowiek. W ramach NFZ pacjentowi poświęca tyle czasu, ile potrzeba, czego nie robili lekarze prywatni, u których płaciłam się za wizytę. Pani doktor to pierwszy psychiatra, który wg mnie jest również terapeutą. To osoba wzbudzająca zaufanie, cierpliwie i przystępnie tłumaczy pacjentowi sposób leczenia, działanie leków itp.Potrafi wyprowadzać z naprawdę ciężkich stanów. Jest to najlepszy psychiatra, u którego się leczyłam. Bożena

  • S

   Pani doktor jest lekarzem z powołania dla której najważniejszy jest pacjent a nie czas i punkty dla NFZ. Przeprowadza bardzo kompleksowo wywiad, badanie. Tłumaczy postawioną diagnozę i sposób jej leczenia. Polecam Panią Izabelę Rakocę wszystkim pacjentom, ponieważ jest lekarzem o najwyższym poziomie świadczącym kompleksowe porady i leczenie psychiatryczne. Stawiam z całym sercem 5 ***** .

  Zobacz wszystkie opinie (10) o tym lekarzu


 • Paweł Solecki

  Pediatra, lek.

  • B
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Wspaniały lekarz z ogromną wiedzą. Leczy moje dzieci od 12 lat. Córkę - wcześniaka nie raz uratował przed szpitalem. Rzeczowy , nie przesadza z antybiotykami, nie straszy.

  • N

   Leczył mnie od dziecka i dzięki niemu jestem zdrowa... Nigdy nie straszy zawsze uspokoić :) I nie przesądza z antybiotykami!

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Anna Redczak

  Okulista,

  • M
   Lokalizacja: Gabinet lekarski

   Wszystkie opinie, o tej Pani, które do mnie dotarły były negatywne i przekonałam się osobiście, że wszystkie były słuszne. Po zbadaniu wzroku nawet nie poinformowała mnie jaką mam wadę! Kiedy ją zapytałam odpowiedziała w taki sposób, jakby ta wiedza nie była mi do niczego potrzebna. Podczas wizyty plotkowała sobie z pielęgniarką jakby mnie tam w ogóle nie było. Traktuje pacjenta jak powietrze.
   Odradzam jakikolwiek kontakt z tą Panią.


 • Piotr Świąder

  Ortopeda, dr n. med.

  • F
   Lokalizacja: Przychodnia REMEDO

   Mi pomógł. Wizyta odpowiednio długa, podczas której zlokalizowano przyczynę bólu pod gipsem, uśmierzono ten ból, opisano sprawę, to i tamto wyjaśniono i wskazano kroki na przyszłość. Ponarzekać można jedynie na to, że w tych dwóch ostatnich sprawach trzeba było trochę mocniej dopytywać... Szkoda też, że w cenie wizyty nie było interwencji pod gipsem.

  • A

   Właśnie wróciłam od lekarza. Jestem prawie 4 miesiące po porodzie, bolą mnie stawy, drętwieją mi palce i mam rozszczep mięśni prostych brzucha. Pierwsza lekarka internista do której się udałam z bólami w luxmedzie wprost mnie wyśmiała i powiedziała, ze jedyne co moze mnie boleć to biodra bo urodziłam i ze niemozliwe zeby bolały mnie stawy. poszłam więc do ortopedy w luxmedzie - powiedział, że karmię piersią i dlatego idzie ból od ramienia do palców, które drętwieją, jak przestanę karmić to przejdzie, bo wtedy nie będę utrzymywała wymuszonej pozycji.
   w koncu poszłam prywatnie do dr świądra - rewelacyjny, empatyczny lekarz, okazało się, że palce to prawdopodobnie cieśnia nadgarstka, która w pologu się może odezwać. lekarz wszystko mi dokłądnie wytłumaczy ł i pierwszy lekarz, który mnie nie wyśmiał. no i mam nadzieję, że brzuch mi się zmniejszy dzięki rehabilitacji (bo teraz 4 miesiące po porodzie wyglądam jak w 6 miesiącu ciąży), ponieważ rozjechały mi się mięśnie. Polecam tego lekarza

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Andrzej Perzanowski

  Internista, Lekarz Medycyny Pracy,

  • G
   Lokalizacja: Centrum Medyczne MediCenterUsługa: Skierowanie od pracodawcy

   Lekarz zaskoczył mnie swoim zachowaniem, nigdy dotąd nie spotkałam się z tak nieprzyjemnym i negatywnym podejściem do pacjenta. Wizyta polegała na wykrzykiwaniu przez lekarza pytań oraz wyrażaniu nieuzasadnionej złości wobec zwykłych odpowiedzi, których starałam się udzielić rzetelnie. Wizyta miała formę nieprzyjemnego, formalnego wywiadu. Z całą odpowiedzialnością nie polecam.

  • S

   Leczę sie u Pana doktora od 5 miesięcy, czyli od początku przyjmowania Pana doktora w naszej przychodni.
   Jest to bardzo dobry specjalista, poświęca dużo czasu pacjentowi, zawsze uśmiechnięty, pomocny. Stawia trafne diagnozy i wypisuje leki z dolnej półki cenowej ( tanie).
   Jedyny minus ,że pan doktór przyjmuje 3 razy w tygodniu, poza tym jest super , bardzo polecam


 • Grażyna Feder

  Ortopeda, lek.

  • S
   Lokalizacja: Medikar Przychodnia RehabilitacyjnaUsługa: kontrola stawów biodrowych niemowlaka

   Trafiliśmy do dr Feder z przypadku. Pierwszy wolny termin w najbliższej przychodni i jesteśmy zachwyceni. Pani Doktor zbadała synka z życzliwością i humorem. Odpowiedziała na długą listę pytań. Jest kompetentna, serdeczna i przyjaźnie nastawiona do pacjentów. Polecam!

  • M
   Lokalizacja: Medikar Przychodnia RehabilitacyjnaUsługa: silny ból w dolnej części kręgosłupa

   Fantastyczna pani doktor. Jeszcze nikogo takiego nie spotkałem a ma już 59 lat. Przede wszystkim jest bardzo miła i zainteresowana pomocą choremu. Konkretna, o dużej wiedzy. Bardzo mi pomogła. Ból zlikwidowała prawie natychmiast i to nie lekami przeciwbólowymi. Skierowała tez na dodatkowe badania i rehabilitację. I to kolejny raz. Poprzednio byłem z bólem kolana.

  Zobacz wszystkie opinie (15) o tym lekarzu


 • Tadeusz Kozak

  Ginekolog,

  • J
   Lokalizacja: SZPZLO Warszawa-OchotaUsługa: Inny

   Chodze juz od pieciu lat, bardzo dobry lekarz. Punktualny, dokladny, rzetelny, odpowiada na wszystkie pytania. Polecam

  • A
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Lekarz bardzo kompetentny, zawsze wysłucha, zrobi kompleksowe badanie i dobierze odpowiednie leki. Jest kulturalny i nie stresuje podczas badań. Oby więcej takich lekarzy. Od kilku lat wracam do Pana Tadeusza.

  Zobacz wszystkie opinie (16) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania