Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Zwoleniu

(6 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Zwoleniu

Al. Pokoju 5

26-700 , Zwoleń , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Zespół Opieki Zdrowotnej

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Krzysztof Jarosz

  Położna, lek.

  • M

   Zdecydowanie nie polecam tego Pana, szczególnie kobietom w ciąży.
   Bardzo trudno zastać Go w gabinecie w godzinach przyjęć. Przychodzi i wychodzi kiedy chce i jak chce, nie informując o tym nikogo. Podobnie "pracuje" w gabinecie usg. Potrafi, albo w ogóle nie przyjść, albo spóźnić się np 40 min., a słowo przepraszam, mimo tak dużego spoźniego, dla Niego nie istnieje.
   Nie informuje również pacjentki (-ek) o tym co będzie robił, a już wytłumaczenie w jakim celu to robi graniczy z cudem. O podstawowe informacje o stanie swojego zdrowia czy zdrowia dziecka trzeba się upominać, przy czym jeśli już takie wytłumaczenie się uzyska, jest ono oględne, nierzeczowe i zbyt lakoniczne.
   Nie kieruje również na przysługujące bezpłatnie badania (w moim przypadku były to badania prenatalne) mimo, iż wyraźnie się o nie upomina. Oczywiście wytłumaczenia co do braku skierowania u tego Pana się nie uzyska.
   Stan wiedzy medycznej trudno ocenić, choćby ze względu na to, że jest małomówny. Na pewno kobiety w ciąży prawidłowej, pracujące, o ile będą w stanie znieść nieobecność tego Pana w pracy, mogą być z Niego zadowolone.
   Jedynym plusem jaki znalazłam, jak dla mnie, to jest to, że bez potrzeby nie przepisuje leków i wskazuje wręcz unikanie ich, bądź branie ich w minimalnej dawce - za to umieszczam Go w ocenie słaby, a nie bardzo słaby.


 • Leszek Grandos

  Pediatra,

  • A
   Lokalizacja: Gabinet lekarskiUsługa: angina

   Świetny lekarz, dobiera sposób leczenia indywidualnie, nie wciska antybiotyków. na początku wydaje się oschły, ale z czasem się ociepla. bardzo go polecam, nie tylko dla dzieci. warto!

  • M
   Lokalizacja: Gabinet lekarskiUsługa: przeziebienie

   Lekarz nie faszeruje antybiotykami gdy nie ma takiej potrzeby. Jest na bieżąco z najnowszymi metodami leczenia. Otwarty na problemy pacjenta.


 • Marina Chojnacka

  Neurolog,

  • G
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Corten Medic

   Leczę się o dr.Chojnackiej już jakiś czas i z czystym sumieniem mogę ją polecić.
   Jeśli potrzeba doktor zleca dodatkowe badania pomagające ustalić przyczynę aktualnego stanu zdrowia,dostosowuje leki jak i ich dawkę do potrzeb pacjenta,nie patrząc na firmy farmaceutyczne,lecz na aktualny i faktyczny stan zdrowia pacjenta.
   Badania jak i sam wywiad w gabinecie u doktor są przeprowadzane rzetelnie i nie są odbębniane "byle szybko". Doktor słucha co się jej zgłasza.

  • D

   Niekompetentnosc i brak szacunku dla czlowieka to najmocniejsze atuty pani Dr. Chojnackiej. Ta pani doktor nie chciala o godz. 11:10 przyjac mojej mamy Jako pacjentki bo stwierdzila ze nie ma czasu mimo ze przyjecia byly do 12:00. Po skardze mojej mamy u kierownika szpitala znalazla jednak czas i przyjela ja o godz. 12:00. Co bylo to za rozczarowanie gdy sie mama dowiedziala ze dostanie skierowanie do chirurga przy odcisnietym nerwie w recei zdretwieniu palcow. Gdy mama poprosila o leki przeciwbolowe przepisala jej za 400 zl i stwierdzila ze nie ma tanszych. Gratuluje tej ipani doktor empatii do pacjentow oraz wspanialego wychowania byc moze za nasza wschodnia granica. Niech zyje Wolyń.:)

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu