Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Lipsku

Śniadeckiego 2

27-300, Lipsko, mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Zespół Opieki Zdrowotnej

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

  • P

   Niestety miałam okazję poznać pana doktora. Gdy w środku nocy zostałam przywieziona na pogotowie w Lipsku z ostrymi bólami brzucha to z wielką łaską przyszedł do mnie i od samego początku był bardzo chamski i wściekły, a to dlatego że musiał się obudzić o 3 w nocy. Te 1800 zł, które pan dr dostaje za dyżur 24/h na pogotowiu to jest chyba stanowczo za mało??? Na oddziale nie było też wcale lepiej. Na wizycie nie można było się nic dowiedzieć, a na dodatek to powiedziano mi, że najchętniej teraz wypisali by mnie o 3 w nocy i puścili na pieszo do domu przez ten "alarm" jaki im zrobiłam swoim przyjazdem. Szkoda, że moje i nasze pieniądze idą dla takich osób które robią wszystko od niechcenia i nie mają za grosz kultury. Przez pana Ćwielucha i jego zachowanie moja opinia jest negatywna, jestem zawiedziona.


 • Zofia Stachowicz-Kozak

  Neurolog,

  • B
   Lokalizacja: Gabinet lekarskiUsługa: porada

   Pani doktor Kozak jest nie w porządku względem pacjentów. nie słucha co się do niej mówi. nie ogląda wyników badań -twierdząc że wszystko jest w porządku. wizyta trwa zaledwie cztery minuty. jej jedyną diagnozą którą wszystkim stawia to nerwica. krzyczy na pielęgniarkę że ma dużo ludzi zapisanych. szczerze to nie polecam.


 • Joanna Garganisz-Studniarz

  Internista, Reumatolog,

  • D
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Corten MedicUsługa: bóle mięśniowo stawowe

   Nie mam słów uznania dla Pani doktor.Pełen profesjonalizm a przy tym empatia,dociekliwość i zrozumienie.Najlepszy lekarz jakiego spotkałem w poszukiwaniu diagnozy moich dolegliwości.Darek.

  • W
   Lokalizacja: Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w LipskuUsługa: ŁZS

   Polecam Panią doktór, leżąc na oddziale po kilku dniach poczułem ulgę bulu, dbałość o pacjentów, profesjonalne leczenie,

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu