Samodzielny Publiczny - Zespół Zakładów Lecznictwa Otwartego i Zamkniętego im. Duńskiego Czerwonego Krzyża w Makowie Mazowieckim

(4 opinie)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Samodzielny Publiczny - Zespół Zakładów Lecznictwa Otwartego i Zamkniętego im. Duńskiego Czerwonego Krzyża w Makowie Mazowieckim

Witosa 2

06-200, Maków Mazowiecki, mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Zespół Opieki Zdrowotnej

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Urszula Mróz-Urbańczyk

  Internista,

  • K

   Wspaniały lekarz rodzinny i cudowny człowiek. Ciepła, serdeczna, empatyczna, fachowa. To wielkie szczęście dla chorego, spotkać takiego lekarza.


 • Maja Baduchowska-Jewiec

  Internista, lek.

  • J
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Goldenmed

   Pani Doktor jest moim lekarzem od kilku lat. Do niej zwracam się w pierwszej kolejności z każdą chorobą. Ma ogromna wiedzę i celnie stawia diagnozy. Dobiera leczenie indywidualnie do każdego pacjenta, a nie według ogólnego schematu. Ma też niezwykła umiejętność słuchania pacjenta, której brakuje większości lekarzy. Pani Doktor nigdy nie traktuje pacjentów schematycznie i dla mnie, jako bardzo wymagającego pacjenta, zawsze potrafi dobrać właściwe leczenie. Bardzo dobry specjalista a przede wszystkim ciepła, miła empatyczna osoba. Polecam każdemu z bez zastanowienia.

  • A
   Lokalizacja: Centrum Medyczne GoldenmedUsługa: badania profilaktyczne

   Bardzo polecam Panią doktor, ma wszystkiego cechy idealnego lekarza, jest bardzo empatyczna w stosunku do pacjenta a przy tym jest świetnym fachowcem, który stawia dobre diagnozy.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu