Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Tarczynie

(25 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Tarczynie

Warszawska 42

05-555 , Tarczyn , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Zespół Opieki Zdrowotnej

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Marek Zawadzki

  Urolog, lek.

  • K
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: EMC Szpital Św. Anny w PiasecznieUsługa: Inny

   Bardzo nie polecam Pana Zawadzkiego. W marcu 2019 zglosilem sie do szpitala sw Anny w Piasecznie z silnymi dolegliwosciami dolnych drog moczowych. Do szpitala i dr Zawadzkiego nie trafilem przypadkowo polecil mi ta placowke inny lekarz. Niestety go posluchalem. Dr Zawadzki wykonal mi operacje HOLEP bez wlasciwej diagnozy i szczegolowej konsultacji przed zabiegiem. Nie poinformowal mnie o mozliwych powiklaniach i niebezpieczenstwach zwiazanych z taka operacja. Wkrotce nastapily powiklania o charakterze nawrotowym w postaci krytycznego zwezenia szyi pecherza moczowego. Juz pare dni po zabiegu mialem duze zaleganie moczu w pecherzu, pomimo ze lekarz powiedzial mi po operacji ze zaleganie bedzie zerowe. Przed operacja prosilem w mailach do koordynatora zabiegow w szpitalu sw Anny w Piasecznie o konsultacje i pelna diagnostyke: USG ukladu moczowego ze sprawdzeniem zalegania , uroflometrie, cystoskopie...aby wlasciwie okreslic co stanowilo przeszkode podpecherzowa. Moje prosby o cystoskopie i konsultacje przed operacja zostaly zignorowane. Lekarz zademonstrowal brak zaangazowania, lekcewazacy stosunek do pacjenta. Calkowity brak profesjonalnego podejscia. W wyniku powiklan po prawidlowej diagnostyce i cystoskopii w innej placowce musialem wykonac pilna ablacje blizny szyi pecherza aby nie nastapilo zatrzymanie moczu. Ponioslem ogromne koszty finansowe. Holep wykonany przez dr Zawadzkiego nie przyniosl poprawy. Wszystko to maksymalnie skomplikowalo moje zycie. Jeszcze raz nie polecam tego lekarza.

  • P
   Lokalizacja: EMC Szpital Św. Anny w PiasecznieUsługa: leczenie kamicy nerkowej

   Najlepszy specjalista jakiego spotkałem w swoim życiu. Empatyczny, konkretny i świetny specjalista. To przyjemność mieć kontakt z taką osobą. Dziękuję za uwolnienie mnie od kamieni nerkowych.

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Eliza Piechota

  Ginekolog, lek.

  • I
   Lokalizacja: SPZOZ Tarczyn

   Pani doktor niezmiernie miła, ciepła, podchodzi do różnych tematów delikatnie i z sercem. Chodzę regularnie i na pewno nie przestanę. Pani doktor poświęca pacjentowi tyle czasu ile jest potrzeba, a nie tyle ile jest przewidziane, czyli tak jak to często bywa, 5 minut i do widzenia. Bardzo polecam panią doktor.

  • N

   Bardzo sympatyczna i przede wszystkim kompetentna Pani dr. Prowadziła mi ciążę z problemami zawsze w porę reagowala. Na każdej wizycie uśmiechnięta,optymistyczna i bardzo fachową i delikatna. Można odczuć serdeczność i troskę. Nigdy nie odczulam spychologii jak u niekiedy innych lekarzy lub też jak to się mówi żeby szybciej bo następny pacjent czeka.
   Szczerze polecam

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Adrian Kondraciuk

  Psychoterapeuta,

  • O
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Inny

   Dziękujemy za pokazanie nowych sposobów rozmowy i dowartościowania dziecka. Terapia dodała nam pewne "narzędzia" do lepszej komunikacji. Pan Adrian potrafi uważnie słuchać, i zadawać trudne pytania, które zmuszają do refleksji.

  • J
   Lokalizacja: Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w TarczynieUsługa: psychoterapia młodzieży

   O Panu Adrianie można powiedzieć dużo dobrego, ale zacytuje mojego młodszego syna bo on ujął to w 100% „mamo Panu Adrianowi można zaufać, czuje, że Jemu na nas zależy”. Terapia, którą prowadził Pan Adrian była skierowana do mojego starszego syna (nastolatka), niemniej jednak w kilku spotkaniach towarzyszyliśmy synowi ja i jego młodszy brat też nastolatek. Przez pół roku Pan Adrian pomógł synowi przejść przez trudny dla niego okres, wspierał i wspólnie z synem wypracowywali sposoby radzenia sobie z sytuacjami trudnymi, lękowymi.
   Rozmowa prowadzona była w taki sposób, że syn odbudował na nowo swoje poczucie wartości zatracone przez trudne i bolesne doświadczenia. Panie Adrianie jeszcze raz dziękuje, że pomógł Pan moim synom odnaleźć wewnętrzny spokój, nauczył, że warto podejmować nieustannie próby, aby każdy dzień był szczęśliwym.

  Zobacz wszystkie opinie (13) o tym lekarzu