Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Adres

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Tarczynie
Warszawska 42, 05-555 Tarczyn
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Tarczynie logo

Specjaliści

Opinie o specjalistach (8)

Ogólna ocena

  E
  Profil zweryfikowany
  lek. Eliza Piechota Inny

  Pani doktor jest wspaniałym lekarzem.Wszystko analizuje w szczegółach.Odpowiada na każde pytanie.Działa konkretnie.Nie czuje się skrępowania podczas wizyt.Gorąco polecam Panią doktor

  J
  Profil zweryfikowany
  lek. Aleksandra Szubert-Franczak Inny

  Pani Doktor Aleksandra jest ujmująca w sposobie bycia. Tworzy wręcz idealną relację z pacjentem, opartą na rzeczowości, kompetencji, empatii i wzajemnym zaufaniu. Badanie USG przebiegło sprawnie, ale - co ważne - bez stresującego dla pacjenta pośpiechu. Pani Doktor cały czas informowała mnie, co widzi na ekranie monitora, i poświęciła mi tyle czasu, ile wymagało rzetelne zdiagnozowanie moich problemów. Dziękuję!

  E
  Profil zweryfikowany
  lek. Eliza Piechota Inny

  Jest to bardzo ciepła i sympatyczna osoba, wszytsko wyjaśnia dokładnie i szczegółowo :) Gdy powiedziałam że to moja pierwsza wizyta u ginekologa doktor zaczęła szczegółowy wywiad. Podczas badania również dużo tłumaczyła i wyjaśniała.
  Napewno nie była to moja pierwsza i ostatnia wizyta, bardzo polecam!

  L
  Profil zweryfikowany
  Adrian Kondraciuk psychoterapia młodzieży

  Zdecydowanie zgadzam się ze wszystkimi pozytywnymi opiniami. Polecam bardzo pana Adriana. Potrafi nawiazać kontakt z nastolatkiem. Prowadził sesje z samym synem jak również rodzinnie razem ze mną. Bardzo nam pomógł w rozwiązywaniu problemów, dzięki spojrzeniu na napięcia z innej strony. Dzięki niemu bardzo poprawiły się nasze relacje, komunikacja i wzajemne zrozumienie z synem. Jeśli tylko wystąpi taka potrzeba będziemy się kierowali właśnie do pana Adriana. Niezwykle cenne wsparcie w burzliwym nastoletnim okresie.

  A
  Profil zweryfikowany
  lek. Aleksandra Szubert-Franczak Inny

  Pani Doktor bardzo dokładnie przeprowadziła badanie, szczegółowo omówiła wyniki oraz dalsze zalecenia. Polecam z całego serca!

  J
  Profil zweryfikowany
  Adrian Kondraciuk psychoterapia młodzieży

  O Panu Adrianie można powiedzieć dużo dobrego, ale zacytuje mojego młodszego syna bo on ujął to w 100% „mamo Panu Adrianowi można zaufać, czuje, że Jemu na nas zależy”. Terapia, którą prowadził Pan Adrian była skierowana do mojego starszego syna (nastolatka), niemniej jednak w kilku spotkaniach towarzyszyliśmy synowi ja i jego młodszy brat też nastolatek. Przez pół roku Pan Adrian pomógł synowi przejść przez trudny dla niego okres, wspierał i wspólnie z synem wypracowywali sposoby radzenia sobie z sytuacjami trudnymi, lękowymi.
  Rozmowa prowadzona była w taki sposób, że syn odbudował na nowo swoje poczucie wartości zatracone przez trudne i bolesne doświadczenia. Panie Adrianie jeszcze raz dziękuje, że pomógł Pan moim synom odnaleźć wewnętrzny spokój, nauczył, że warto podejmować nieustannie próby, aby każdy dzień był szczęśliwym.

  J
  Profil zweryfikowany
  Adrian Kondraciuk psychoterapia młodzieży

  Po pół rocznej pracy z Panem Adrianem moja córka z niepełnosprawnością sprzeżoną jest super kontaktową pewną siebie ,umiejącą kontrolować swoje emocje 15 nastoletnią szczęściarą.Ja natomiast świadomym swoich wad i błędów rodzicem. Jesteśmy bardzo szczęśliwe, że pokazał nam Pan sposoby i wystarczająco dobrze przedstawił drogę, którą staramy się obie podążać. Polecamy obie z pełną odpowiedzialnością.

  I
  Profil zweryfikowany
  lek. Eliza Piechota

  Pani doktor niezmiernie miła, ciepła, podchodzi do różnych tematów delikatnie i z sercem. Chodzę regularnie i na pewno nie przestanę. Pani doktor poświęca pacjentowi tyle czasu ile jest potrzeba, a nie tyle ile jest przewidziane, czyli tak jak to często bywa, 5 minut i do widzenia. Bardzo polecam panią doktor.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania