Przejmij kontrolę nad tą placówką Edytuj profil Zobacz lekarzy Wyślij wiadomość
Pokaż numer

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Lubartowie

Cicha 14

21-100 , Lubartów , lubelskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Zespół Opieki Zdrowotnej

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  J
  Osoba zweryfikowana
  Lekarz: Leonard Janusz Wróblewski Inny

  Leczę się na bieżąco po niezbyt udanej operacji na kręgosłup. Groził mi wózek inwalidzki który już nabyłem. Zgłosiłem się do pana doktora na dalsze leczenie.
  Poinformował mnie o dalszym sposobie leczenia i zajął się mną na najwyższym poziomie. Po 1.5 roku leczenie chodzę normalnie jak przed chorobą. Jestem pod wrażeniem fachowości pana doktora w tym co robi. Zaskoczyła mnie jego życzliwość do pacjentów i fachowość. Wspaniały lekarz, wysokiej klasy specjalista. Dziękuję panie doktorze.

  M
  Osoba zweryfikowana
  Lekarz: lek. Alan Błotniak Konsultacja chirurgiczna

  Dr Błotniak to bardzo dobry specjalista a przede wszystkim specjalista z podejściem do pacjenta. Poddałam się zabiegowi usunięcia kamieni z woreczka żółciowego. Najbardziej obawiałam się narkozy ze względu na nadciśnienie. Dr wszysko mi wyjaśnił, zapewnił konsultacje i uspokoił. Bardzo dobra opieka i świetne warunki na Oddzale. Polecam serdecznie i dziękuję.

  M
  Osoba zweryfikowana
  Lekarz: lek. Rafał Ziemiński Inny

  Brak słów... Przyszłam na izbę przyjęć z krwawieniem oraz nadżerką. Pan doktor włożył wziernik, stwierdził czarne krwawienie po czym bez udzielenia jakichkolwiek informacji opuścił gabinet zanim zdążyłam się ubrać. Mój strach o własne zdrowie go nie interesował, nie chciał wogole zejść na izbę przyjęć. Odesłał mnie do przychodni mimo mojej informacji że w przychodniach nie mają terminów, a ja boje się czekać z takimi objawami. Nie polecam. Kompletny brak profesjonalizmu. Karygodne potraktowanie pacjenta. Nie dostałam nawet karty mimo że wizyta była w szpitalu... Staszica w Lublinie.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  lek. Rafał Ziemiński

  Jest mi bardzo przykro, że napisała Pani o mnie takie rzeczy. Wydawało mi się, że wprawdzie na szybko, ale kulturalnie wyjaśniłem Pani całą sytuację. Gdy zadzwoniła do mnie położna z informacją, że na Izbę Przyjęć z powodu braku miejsc w poradni zgłosiła się Pacjentka z niewielkim plamieniem w środku cyklu miesiączkowego poprosiłem, by przekazać Pacjentce, że będzie musiała na mnie dłużej poczekać, ponieważ jestem zajęty. Na dyżurze ginekologiczno-położniczym lekarz sprawuje opiekę nie tylko nad Pacjentkami w Izbie Przyjęć, ale również nad Pacjentkami rodzącymi, leżącymi w szpitalu z powodu ciąż zagrożonych oraz ciężko chorymi Pacjentkami onkologicznymi, więc Pacjentka zgłaszająca się z niepilnym problemem musi liczyć się z długim czasem oczekiwania na poradę lekarską. Rozumiem, że jest to nieco frustrujące, stąd też moja sugestia, by lepiej umówić się na konkretną godzinę na wizytę w poradni. Gdy do Pani zszedłem, po zebraniu krótkiego wywiadu poinformowałem Panią, że z tego, co Pani opowiada jest to prawdopodobnie niegroźne plamienie nieświadczące o żadnej patologii, ale żeby móc z całą pewnością wykluczyć wszelkie problemy należy zgłosić się do Poradni Ginekologicznej celem poszerzenia diagnostyki o badanie USG i cytologię - w Izbie Przyjęć tego badania się nie pobiera. Nie miała Pani więcej pytań, więc zaprosiłem Panią do badania ginekologicznego, po którym potwierdziłem, że nie ma stanu zagrożenia wymagającego interwencji ostrodyżurowej i oddaliłem się do pacjentek pilniej wymagających mojej uwagi. Ponawiam zaproszenie do Poradni, gdzie ja albo ktoś z moich Koleżanek lub Kolegów w trybie planowym wykona niezbędną, podstawową diagnostykę ginekologiczną i na spokojnie udzieli odpowiedzi na wszystkie pytania i rozwieje Pani obawy o swoje zdrowie.

  P
  Osoba zweryfikowana
  Lekarz: Zbigniew Zdunek

  Najlepszy lekarz do jakiego mogłam trafić. Zawsze pomocny nigdy nie odmówi pacjentowi w potrzebie. Doktor służy dobra rada i wszystko dokładnie wytłumaczy. Polecam w 100%

  K
  Osoba zweryfikowana
  Lekarz: dr n. med. Mohamed Suleiman

  Niestety, po raz kolejny jestem i po raz kolejny pan doktor zajął się mną niekompetentnie, pytał kiedy wizyta nawet nie zajrzał w kartę, po wykonaniu badania - bez słowa wyciągnął receptę wypisał i tyle, musiałam dopytać co to za lek, jak go przyjmować i co tak na prawdę mi jest. Usłyszałam dwa słowa, przyjmuje na stałe luteinę co wpisane jest w karcie, było robione badanie usg ale niestety panu doktorowi nie chciało się tego sprawdzać, przyszłam z plamieniami miedzy owulacyjnymi i nieregularnym cyklem w wieku 26 lat, prosiłam o poradę czy jakieś tabletki mi pomogą, niestety doktor zignorował moj problem nawet nie chciał ze mną rozmawiać a gdy cokolwiek odpowiedział mówił bardzo niewyraźnie.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz