Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Lubartowie

Cicha 14

21-100 , Lubartów , lubelskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Zespół Opieki Zdrowotnej

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Jerzy Dziduch

  Pediatra,

  • G

   Mój siostrzeniec trafił do szpitala z tzw. jelitówką. Wymiotował i miał biegunkę. Jego stan po trzech dniach nie uległ poprawie, wręcz przeciwnie. Dziecko nie miało siły nawet usiąść. Siostra wpadła w panikę i poprosiła dr do swojej sali, ale usłyszała, że ma on ważniejsze rzeczy na głowie i ma czekać na obchód. Na obchodzie okazało się, że dziecko ma zapalenie płuc. Taki gratis od szpitala. Lekarz wcześniej nawet nie chciał go zbadać. Nie udziela żadnych informacji o stanie zdrowia pacjenta. Beznadziejny człowiek, bez żadnych uczuć, bez podejścia do pacjentów. Nikomu nie życzę leczyć dziecko u tego człowieka. Nie wolno sie zapytać o stan dziecka, bo można zdenerwować Pana doktora. Nie wolno tez zakłócać jego spokoju bo można dostac od wariatek i nieodpowiedzialnych rodziców. Masakra.

  • I

   Tak jak wyżej był bardzo nieprzyjemny był zły z tego powodu że przyszliśmy z chorym dzieckiem !!!!!!!!!!!! Brak profesjonalizmu !!!!!!!!!!!!!!

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu


 • Małgorzata Gierczak - Zdunek

  Neurolog, lek.

  • E

   Sympatyczna, pogodna i świetny fachowiec. Ma czas dla pacjenta, prowadzi zawsze dokładne badania. Leżałam u niej na oddziale przed i po neurologicznej operacji. Polecam :)

  • J

   Pani doktor zleciła wszystkie możliwe badania +konsultacje z innymi specjalistami.Jestem zadowolony ze jestem pacjentem Pani doktor .

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Witold Zalichta

  Ginekolog,

  • lekarz prowadził moją ciąże. delikatny, rzeczowy. niestety drogi. przy każdej wizycie wykonuje usg (130 zł). nie zauważył jednak ze moje dziecko było okręcone pępowiną .

  • A

   Pan doktor prowadzi moją pierwsza ciążę od samego początku,teraz jestem już w 9 miesiącu.Jestem bardzo zadowolona.Kompetentny,delikatny i rzeczowy człowiek.Poświęca pacjentce tyle czasu,ile potrzeba i nie zbywa jej.Na czas zlecane są wszystkie badania.Z czystym sumieniem daję Panu doktorowi ocenę bardzo dobra i polecam go innym.

  Zobacz wszystkie opinie (11) o tym lekarzu


 • Krzysztof Okoń

  Ortopeda, lek.

  • K

   Nie polecam tego lekarza. Nie potrafi doradzić, nawet nie spojrzy na połamana nogę, po 5 tygodniach nawet nie da skierowania na prześwietlenie. Nie rozumiem jak można kogoś leczyć i mówić, że może chodzić nawet nie rzucając okiem na nogę, a patrząc na zdjęcie rtg z dnia złamania!!?? To dla mnie jest nie pojęte!!!

  • A

   Jest doskonały! Zarówno praktycznie jak i teoretycznie. Od razu się poznał i najważniejsze pomógł.

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Andrzej Frasunek

  Anestezjolog,

  • A
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Bardzo ciepły i empatyczny doktor, anioł w ludzkiej powłoce. Dzięki afiliatywnemu poczuciu humoru Pana doktora, faktycznie człowiek w jego obecności czuje się bezpiecznie i zapomina o lęku. Jeśli w przyszłości miałabym mieć jakikolwiek zabieg, to tylko pod opieką doktora Frasunka.

  • K

   Bardzo rzeczowy lekarz! Budzi zaufanie pacjenta. Znieczulał mnie podczas zabiegu cieśni nadgarstka. Czułam że jestem w dobrych rękach! Szczerze polecam wszystkim!

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Norbert Pietrzak

  Ortopeda,

  • A
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: konsultacja medyczna

   Lekarz z powołania o anielskiej cierpliwości. Dokładnie tłumaczy każde schorzenie, dokładnie zbada, najpierw stawia diagnozę a potem zapoznaje się z dokumentacją medyczną. Poradzi co zrobić żeby sobie pomóc. Bardzo sympatyczny ;-) Polecam w 100 %

  • M

   Znakomity lekarz,świetny fachowiec, obecnie jestem jego pacjentką i nie mam słów. Cierpliwie tłumaczy słucha tego co mówi pacjent, po prostu wyśmienity w swoim fachu

  Zobacz wszystkie opinie (9) o tym lekarzu


 • Mohamed Suleiman

  Ginekolog, dr n. med.

  • Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: badanie ginekologiczne

   Bardzo mily i profesjonalny lekarz , przekazuje wszystkie informacje zrozumiałe , zawsze potrafi odpowiedzieć na wszystkie pytania.

  • K
   Lokalizacja: Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Lubartowie

   Niestety, po raz kolejny jestem i po raz kolejny pan doktor zajął się mną niekompetentnie, pytał kiedy wizyta nawet nie zajrzał w kartę, po wykonaniu badania - bez słowa wyciągnął receptę wypisał i tyle, musiałam dopytać co to za lek, jak go przyjmować i co tak na prawdę mi jest. Usłyszałam dwa słowa, przyjmuje na stałe luteinę co wpisane jest w karcie, było robione badanie usg ale niestety panu doktorowi nie chciało się tego sprawdzać, przyszłam z plamieniami miedzy owulacyjnymi i nieregularnym cyklem w wieku 26 lat, prosiłam o poradę czy jakieś tabletki mi pomogą, niestety doktor zignorował moj problem nawet nie chciał ze mną rozmawiać a gdy cokolwiek odpowiedział mówił bardzo niewyraźnie.

  Zobacz wszystkie opinie (40) o tym lekarzu


 • Zbigniew Zdunek

  Gastrolog,

  • P
   Lokalizacja: Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Lubartowie

   Najlepszy lekarz do jakiego mogłam trafić. Zawsze pomocny nigdy nie odmówi pacjentowi w potrzebie. Doktor służy dobra rada i wszystko dokładnie wytłumaczy. Polecam w 100%

  • P

   Zdecydowanie odradzam wizyty u tego "lekarza". Kilka lat temu moja mama się u niego leczyła, on akurat był w trakcie robienia specjalizacji. Powiem tylko tyle, że traktował wówczas pacjentów jak materiał do ćwiczeń. A mojej mamie u której inny lekarz stwierdził zaawansowane stadium wrzodziejącego zapalenia jelita grubego, powiedział: "od tego się nie umiera". Otóż Panie doktorze, może nie jestem lekarzem, ale doskonale wiem, zresztą jak każdy, kto ma choć odrobinę styczności z tą chorobą, że w wielu przypadkach prowadzi ona do raka, a w innych powoduje potrzebę usunięcia jelita co na pewno nie jest komfortowe dla pacjenta, a objawy towarzyszące jej są tak uciążliwe i bolesne, że czasem ma się dość życia.


 • Piotr Chęć

  Internista, lek.

  • Lokalizacja: Prywatne Hospicjum DomoweUsługa: pacjetka w krytycznym stanie zdrowia

   Lekarz bardzo pomocny przyjechal z Ryk do Lublina , zbadal chorego prcyzyjnie, wystawil szczera opinie lekarska ,poradzil i polecil jak interweniowac w przypadku , jego interwenxja uratowala zycie chorego .

  • L
   Lokalizacja: Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 4 w Lublinie, Klinika GastroenterologiiUsługa: porada odnośnie ciężkiej choroby wewnętrznej i suplementacji

   doktor Piotr Chęć to lekarz naprawdę godny polecenia o niesamowitej wiedzy merytorycznej i praktycznej. Jego zakres wiadomości w temacie chorób wewnętrznych, nowotworów i ogólnej biochemii organizmu to najwyższy poziom wiedzy lekarskiej, bardzo nam pomógł i uświadomił wiele rzeczy, o których inni lekarze nie raczyli nawet wspomnieć. Od razu widać że jest to godny zaufania lekarz z powołania.Brakuje skali dla takich fachowców.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Alan Błotniak

  Chirurg, lek.

  • R
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Inny

   Polecam dr Błotniaka, wykonał szczegółowa diagnozę i badania, które pomogły we wczesnym etapie zdiagnozować nowotwór jelita grubego. Dr wszystko dokładnie mi wyjaśnił a co najważniejsze zmotywował do walki i był dostępny w każdej chwili. Mimo pandemii środki bezpieczeństwa na oddziale były zapewnione wszystkim. Miły i profesjonalny. Nie zawiodłam i dziękuję za opiekę.

  • M
   Lokalizacja: Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w LubartowieUsługa: konsultacja chirurgiczna

   Dr Błotniak to bardzo dobry specjalista a przede wszystkim specjalista z podejściem do pacjenta. Poddałam się zabiegowi usunięcia kamieni z woreczka żółciowego. Najbardziej obawiałam się narkozy ze względu na nadciśnienie. Dr wszysko mi wyjaśnił, zapewnił konsultacje i uspokoił. Bardzo dobra opieka i świetne warunki na Oddzale. Polecam serdecznie i dziękuję.


Powiązane wyszukiwania