Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Łosicach

(12 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Łosicach

Słoneczna 1

08-200, Łosice, mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Zespół Opieki Zdrowotnej

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Jarosław Sebastian Turosiński

  Internista,

  • A

   Miałem okazję zamienić kilka słów na temat zdrowia mojej mamy. Jednym słowem fantastyczny człowiek, moja mama oraz inni pacjenci nie mogą się go nachwalić, jest bardzo sympatyczny poświęca pacjentowi mnóstwo czasu. Oby tylko tacy lekarze byli, a możemy być spokojni o zdrowie.


 • Dymitr Sorokin

  Internista, Gastrolog,

  • E

   Wspaniały lekarz i człowiek.Doskonaly fachowiec , szczerze zainteresowany zdrowiem pacjenta! Jest dociekliwy i dokladny, ma czas na wszelkie pytania, jednoczesnie jest rzeczowy i nie straszy niepotrzebnie,co zdazalo mi sie u innych specjalistow.Najlepszy specjalista od gastroskopii i kolonoskopii..Właściwy człowiek na właściwym miejscu. Do takiego lekarza wraca się z prawdziwą przyjemnoscią. Bogu niech będą dzięki za takiego lekarza.


 • Mirosław Aleksiejuk

  Ginekolog,

  • J
   Lokalizacja: Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Medycznej, przychodnia ZDROWIEUsługa: badania profilaktyczne

   Pan doktor jest wyjątkowym człowiekiem. Z zaangażowaniem i wnikliwością podchodzi do każdego przypadku medycznego. Poszłam do niego z problemem ginekologicznym i otrzymałam fachową pomoc. Czuję się dobrze i wiem, że gdyby nie on, mogłabym dalej się męczyć. Znalazłam lekarza, który z wielką starannością wykonuje swój zawód. Ponadto ma w sobie wyjątkowe ciepło i potrafi wyczuć ludzkie problemy. Polecam doktora jako lekarza i człowieka.

  • J
   Lokalizacja: Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Medycznej, przychodnia ZDROWIEUsługa: prowadzenie ciąży + USG

   Chciałabym z tego miejsca podziękować i polecić doktora. Profesjonalista w każdym calu. Poświęcał dużo czasu na wizytę, rozwiewał wszelkie wątpliwości. Czułam, że jestem w dobrych rękach. Do tego stopnia, że postanowiłam prowadzić ciąże wyłącznie na NFZ u dr Aleksiejuka. Zarówno ja, jak córeczka jesteśmy zdrowe. Prawie na każdej wizycie dr badał oraz robił USG. Nigdy nie dał odczuć, że się spieszy. Polecam każdej kobiecie tego lekarza.

  Zobacz wszystkie opinie (10) o tym lekarzu