Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Łasku

Warszawska 62

98-100, Łask, łódzkie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Zespół Opieki Zdrowotnej

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Jadwiga Czerniak

  Kardiolog, Internista,

  • Z

   Pani dr.Jadwiga jest lekarzem kompetentnym , rzeczowym ,fachowym .Posiada ogromny zasób wiedzy
   specjalistycznej.Potrafi wysłuchać pacjenta cierpliwie a przy tym jest skromna i bardzo miła.
   Najważniejsze potrafiąca pomóc pacjentowi stawiając trafną diagnozę.Leczę się u Pani dr. kardiologicznie ze skutkiem pozytywnym.Polecam Szanowną Panią dr.Jadwigę.


 • Tadeusz Rzepkowski

  Chirurg,

  • G

   lekarz z powołonia,w szpitalu ma duza cierpliwosć i szacunek dla osob starszych,dobry fachowiec


 • Gabriela Maria Całka

  Internista, Endokrynolog,

  • P

   Pani Doktor to lekarz z ogromnym doświadczeniem, a przy tym bardzo sympatyczny człowiek. Lekarz z dużym poczuciem empatii w stosunku do pacjenta. Gorąco polecam.


 • Andrzej Owczarek

  Chirurg,

  • P

   Mnie osobiście kilka lat temu uratował życie, gdy lekarze w innym szpitalu rozłożyli ręce. Często jestem w szpitalu w którym pracuje i nie raz słyszałam o tym jak ostro traktuje rodziców którzy nie upilnują dziecka i cos sie stanie. Znam tego lekarza i wiem ,że to dla tego, że jest wrażliwy na opiekę nad dziećmi i nie znosi nie odpowiedzialnych rodziców- nie kryje się zresztą z tym.
   A jeśli chodzi o 'delikatność' Pana doktora, to jest szpital, pełno pracy, ciężkich przypadków i bardzo mało ludzi do pracy, trzeba zrozumieć, że to nie standardy prywatnych prychodni gdzie na wszystko jest czas 'bo płace i wymagam'. Oczywiście nie było mnie tam, więc to tylko moja prywatna opinia.

  • P

   Pan doktor jest o.k.czasem musi twardo postawić sprawę,gdyby nie to mój syn by się wykrwawił na smierć. .Rok póżniej trafjam z przepuchliną pępkową trochę pomatfaną ale PAN DOKTOR OWCZAREK robi zawsze tak żeby było o.k. BARDZO DZIĘKUJE . Jest konkretny,zdecydowany i nigdy nie działa pochopnie.ODDAJE SWÓJ SZACUNEK PANU DOKTOROWI.

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Joanna FABJANOWSKA

  Neurolog,

  • A

   Wspaniała Pani Doktor, lekarz, który poświęcił mi tyle uwagi i zbadal kompleksowo w b.krotkim terminie. Poczułam się jakbym była kimś z bliskiej rodziny, a nie jak jedna z wielu!!!! DZIĘKUJĘ z całego serca :*


 • Iwona Ślęzak-Palma

  Internista, Lekarz Medycyny Pracy, Lekarz Rodzinny,

  • U

   Stanowczo odradzam. Trafiłam na Panią doktor w sobotę na dyżurze w szpitalu w Zduńskiej Woli z gorączką, okropnym bólem gardła , którego nie łagodziły żadne pastylki i silnym bólem głowy. Choć w kolejce oprócz mnie była tylko jedna osoba Pani doktor dała mi do zrozumienia, że z takimi dolegliwościami powinnam była udać się w poniedziałek do swojej przychodni. Spojrzała na mnie tylko raz jak zaglądała do gardła i nawet nie wytłumaczyła jak mam przyjmować przepisane leki. Wspomniałam Pani doktor, że jest to już moja druga infekcja w tym miesiącu, ale niestety Pani doktor nie była zbyt rozmowna. Przepisany antybiotyk nie pomógł i jeszcze bardziej się rozchorowałam. Laryngolog stwierdził ostre zapalenie zatok, a przepisany antybiotyk uznał za kompletnie nietrafiony, ponieważ Pani doktor przepisała lek na zapalenie gardła, które było zainfekowane przez spływającą po gardle wydzielinę z zatok. Może gdyby Pani doktor byłaby bardziej zainteresowana pacjentem łatwiej byłoby je było dostrzec rzeczywisty problem.

  • Akurat trafiłem na ta panią na dyżurze w szpitalu w Łasku, byłem z dwuletnim dzieckiem, które miało kleszcza za uchem - podejście lekarza - tragedia. Kleszcz wbił się dośc głęboko, Pani doktor próbowała wyciągnąć go plastikową pensetą, gdy się nie udało (wyslizgiwał się) poprostu pół kleszcze wyrwała, drugie pół zostawiła i jak gdyby nic powiedziała, że już. Poza tym, ona nic nie widzi, aby coś zostało w ranie - tragedia w podejściu, może to wada wzroku.
   Nie zaleciła żadnej profilaktyki, nic !!!.
   Oczywiście interwencja skończyła się kłótnią, zabrałem dizecko i pojechałem do Pabianic, na szczęście nie są to odległości duże, tylko szkoda, że dziecko musiało się podwójnie nacierpieć. Oczywiście w Pabianicach podeszli do tego profesjonalnie i usunęli całego kleszcza.
   Nie polecam tej lekarki, zgłosiłem też zastrzeżenia do NFZ - nie wiem, jak do tego podejdą, ale nie może być przyzwolenia na takie podejście do pacjenta, tym bardziej, do takiego malucha.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Janina Kijańska

  Internista, Diabetolog, lek.

  • Pierwsze wrażenie w moim przypadku było błędne,myślałam,,odbębni,,wizytę i tyle. Myliłam się,zajmuje się mną o wiele lepiej niż mój poprzedni diabetolog. Zresztą znana pani profesor diabetologii... Jestem bardzo zadowolona z pomocy dr Janiny. Pewnie ilu pacjentów,tyle opinii...Na swojego lekarza poprostu trzeba trafić!

  • P

   Pani Kijańska jest dla mnie słabym lekarzem, nie słucha to co do niej się mówi, a jeśli jej się coś nie podoba to podnosi głos - wręcz momentami krzyczy. Uważa się za nie wiadomo kogo na oddziale...


 • Elżbieta Rybak - Sawuła

  Ginekolog, lek.

  • A
   Lokalizacja: Bełchatowskie Centrum Medyczne Niepubliczny Zakład Opieki ZdrowotnejUsługa: badanie ginekologiczne profilaktyczne

   Pierwszy raz w życiu w ciągu 38 lat pracy w Służbie zdrowia jako pielęgniarka, spotkałam się z tak nieprofesjonalnym zachowaniem lekarza. Brak empatii w relacji lekarz-pacjentka..Pani doktor na wejściu zapytała mnie o wiek (67 lat) i stwierdziła że nie musi mi pobierać cytologii (nie uzasadniając) , ale skoro przyszłam to ją wykona. Zero informacji o terminie odbioru wyniku.Opryskliwa, Nie spojrzała ani razu na pacjentkę. Pod nosem burknęła, że mogę wychodzić. Odpowiedziałam, że muszę się ubrać. Pominę szczegóły samego badania- nie było to badanie komfortowe ze względu braku delikatności. Na pewno była to pierwsza i ostatnia moja wizyta u Tej Pani. Może miała zły dzień, ale w tym zawodzie to nie może rzutować na wykonywanie swoich obowiązków.

  • S

   Czułam się zażenowana podczas wizyty. Pani doktor traktuje pacjenta powierzchownie, jest szorstka , zero empatii. Poprosiła by położyć się na fotelu po czym odebrała prywatny telefon. Brak profesjonalizmu. Poza tym nie wiedziała nic o nie tak rzadkim kobiecym schorzeniu. Pierwsza i ostatnia wizyta.

  Zobacz wszystkie opinie (14) o tym lekarzu


 • Iwona Graczyk

  Pediatra,

  • J
   Lokalizacja: Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w ŁaskuUsługa: choroba dziecka

   Pani doktor potrafi postępować w odpowiedni sposób z dziećmi tak żeby się nie bały i nie miały traumy na przyszłość. Zawsze dokładnie zbada i dopyta o wszystkie możliwe przyczyny tak żeby wydać prawidłową diagnozę. Bardzo ostrożnie postępuje w przypadku antybiotyków, nie daje ich przy każdym katarku. Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego że dzieckiem zajmuje się Pani Graczyk.

  • M

   Wspaniała Pani doktor .Pozdrawiam cieplutko JEST PANI SUPER LEKARZEM
   ```
   Ocena została zmieniona na "Polecam". Powód: Zbyt lakoniczna argumentacja do wystawienia najwyższej oceny.
   ```


Powiązane wyszukiwania