Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

 • Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych w Lublinie

  Grenadierów 3

  20-442, Lublin, lubelskie

  Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Zespół Opieki Zdrowotnej

Lekarze przyjmujący w placówce

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Jerzy Kowalik

  Ortopeda, dr

  • J
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Chodźki - NOWE Prywatne Specjalistyczne Gabinety LekarskieUsługa: konsultacja ortopedyczna

   Wizyta przebiegła profesjonalnie ,lekarz podszedł bardzo fachowo co do mojego schorzenia dodatkowo polecił dodatkowe badania i rechabilitacje

  • B
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Chodźki - NOWE Prywatne Specjalistyczne Gabinety LekarskieUsługa: operacja palucha koślawego

   Bardzo komunikatywny.Z dużym zaangażowaniem podszedł do mojego problemu.Dokładnie wyjaśnił mi problem zdrowotny.Dał czytelne zalecenia dotyczące dalszego postępowania.Jestem w pełni usatysfakcjonowana z przebiegu wizyty.

  Zobacz wszystkie opinie (17) o tym lekarzu


 • Przemysław Elżakowski

  Laryngolog, lek.

  • M
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Luxmed Sp. z o.o. - Lublin

   Wystawiam ocenę bardzo dobrą - będąc w ciąży zachorowałam na zapalenie ucha środkowego, dr przepisał odpowiednie leczenie, które przyniosło zdecydowaną ulgę. Wizyta odbyła się w miłej atmosferze, dr wykazał się dużą empatią w stosunku do mojego stanu.

  • D
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Krajmed Centrum MedyczneUsługa: konsultacja laryngologiczna

   Jestem zadowolony z wizyty. Była krótka i rzeczowa. Odbyła się punktualnie (a nawet chwilę przed czasem). Lekarz zbadał mnie i opisał w przystępny sposób przyczynę objawów. Gdy było potrzebne dodatkowe badanie, zostałem jasno poinformowany o jego koszcie i zapytany o zgodę.

  Zobacz wszystkie opinie (110) o tym lekarzu


 • Lesław Janusz

  Kardiolog,

  • L

   Pan doktor bardzo profesjonalnie wykonuje badanie, po wykonaniu echa serca tłumaczy, oc jest na zapisie i z życzliwością odpowiada na pytania pacjenta.

  • O

   Wykonywał mi echo serca ,jest bardzo dobrym specjalistą , na wizycie miły , wszystko mi wytłumaczył, dostałam dokładny opis zapisu echokardiograficznego . Doradził mi co mam zrobić, jestem zadowolony.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Zbigniew Kiś

  Urolog,

  • *

   Nie polecam tego lekarza, podczas wizyty nie okazywał większego zainteresowania moim problemem, co jest rażące za tak wysoką cenę wizyty. Na moją opowieść o historii choroby zapytał się czy "mam może jakąś teorię o przyczynie". No przepraszam - jak tak może wypowiedzieć się lekarz?! To ja przyszłam do niego by uzyskać odpowiedź a nie sama odpowiadać sobie na pytania. Gdybym znała przyczynę mojego problemu to otworzyłabym swój własny gabinet. Więcej nie pojawię się u tego pana. Odradzam!

  • T

   Byłem u Doktora z ojcem. I ojciec i ja jestesmy bardzo zadowoleni. Bardzo dobry lekarz. Polecam

  Zobacz wszystkie opinie (11) o tym lekarzu


 • Mirosław Wroczek

  Ginekolog, lek.

  • A

   Nikomu nie polecam. Kiedy miałam problemy z ciążą- potraktował mnie jak przysłowiowy "worek kartofli" podczas przeprowadzania USG na którym to oto wyszło że moje dziecko już nie żyje. Mówiąc o tym nawet nie zwracał się do mnie tylko do stażystki, której pokazywał "fascynujący" przypadek na monitorze (...akcja serca ustała, płód jest nieżywy- a tutaj, widzi PAni jest właśnie lożysko...) Tak jakby opowiadał co wczoraj jadł na śniadanie. Jakby mnie tam nie było... Po wszystkim, załamanej kobiecie, zalanej łzami, która właśnie straciła dziecko, jak gdyby nigdy nic, powiedział - to wszytko, proszę wrócić na salę...
   Nie wiem czy takie zachowanie to rutyna, coś normalnego (pierwszy i mam nadzieje ostatni raz coś takiego mnie spotkało), ale uważam że każdy zasługuje na szacunek .
   Drogi Panie Doktorze- jeżeli Pan to czyta- mam nadzieje, że wie Pan o kogo chodzi- chyba że traktuje Pan tak każdą Pacjentkę. Drogie Pacjentki- wszystkie zasługujemy na szacunek- więc jeżeli macie wybór- wybierzcie innego lekarza...

  • I

   Po 20 latach chodzenia po lekarzach konowałach w mojej miejscowości Świdnik k/Lublina Pan Doktor M.Wroczek wyleczył mnie z bóli które mi towarzyszyły że nie mogłam normalnie funkcjonować wystarczyło zrobić tylko posiew z moczu aby wykryć przyczynę jedno głupie badanie. Potem USG i okazało się że mam endomentriozę zostałam zoerowana i do dnia dzisiejszego mogę skakać i wszystko robić aż chce mi się żyć.Dziękuję Panie Doktorze.

  Zobacz wszystkie opinie (29) o tym lekarzu


  • A

   Bardzo dobrze trafiłam na super dobrą panią doktor,to ona postawiła mnie na nogi.Jest najlepsza i wie co robi,podejmuje dobre szybkie decyzje.Jest specjalistką w swojej dziedzinie.
   Dziękuje.AC.

  • R

   Pani ordynator nie interesuje się pacjentami leżącymi na jej oddziale - wyniki badań ogląda po kilku dniach pod naciskiem rodziny, nie wie, jakie leki dostają jej pacjenci, leki muszą byc załatwiane poza szpitalem, bo "dyrektor musi wyrazic zgodę"..., bagatelizuje pogorszenie stanu pacjenta, wyraża opinie w stylu "był źle leczony", zapominając chyba, ze to ona leczyła i dopiero zmiana lekarza doprowadziła do dobrej diagnozy, ale zmiany w mózgu zaszły i co się stało, to się nie odstanie - całkowity brak profesjonalizmu i beztroska. Nie stac nas na dodatkowe "wsparcie" leczenia, bo pewnie wtedy sytuacja wyglądałaby inaczej, po to płaci się przez całe życie składki zdrowotne, żeby na starośc móc z nich skorzystac...
   Pamiętam oddział neurologii sprzed kilku lat, kiedy ordynatorem był dr Wolny - funkcjonowało to zupełnie inaczej... Nawet nie wiadomo, gdzie się poskarżyc...
   Mam nadzieję, ze ostatni kontakt z panią doktor i szpitalem MSWiA - od takich lekarzy broń nas, Panie...

  Zobacz wszystkie opinie (9) o tym lekarzu


 • Jarosław Podhorecki

  Okulista,

  • M

   Lekarz słaby, poleca gabinet prywatny choć dobrze wie, że takie same ćwiczenia można wykonać na nfz w przychodni gdzie również pracuje. Chaotyczny - raz zalecał plusy innym razem minusy w ostateczności zalecił operacje. Chyba nie chodzi mu o pacjenta .... szkoda tylko rodziców i dzieci, które z polecenia pana doktora ćwiczą w tymże prywatnym gabinecie!!!!

  • E

   Trafiłam do tego lekarza z internetu, miał dobre opinie na forum. I nie zawiodłam się, córka ma "uciekające oczko", i 3 innych okulistów dziecięcych z Puław tylko polecało atropinę i że mała wyrośnie. A to się pogłębiało. Tylko Pan doktor podszedł z zaangażowaniem, skierował na liczne badania, na ćwiczenia oka, i dał nam okularki. Minęło 3 mce i widać zdecydowaną poprawę, córkę nie boli już głowa i chętnie rysuje, a wcześniej nie chciała. Do dziś jesteśmy pod opieką, mamy kontrolę i regularnie ćwiczymy. Polecam doktora dla malutkich dzieci, człowiek rzetelny.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Rafał Kot

  Neurolog,

  • A

   Słaby lekarz, nie rozpoznał przepukliny dyskowej, chociaż objawy dały innemu lekarzowi od razu możliwość postawienia trafnej diagnozy. Wiele bólu i niepotrzebnie straconego czasu dla chorej osoby w związku tym faktem, nie mówiąc już o niezbyt przyjemnym zachowaniu lekarza. Naprawde, nie polecam.


 • Anna Żak

  Kardiolog,

  • J

   Wspaniała pani doktor poszedłem z dusznościami i pieczeniem w klatce piersiowej, natychmiast dała skierowanie na próbę wysiłkowa. Wyszła dodania, natychmiast dała skierowanie na echo serca i koronografie już jestem po tych badaniach. Dała leki jest wspaniałą lekarką kobieto jestem bardzo zadowolony. MSW Lublin Jakub Drozd wspaniale wykonuje koronografie. Ordynator Janusz Dubejko jest wspaniały miły człowiek. Takich ludzi jak się spotyka chce się żyć. Dziękuję.

  • G

   Lekarz, któremu nie zależy na pacjencie. Brak jakiegokolwiek zainteresowania pacjentem (nawet wzrokowego). Przyszłam do Pani doktor na badanie echo serca. Po bardzo długim czasie oczekiwania w gabinecie i przygotowaniu do badania, czekałam, aż Pani doktor skończy pisać, po czym stwierdziła, że nie wykona mi tego badania, ponieważ ma za słaby sprzęt na jego wykonanie. Więc ubrałam się i wyszłam. Zaznaczam, że mam utrwalone migotanie przedsionków i wadę serca, więc dojazd do Luxmedu z poza Lublina nie był dla mnie łatwy, a od Pani doktor nie usłyszałam nawet słowa „przepraszam”. Zastanawiam się po co Luxmed ma w swojej ofercie takie badanie, którego nie jest w stanie wykonać zwykły lekarz.
   Omijajcie ją z daleka jeśli nie chcecie stracić zdrowia i pieniędzy!

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Hanna Studenna

  Kardiolog,

  • G

   Pani doktor Studenna Hanna objęła mnie leczeniem i nie mogę nic złego o niej powiedzieć. Zawsze pamiętała mnie, zlecała częste badania kontrole. Zainteresowała się mną. Dzisiaj tu chciałbym jej ponownie podziękować.

  • A

   Prawdziwy Lekarz,kompetentna,delikatna wobec pacjentów i uparta.Dzięki tym cechom ja żyję,upar la sie dalej defiblirować,pomimo sugestii innych by zakończyć.Dzięki temu ja żyję

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu