Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny im. Andrzeja Mielęckiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach

(597 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny im. Andrzeja Mielęckiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach

Francuska 20/24

40-027, Katowice, śląskie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Szpital

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Łukasz Bańczyk

  Stomatolog, lek. dent.

  • E
   Lokalizacja: ALFAMEDICAUsługa: implanty

   Super profesjonalnie , technologia nowoczesna, miłą obsługa. Inni stomatolodzy odradzali zabieg, Pan Łukasz zrobił bezbłędnie, szybko.Polecam

  • Lokalizacja: ALFAMEDICA

   Technologia jaką dysponuje Pan dr. Łukasz Bańczyk przerasta najśmielsze wyobrażenia. Wiedzą i talentem po prostu szokuje. Bezbolesne komputerowe znieczulenie, bezbolesne usuwanie korzeni. Wszystko w miłej pogodnej atmosferze. Pełen profesjonalizm. Wizyta przebiegła stanowczo powyżej moich oczekiwań :)

  Zobacz wszystkie opinie (17) o tym lekarzu


 • Joanna Badura

  Chirurg, Transplantolog, dr n. med.

  • M
   Lokalizacja: LEXMED KlinikaUsługa: Usg piersi

   Fachowa, rzetelna Pani doktor. Dokładnie przeprowadzone badanie w miłej atmosferze. Polecam serdecznie.

  • K
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: LEXMED KlinikaUsługa: USG jamy brzusznej

   Wszystko dokładnie wyjaśnione na wizycie oraz propozycje dalszych działań były jasno powiedziane. Polecam!

  Zobacz wszystkie opinie (31) o tym lekarzu


 • Andrzej Lekstan

  Chirurg, Chirurg Naczyniowy, Flebolog, dr n. med.

  • J
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: LEXMED KlinikaUsługa: skleroterapia żylaków

   Pan Doktor bezboleśnie i szybko wykonał mi skleroterapię. U innego lekarza ten sam zabieg trwał dużo dłużej i był o wiele bardziej bolesny.

  • K
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: LEXMED KlinikaUsługa: USG piersi

   Pan doktor wzbudza sympatię już na wejściu. Jest bardzo kontaktowy i uśmiechnięty. Miała robione usg piersi. Kosz to tylko 100zł. Naprawdę warto. Polecam w 100%.

  Zobacz wszystkie opinie (473) o tym lekarzu


 • Dominik Bałuka

  Chirurg, Flebolog, Proktolog, dr n. med.

  • P
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: LEXMED Klinika

   Pełen profesjonalizm, szybka diagnoza, a do tego bardzo dobry kontakt z pacjentem. Polecam wizytę u Pana Doktora

  • A
   Lokalizacja: LEXMED KlinikaUsługa: operacja żylaków

   Jestem po zabiegu zamknięcia żyły metodą laserową. Pan Doktor Dominik Bałuka przeprowadził operację w miłej atmosferze a co najważniejsze nic nie bolało. Kontakt z Lekarzem jest 24h. Dawno nie spotkałem nikogo z takim podejściem do pacjenta. Szczerze polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (34) o tym lekarzu


 • Jacek Ziaja

  Chirurg, dr hab. n. med.

  • B

   W swojej 25 letniej historii choroby po raz pierwszy spotkałam takiego lekarza. Całkowicie oddany swojej pracy (wręcz pasjonat) i pacjentom. Mam wrażenie, że dobro pacjenta jest jego priorytetowym celem, którego osiągnięcie sprawia mu ogromną satysfakcję. Dlatego wychodząc "spod jego ręki" można być absolutnie spokojnym, że wszystko będzie dobrze, a jeśli organizm zacznie płatać jakieś figle troskliwa i mądra opieka tego lekarza przywoła go do porządku.
   Docent J. Ziaja jest Człowiekiem "wyposażonym" nie tylko w ogromną wiedzę i odpowiedzialność za powierzone mu zdrowie, ale także w zwykłe ludzkie odruchy, których lekarzom tak często brak...
   Niesamowite wrażenie wywarł na mnie, kiedy zadałam mu nurtujące chyba każdego po przeszczepie pytanie "co dalej?". Ze stoickim spokojem, bez miliona zakazów, nakazów, medycznych wytycznych i "dobrych rad" powiedział tylko: "Normalnie żyć". I tego zamierzam się trzymać!
   Docent Ziaja jest dla mnie nie tylko wspaniałym, godnym zaufania lekarzem, ale i wielkim Człowiekiem, który po 25 latach gehenny zwrócił mi zdrowie. Mam wrażenie, że dzięki niemu zdobyłam swoją własną "Północną Eigeru".

  • K

   Nie tylko dobry lekarz, specjalista ale także dobry człowiek. Podchodzi do pacjenta ze zrozumieniem.Myślę że nie ma pacjenta, który żałowałby że był kiedykolwiek pod opieką doktora. Jestem mu wdzięczna że zaopiekował się mną po przeszczepie kiedy tak źle się czułam i cierpiałam z bólu.Mogę tylko powiedzieć że miałam wielkie szczęście trafiając na Francuską i takich specjalistów. Dziękuje.

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Ewelina Sylwia Sikora-Grabka

  Internista, Nefrolog,

  • P

   Świetny lekarz, zawsze uśmiechnięty i życzliwy dla swoich pacjentów. Nikomu nie odmawia pomoc. Do pacjentów podchodzi ze zrozumieniem i ogromnym sercem, uważam że Pani doktor jest idealnym przykładem lekarza z powołania. Polecam każdemu komu zależy na fachowej opiece.


 • Jan Pilch

  Laryngolog, prof. dr hab. n. med.

  • A

   Osobiście mam ogromne problemy z krtanią i zatokami, a inni lekarze wyszukiwali mi do tego masę innych chorób, łącznie z polipem. Profesor Pilch dysponuje fantastyczną aparaturą, co więcej- chętnie jej używa, a nie jak inni laryngolodzy wpycha lustereczko i udaje wszechwiedzącego. Zdiagnozował u mnie dwie choroby: wylewu krwi do krtani, dwa lata później: obrzęku Reinkego. jest niesamowitym człowiekiem- sympatycznym i jak pisano wyżej- dającym nadzieję. Przepisuje często leki w inhalacjach - za to także plus- antybiotyki to nie lekarstwo na wszystko, drodzy laryngolodzy.

  • A

   U Profesora Pilcha byłam w gabinecie w Myślenicach i bardzo jestem mu wdzięczna za wyleczenie skuteczne mojego problemu z migdałem i zatokami:) Około 15-roku życia miałam wykrytego przez Profesora trzeciego migdała, który utrudniał mi życie, ale kilka drobnych zabiegów, lamp i leków pomogły skutecznie. Dziś mam 27 lat i problemu nie mam z migdałem:) Polecam Profesora i pozdrawiam. Mieszkanka Myślenic Agnieszka B.

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Andrzej Więcek

  Endokrynolog, prof. dr hab. n. med.

  • A

   Wspaniały człowiek i lekarz.Oddany swojej pracy i ludziom potrzebujacym Jego pomocy.Kilkanaście lat temu uratował mi życie,stan był bardzo ciężki,choroba bardzo rzadka,ale Pan Profesor się nie poddał.Walczył o mój powrót do zdrowia.Jest ciepłym,serdecznym człowiekiem,którego wkład pracy w moje wyzdrowienie-zawsze będę pamiętać...

  • M

   Bardzo polecam Pana Profesora jest bardzo przyjazny dla pacjenta i wiele potrafi pomoc dzieki swojej ogromnej wiedzy.
   Jak trzeba to wytlumaczy od A do Z.

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Bogusława Ewa Orzechowska-Wylęgała

  Stomatolog, Chirurg,

  • Pani Boguslawa.Przemiła i bardzo fachowa osoba. Wraz z personelem pomocniczym robią cuda. Bez boleśnie.


 • Dariusz Kata

  Hematolog,

  • Zostałam skierowana do Pana Doktora przez Klinikę i wydawało mi się, iż dobrze trafię. Byłam zaledwie na dwóch wizytach i dzięki Bogu, na zadawane pytania w ogóle nie dostałam odpowiedzi, wręcz kazał mi się spowrotem zapisać do Poradni, gdzie chodziłam wcześniej, ale tam już niestety nie byli mi w stanie pomóc( Pani Doktor zrobiła już wszystko co mogła i zgodnie mnie zdiagnozowała, ale przeszczepu mi nie mogła zrobić, załatwiła wszystkie formalności, wspaniała osoba). Niestety mojego zaufania nie zdobył,nie polecam.

  • Co ten człowiek jeszcze robi w tym bardzo dobrym szpitalu,byłam jego pacjentem , czułam się jak intruz który mu zawraca głowę, a także byłam świadkiem i ofiarom strajku włoskiego doktora w poradni po przeszczepowej, bo mu sie organizacja pracy nie podobała,musiała interweniować dyrekcja i przyjęcia skończył inny lekarz, a mnie przyjął ten mruk, i nie rozumiał o co chodzi, a tam przychodzą poważnie chorzy ludzie i potrzebują pomocy,A NIE STRESU

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu