Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Adres

Samodzielny Publiczny - Szpital im. Franciszka Żaczka w Pucku
1 Maja 13, 84-100 Puck
Samodzielny Publiczny - Szpital im. Franciszka Żaczka w Pucku logo

Specjaliści

Opinie o specjalistach (30)

Ogólna ocena

  M
  Profil zweryfikowany
  Michał Baranowski konsultacja ortopedyczna

  Nie ma dla mnie znaczenia, czy lekarz jest miły, znaczenie ma diagnoza i sposób leczenia. Doktor omówił, jakiego rodzaju to schorzenie, czym skutkuje, to zresztą łatwo wyczytać z opisu RTG. Na pytanie, czy można coś z tym zrobić nie odpowiedział. Wydawałoby się, że na diagnozie zamierza zakończyć wizytę. Nie powiedział też, że nic się nie da zrobić. W sumie w ogóle nic nie powiedział. Dowiedziałem się, że schorzenie jest poważne i tyle. Słabo.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  R
  Profil zweryfikowany
  Renata Tarnowska Inny

  Zero empatii, brak podejścia do dzieci. Powiedziała że mamy sami badać dziecko. Nigdy takich komentarzy nie piszę, ale to była taka trauma, że postanowiłem przestrzec społeczeństwo przed takimi specjalistami. Omijajcie dużym łukiem, na prawdę.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  J
  Profil zweryfikowany
  Aleksandra Topp-Zielińska konsultacja kardiologiczna

  Cieszę się, że trafiłam do Pani doktor. Pani doktor cierpliwie mnie wysłuchała, zleciła potrzebne badania, a potem szczegółowo i zrozumiale omówiła wyniki oraz wdrożyła leczenie. Czuję się zaopiekowana i spokojna mając takiego kardiologa jakim jest Pani doktor
  Polecam i bardzo dziękuję

  I
  Profil zweryfikowany
  lek. Hanna Korth-Piotrowska

  Wydaje się, że wywiad był dogłębny i jak na oczekiwania Ok ! Polecam wszystkim z problemami gastrologicznymi.

  M
  Profil zweryfikowany
  Aleksandra Topp-Zielińska ECHO serca

  Szczegółowy wywiad i badanie ECHO. Dokładne wytłumaczenie i przede wszystkim skuteczność leków...Pani doktor bardzo sympatyczna, w przeciwieństwie do innych wizyt, gdzie zbywają człowieka po 5-10 minutach. Szkoda, że nie ma wizyt prywatnych u p. kardiolog i z racji zainteresowania trzeba trochę poczekać na wizytę. Polecam.

  F
  Profil zweryfikowany
  lek. Szymon Syroczyński Inny

  Miła atmosfera, dokładny wywiad i sprawna diagnoza. Leczyłem u dr. Syroczyńskiego zapalenie więzadła w stawie kolanowym, powstałe w wyniku kontuzji. Doktor oprócz leczenia, polecił wizytę u fizjoterapeuty - żeby kompleksowo zająć się problemem. Po zastosowanej kuracji szybko wróciłem do pełnej sprawności i uprawiania sportu.
  Polecam bardzo - zwłaszcza osobom uprawiającym wyczynowo sport.

  P
  Profil zweryfikowany
  lek. Hanna Korth-Piotrowska badanie kolonoskopowe

  Jest to kolejne badanie u tego lekarza. Wykonane jest niezwykle delikatnie i zupełne bezboleśnie. Można zupełnie się badania nie bać a strach przed nim ma naprawdę "wielkie oczy". Polecam lekarza i jego umiejętności do tego jest bardzo miła i uprzejma co ma wpływ atmosferę w czasie badania. Do tego wspaniale współpracuje z asystującą pielęgniarką. Naprawdę polecam i bez znieczulenia ogólnego!

  G
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. Małgorzata Dobrosielska-Serafin konsultacja endokrynologiczna kolejna

  Pani doktor bardzo uprzejma, zawsze uśmiechnięta i miło nastawiona do pacjenta. Wizyta przebiega sprawnie i w bardzo dobrej atmosferze. Polecam z całego serca!

  A
  Profil zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  lek. Małgorzata Dobrosielska-Serafin konsultacja endokrynologiczna pierwsza

  Profesjonalna , sympatyczna i bardzo konkretna Pani Doktor. Oby wszyscy mieli takie podejście do pacjenta.

  K
  Profil zweryfikowany
  lek. Hanna Korth-Piotrowska kolonoskopia

  Każdy przed kolonoskopią ma obawy i to zrozumiałe. W moim przypadku było gorzej niż w najgorszych przeczuciach. Od wejścia do gabinetu grobowa atmosfera. Pani doktor z łaską rozmawia, śpieszy się bo ma opóźnienie a zarazem przy mnie kończy obiadek. Byłam poinformowana że za 400 zł będę mieć badanie z znieczuleniem a w rzeczywistości dostałam zastrzyk placebo, miał na celu jedynie spowodować że zakręci mi się w głowie, a nawet tego nie poczułam. Nie ma szans na to że dadzą coś dodatkowo. Wszystko jest inaczej gdy się dzwoni i umawia, słyszymy że będzie silny lek, że badanie nie będzie boleć. Nawet w trakcie badania gdy krzyczałam lekarka poirytowana pytala mnie co mnie niby boli. Cały czas była obrazona że przeze mnie jeszcze większe opóźnienie będzie. Na moje pytania typu ile jeszcze zostało, czy coś już widać czy jakiekolwiek inne próby nawiązania kontaktu by poczuć się odrobinę lepiej, byłam zbywana. Dzięki temu byłam nie tylko w bólu do tego jeszcze nie wiedziałam co się dzieję i kiedy to się skończy. Było to bardzo negatywne doświadczenie a ból po badaniu odczuwam nadal mimo że minął już prawie tydzień.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania