Samodzielny Publiczny Szkół Wyższych

(18 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Samodzielny Publiczny Szkół Wyższych

Wojska Polskiego 97

70-481 , Szczecin , zachodniopomorskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Zespół Opieki Zdrowotnej

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Maria Staszkiewicz

  Laryngolog, lek.

  • R

   Byłem łącznie u 6 lekarzy zanim trafiłem do Pani Doktor, normalnie nie chciałoby mi się dodawać wpisu, ale jestem na tyle wdzięczny za pomoc, że sumienie mi kazało ;)

  • J

   Wizyta u Pani dr trwała 5 minut w tym 3 minuty wypisywanie recepty na witaminki. Zero diagnozy, szczegółowego badania. Pani dr powiedziała cyt. "krew zaczeła lecieć z nosa to i przestanie" ODRADZAM szkoda czasu i nerwów.


 • Maria Magdalena Bienias

  Neurolog,

  • M

   Ja byłam w czerwcu u pani doktor, zostałam przyjęta po godzinie spóźnienia, pani doktor przyjmowała znajomą którejś z pielęgniarek w tej przychodni. Na moje stwierdzenie, że jestem osobą niedosłyszącą, usłyszałam cały wykład , na temat mojej niepełnosprawności, że jak niedosłyszę o mam sobie zrobić aparat słuchowy. Zgłosiłam się od neurologa, bo potrzebne było ponowne badanie (po 6 latach od poprzedniego) tomografii komputerowej kręgosłupa, pani dr stwierdziła, że nie widzi takiej potrzeby kontrolnego badania; dodała ponowny wykład - że mam się zgłosić do lekarza rodzinnego, który ma mi wystawić skierowanie do sanatorium i w sanatorium mam się rehabilitować !!!!

  • K

   Jestem po wizycie u Pani doktor. Nie zauważyłam empatii i podmiotowego podejścia do pacjenta, wręcz odwrotnie. Pani doktor rozpoczęła przyjmowanie pacjentów spóźniona, przespacerowała przed ludźmi i nie uznała za stosowne przeprosić za opóźnienie. Starszej kobiecie nie odpowiedziała "Dzień dobry". W gabinecie atmosfera nieprzyjemna, wyczuwa się niechęć, ma się wrażenie, że Pani doktor pacjent to wróg. Nie polecam. Zastanawiałam się, że skoro wszędzie są długie kolejki do neurologa, to dlaczego tutaj udało mi się umówić wizytę, czekając zaledwie kilka dni. Już znam odpowiedź. Trochę uśmiechu, życzliwości i EMPATII by się pani doktor przydało.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Agnieszka Rutecka-Dębniak

  Okulista, dr n. med.

  • J
   Lokalizacja: Medicus Spółdzielnia Pracy Lekarzy SpecjalistówUsługa: Inny

   Pani Doktor jest świetnym specjalistą. Kompetentna, uprzejma, kontaktowa. Wszystko dokładnie wyjaśnia i ma bardzo dobre podejście do małych dzieci. Polecam wszystkim.

  • D
   Lokalizacja: Medicus Spółdzielnia Pracy Lekarzy SpecjalistówUsługa: alergia, dobór nowych okularów

   Fantastyczna Pani Doktor ! Cierpliwa, dokładna, wszystko tłumaczy, odpowiada na wszystkie pytania. Bardzo życzliwa i pomocna ! Dziękuję !

  Zobacz wszystkie opinie (12) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania