Samodzielny Publiczny Specjalistyczny Szpital Miejski im. Jana Pawła II w Elblągu

(6 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Samodzielny Publiczny Specjalistyczny Szpital Miejski im. Jana Pawła II w Elblągu

Żeromskiego 22

82-300 , Elbląg , warmińsko-mazurskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Szpital

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

4.5

Ogólna ocena
7 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • Ł
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Jacek Bieg Inny

  Chciałbym serdecznie podziękować za operację lewego stawu kolanowego- rekonstrukcja ACL.
  Dr. Bieg to wspaniały lekarz i człowiek. Nawet na sali operacyjnej potrafi żartować z pacjentem :)
  Profesjonalnie i sprawnie wykonany zabieg. Otrzymałam wyczerpującą informacje dotyczącą samego zabiegu jak również postępowania po zabiegu (rehabilitacji). Pełny komfort psychiczny.
  Podczas wizyt kontrolnych po operacji dr. Bieg zawsze dokładnie mnie wysłuchał, a poczuciem humoru potrafił rozładować napięcie.
  Jak najbardziej polecam!!!

 • K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Mirosław Koryśko Inny

  Pan doktor jest wzorcowym przykładem powołania, traktuje pracę nie tylko jak profesję, ale przede wszystkim poza bardzo profesjonalnym i jak się w praktyce okazuje, skutecznym leczeniem, okazał ogromną życzliwość i empatię wobec pacjenta. Takie indywidualne podejście sprawia, że mamy poczucie zaopiekowania, nie tylko stricte technicznego - ortopedycznego, a to ekstremalnie ważne w czasie, gdy choroba nas przygniata i może unieruchomić, zmieniając naszą rzeczywistość. Polecam pana doktora i jestem wdzięczna, że los skierował mnie do tak wspaniałego lekarza.

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Jacek Bieg Inny

  Miałam złamany obojczyk z przemieszczeniem, każda wizyta w gabinecie równała się z dokładnym obejrzeniem mojego przypadku. Doktor upewniał się wiele razy, że zanim wyjdę z gabinetu wszystko jest dobrze. Byłam naprawdę pod wrażeniem ludzkiego podejścia do pacjenta i empatii. Polecam jak najbardziej pomoc ze strony tego lekarza.

 • P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Mirosław Koryśko

  Pan Doktor Koryśko jest profesjonalnym lekarzem. A jeszcze bardzo uczynnym i zawsze dotrzymuje słowa. Kultura osobista na wysokim poziomie. Dziękuję. Polecam. Pacjentka

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Barbara Wójcik poród

  Kobieta - nie tylko lekarz, ale człowiek i to chyba ważniejsze. Serdeczna, miła, pomocna a przy tym w pełni profesjonalna. Moja wdzięczność za bezinteresowną pomoc przy narodzinach syna jest nie do opisania.

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Sławomir Władysław Kamiński

  Z tego co wiem z przyczyn administracyjnych lekarz zakańcza trwające leczenia dość siłowo. W moim przypadku 6 tygodni po złamaniu (6 tygodni powinno nosić się gips) zakończył ku mojemu zdzwiwieniu leczenie nie proponując rehabilitacji. Nakazał powrót do pracy wraz z zażywaniem środków przeciwbólowych co moim skromnym zdaniem nie jest w ogóle leczeniem przyczyn tylko zapobieganiem objawom, w dość błahy sposób.... nie polecam tego doktora.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • 1
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Dariusz Paulo zmiana szpitala na szpital miejski

  Cudowny lekarz leczę się u niego cały czas , uczciwy,konkretny wszystko potrafi wytłumaczyć. Po wcześniejszych nieudanych operacjach w innym szpitalu doktor Paulo postanowił że podejmie się leczenia mojego trudnego złamania nogi po wypadku. Jeżeli ktoś szuka naprawdę bardzo dobrego ortopedy to szczerze polecam doktora Paulo :) dla mnie to jest wspaniały lekarz ( '' cudotwórca''). Serdecznie pozdrawiam pana doktora :) na pewno się zobaczymy na kolejnych wizytach :) .

 • Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania