Samodzielny Publiczny Specjalistyczny Szpital Miejski im. Jana Pawła II w Elblągu

(519 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Samodzielny Publiczny Specjalistyczny Szpital Miejski im. Jana Pawła II w Elblągu

Żeromskiego 22

82-300, Elbląg, warmińsko-mazurskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Szpital

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Dariusz Zaryjewski

  Ginekolog, lek.

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: FEMMED Położnictwo, Ginekologia i Endokrynologia Praktyka LekarskaUsługa: konsultacja ginekologiczna

   Polecam! Pierwsza wizyta przebiegała w bardzo miłej atmosferze i bezstresowej! Lekarz wyjaśnia wszystko bardzo szczegółowo.

  • P
   Lokalizacja: FEMMED Położnictwo, Ginekologia i Endokrynologia Praktyka LekarskaUsługa: konsultacja ginekologiczna

   Polecam. Bardzo dokładny i sympatyczny lekarz. To była moja pierwsza wizyta i na pewno nie ostania..

  Zobacz wszystkie opinie (479) o tym lekarzu


 • Józef Hryniewicz

  Ortopeda,

  • Urodzilam sie z wada wrodzona stopy ( konsko-szpotawa) jak mialam 4 miesiace lekarz wykonal pierwsza operacje, druga operacja byla jak mialam 8lat jestem bardzo wdzieczna temu Lekarzowi. Dzieki niemu moge chodzic nie stawiajac nogi do srodka,noga jest slabsza i stopa krotsza od tej zdrowej ale chodze normalnie i gdybym sama nie powiedziala o swojej wadzie nikt by nie zauwazyl. Osoby ktore sie dowiedzialy o mojej wadzie byly w szoku i mowily ze pierwszy raz widza tak dobrze wykonana operacje! Jak najbardziej polecam.

  • A

   Osobnik bardzo arogancki, w szczególności gdy pacjent ma wiedzę na temat swojej choroby. Czyżby się obawiał obnażenia własnej niewiedzy. Tytuł doktora nadany 40 lat temu nie upoważnia go do traktowania "z góry pacjentów" zwłaszcza, że z nich czerpie korzyści. A stwierdzenie (podczas wizyty) , że u dorosłego człowieka chrząstka stawowa regeneruje się sama i odrasta w 100%, daje do myślenia czy nie powinien ponownie przystąpić do egzaminów lekarskich.
   Zdecydowanie nie polecam wizyt u tego pana, choć do niego najszybciej się dostać. ( nie ma za dużo chętnych). Jeśli możecie poczekać, zaczekajcie na wizytę u innego specjalisty.

  Zobacz wszystkie opinie (13) o tym lekarzu


 • Joanna Majewska

  Endokrynolog, Pediatra,

  • R
   Lokalizacja: Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "ENDOKRYNOLOG" lekarz Joanna Majewska

   Chodziłem do tej Pani jako nastolatek. Bardzo ją niemiło wspominam. Każda wizyta powodowała u mnie duży stres, gdyż pani doktor komentuje każde zachowanie pacjenta, czy ma nadwagę itd oczywiście trzeba to powiedzieć, ale można to zrobić bardziej taktownie. Nie mam zarzutów co do zaleceń lekarskich, ale gdy sobie przypominam te wizyty, to aż przechodzą ciarki. Najgorszą rzeczą jednak było obejrzenie miejsc intymnych, zamiast wyprosić matkę, zrobiła to przy niej. Ogólne wrażenie - bardzo niesympatyczna i zbyt bezpośrednia. Może innym to nie robi różnicy, ale jeśli ktoś jest wrażliwy, to takie niezważanie na formę przekazania pewnych rzeczy pacjentowi, przynajmniej dla mnie było silnie stresujące i później kilka dni trzymał mnie smutek. Gdybym był dorosły, to wybrałbym innego lekarza. Nie polecam.

  • M

   Chodziłam tej pani jako dziecko, wiecznie na mnie krzyczała, przed każdą wizytą umierałam ze strachu, to skandal, że taka osoba leczy dzieci, które po zetknięciu się z nią trafiają do psychiatry. Bardzo NIE POLECAM. Najbardziej pomogła mi zmiana lekarza. Doktor Majewska jest na tyle bezczelna, że spotykając mnie poza gabinetem nakrzyczała na mnie, że ją "zdradziłam" i poszłam do innego specjalisty...brak słów.

  Zobacz wszystkie opinie (9) o tym lekarzu


 • Barbara Wójcik

  Ginekolog, lek.

  • M
   Lokalizacja: Szpital Miejski W ElbląguUsługa: poród

   Kobieta - nie tylko lekarz, ale człowiek i to chyba ważniejsze. Serdeczna, miła, pomocna a przy tym w pełni profesjonalna. Moja wdzięczność za bezinteresowną pomoc przy narodzinach syna jest nie do opisania.


  • A
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: artroskopia stawu kolanowego

   Bardzo dobry lekarz,miły i pomocny, martwi się o pacjenta. Nie jest jak inni napaleni na kasę, można normalnie się dogadać. Polecam wszystkim chorym w okolicy.

  • A
   Lokalizacja: Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej "Warmińskie Centrum Ortopedyczne"

   Z tego co wiem z przyczyn administracyjnych lekarz zakańcza trwające leczenia dość siłowo. W moim przypadku 6 tygodni po złamaniu (6 tygodni powinno nosić się gips) zakończył ku mojemu zdzwiwieniu leczenie nie proponując rehabilitacji. Nakazał powrót do pracy wraz z zażywaniem środków przeciwbólowych co moim skromnym zdaniem nie jest w ogóle leczeniem przyczyn tylko zapobieganiem objawom, w dość błahy sposób.... nie polecam tego doktora.

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Mirosław Koryśko

  Ortopeda, lek.

  • P
   Lokalizacja: Samodzielny Publiczny Specjalistyczny Szpital Miejski im. Jana Pawła II w Elblągu

   Pan Doktor Koryśko jest profesjonalnym lekarzem. A jeszcze bardzo uczynnym i zawsze dotrzymuje słowa. Kultura osobista na wysokim poziomie. Dziękuję. Polecam. Pacjentka

  • K
   Lokalizacja: MedicusUsługa: zwichnięcie stawu skokowego

   Serdecznie polecam Pana Doktora. Profesjonalny, a przy tym bardzo empatyczny. Bardzo pomógł mi w trakcie i po urazie stawu skokowego. Moja mama konsultowała się z nim po złamaniu kości udowej.


 • Dariusz Paulo

  Ortopeda,

  • P
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Dobry lekarz. Rzeczowy, konkretnie wysłucha i przeprowadzi dokładny wywiad, zaproponuje leczenie bądź pokieruje co dalej.Polecam !!!

  • 1
   Lokalizacja: Szpital MiejskiUsługa: zmiana szpitala na szpital miejski

   Cudowny lekarz leczę się u niego cały czas , uczciwy,konkretny wszystko potrafi wytłumaczyć. Po wcześniejszych nieudanych operacjach w innym szpitalu doktor Paulo postanowił że podejmie się leczenia mojego trudnego złamania nogi po wypadku. Jeżeli ktoś szuka naprawdę bardzo dobrego ortopedy to szczerze polecam doktora Paulo :) dla mnie to jest wspaniały lekarz ( '' cudotwórca''). Serdecznie pozdrawiam pana doktora :) na pewno się zobaczymy na kolejnych wizytach :) .

  Zobacz wszystkie opinie (23) o tym lekarzu


 • Jacek Bieg

  Ortopeda,

  • A
   Lokalizacja: Szpital MiejskiUsługa: Inny

   Miałam złamany obojczyk z przemieszczeniem, każda wizyta w gabinecie równała się z dokładnym obejrzeniem mojego przypadku. Doktor upewniał się wiele razy, że zanim wyjdę z gabinetu wszystko jest dobrze. Byłam naprawdę pod wrażeniem ludzkiego podejścia do pacjenta i empatii. Polecam jak najbardziej pomoc ze strony tego lekarza.

  • Super lekarz przyjazny i przede wszystkim bardzo kompetentny. Posiada dużą wiedzę i wciąż poszukuje więcej.., jest lekarzem z powołania i życzyłabym sobie żeby wszyscy byli tacy jak pan Jacek:) polecam z całego serca Sylwia Rywalska

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania