Samodzielny Publiczny Nr 1 w Bełżycach

(3 opinie)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Samodzielny Publiczny Nr 1 w Bełżycach

Przemysłowa 44

24-200 , Bełżyce , lubelskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Zespół Opieki Zdrowotnej

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Magdalena Szymanek

  Dermatolog, dr n. med.

  • D
   Lokalizacja: Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Nr 1 w BełżycachUsługa: wysypka i inne

   Mogę polecić Panią Doktor z całego serca. Jest sumienna, poświęca dużo czasu na wywiad oraz bardzo dokładnie tłumaczy przyczynę dolegliwości.
   Miałam zmiany na palcach i nikt nie potrafił mnie zdiagnozować. Po wizycie u Pani doktor byłam zaskoczona tym, że jako pierwsza dała mi komplet różnych badań (tarczyca, czynniki reumatoidalne, przeciwciała) i kazała wrócić z wynikami. Schorzenie nie było dermatologiczne, ale to właśnie ona nakierowała mnie w odpowiednim kierunku i to dzięki niej idąc do reumatologa miałam już komplet badań dzięki którym lekarz wiedział co mi jest i dalej diagnozował problem.
   Byłam u Pani doktor z innymi schorzeniami dermatologicznymi i za każdym razem trafnie określiła diagnozę i dobierała mi odpowiednie kremy i maści. Nigdy nie wyszłam z gabinetu niezadowolona.
   Polecam w 100 % za profesjonalizm, świetne podejście do pacjenta i wnikliwość. Jej rozległa wiedza na pewno pomoże tym którzy borykają się z różnymi problemami.

  • R

   Bardzo skuteczna Pani Doktor. Po kilku dniach stosowania się do zaleceń wszystkie zmiany skórne ustąpiły. Doktor jest przy tym bardzo miła i uprzejma. Wszystko dokładnie mi wytłumaczyła, nie było mowy o żadnych niespodziankach.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu