Samodzielny Publiczny im. Macieja z Miechowa w Łasinie

(2 opinie)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Samodzielny Publiczny im. Macieja z Miechowa w Łasinie

Radzyńska 4

86-320 , Łasin , kujawsko-pomorskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Zespół Opieki Zdrowotnej

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Beata Szymanowska

  Pediatra, lek.

  • W


   Moja przedmówczyni plecie bzdury i obawiam się,że nie do końca rozumie co pisze . "Diagnozy może stawia i dobre " - przecież chodzi o dobrą diagnozę !!! Jeszcze nie zdarzyło mi się na wiele lat,żeby dobrała złe lekarstwo !!! A jeśli zarzuca brak higieny...cóż,siedząc i czekając na swoją kolej ,jestem świadkiem i niestety "czuję" niektórych Jej pacjentów. Współczuję wtedy doktor Beacie z całego serca ..
   I jeszcze jedno,radzę owej przedmówczyni,żeby znalazła sobie innego lekarza,bardziej pogodnego,który stawia złe diagnozy,ale przymyka oko ,gdy pacjent smierdzi !
   Polecam doktor Szymanowska,to dobry i konkretny lekarz .Leczę się u Niej wraz z całą rodziną od lat i Jej diagnozy i dobór leków są słuszne .Zdarzało się,że po wyjściu ze szpitala zmuszona była naprawiać błędy szpitalnych lekarzy.

  • A

   Lekarka bardzo nieuprzejma, traktuje pacjenta z góry, a rodzica wpędza w niepotrzebne kompleksy sugerując złą pielęgnację i higienę w domu. Zamiast podbudować matkę, która i tak zmartwiona przychodzi z chorym dzieckiem, daje jej tylko poczucie, że jest beznadziejna i źle dba o swoje dziecko, choć to nieprawda. Diagnozy może i stawia dobre, ale przepisywane leki nie są adekwatne do choroby. Przepisuje od razu potężne antybiotyki zamiast dać szansę lekom nie robiącym takiego spustoszenia w organizmie (szczególnie u małego dziecka).
   Nie polecam tej Pani doktor. Warto wybrać się do kogoś pozytywniej nastawionego do swojej pracy i ludzi.