Samodzielny Publiczny Gminny Zakład Opieki Zdrowotnej w Nowym Wiśniczu

(21 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Samodzielny Publiczny Gminny Zakład Opieki Zdrowotnej w Nowym Wiśniczu

Podzamcze 4

32-720, Nowy Wiśnicz, małopolskie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Zespół Opieki Zdrowotnej

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Zbigniew Cholewa

  Ginekolog, Seksuolog, lek.

  • A
   Lokalizacja: Zdrowa Huta

   Wszytko przebiegło jak najbardziej profesjonalnie. Miły lekarz, wyjasnił co i jak. Jestem zadowolona z wizyty.

  • A

   Miałam tę wątpliwą przyjemność mieć do czynienia z Panem Doktorem, gdy leżałam w szpitalu w drugiej ciąży i to bliźniaczej. Fakt, że sama ciąża była bardzo problematyczna, ale podejście Pana Doktora było porażające. Za każdym razem, gdy coś się działo, a Doktor był na dyżurze, to słyszałam: i co ja Pani na to poradzę? Gdy przychodził dzień, w którym Pan Doktor miał mieć dyżur, to się modliłam żeby nic się nie działo.Ale przegiął w dniu, w którym miałam być przewieziona do Krakowa. Gdy przyszli sanitariusze z noszami i dowiedzieli się, że jestem w ciąży bliźniaczej i wody mi odchodzą, to nie zgodzili się mnie wziąć bo karetka była transportowa, bez lekarza i żadnego sprzętu.Dr Cholewa przybiegł z pretensjami i zapytał dlaczego nie chcą przewieźć pacjentki na co oni odpowiedzieli, że trzeba mnie przewieźć karetką ze sprzętem i lekarzem bo może się zacząć poród i co oni wtedy zrobią?Na to wszystko Doktor machnął ręką i powiedział: e tam, przecież jej odchodzą wody już od dwóch tygodni. Ręce opadają, tym bardziej,że był to 23 tydzień ciąży, gdy dziecko ma szansę przeżyć jeśli trafi w odpowiednie ręce.
   Później w końcu wezwał odpowiednią karetkę, ale ile było przy tym wszystkim pretensji, to szkoda gadać. Osobiście nikomu nie polecę tego lekarza. Dobry lekarz powinien mieć choć odrobinę empatii i zrozumienia dla pacjenta a ten Pan niestety taki nie jest.

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Agata Barbara Przybojewska

  Pediatra, Lekarz Rodzinny,

  • Lokalizacja: W innym miejscu

   Niestety nie polecam pani doktor. Przyszliśmy na wizytę z objawami alergii skórnej u syna, oraz z podejrzeniem osłabionego napięcia mięśniowego. Pani doktor zaleciła dietę eliminacyjną ( karmiłam piersią) po 3 tyg braku poprawy, zaleciła odstawienie kolejnych produktów a w koncu zalecila przejście na mleko modyfikowane. Udaliśmy się wiec do specjalisty alergologa, który po odpowiedniej diagnostyce i badaniach zdiagnozował uczulenie na proszek do prania. Pani doktor dość mocno sugerowała, ze mleko modyfikowane rozwiąże nasz problem. Co do napięcia mięśniowego nie miała żadnych zastrzeżeń a inny pediatra zauważył je bez moich sugestii i zalecił odpowieni sposób układania na brzuchu oraz noszenia. Także konsultacja u fizjoterapeuty potwierdziła tendencje do obniżonego napięcia i zalecono nam odpowiednie ćwiczenia.

  • A
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: USG stawów biodrowych niemowląt

   Pani Doktor nie powinna świadczyć usługi badania bioder skoro się na tym nie zna. Po wykonanym USG Pani Doktor stwierdziła, że "nie podobają jej się stawy biodrowe" mojego dziecka i że dziecko wymaga odpowiedniego noszenia z rozłożonymi nogami przez miesiąc czasu. Jeśli to nie pomoże konieczna będzie poduszka. Zaraz po wizycie u Pani Doktor, za którą zapłaciłam 80zł udałam się do ortopedy dziecięcego aby skonsultować sprawę i okazało się, że biodra są dojrzałe i nie ma dysplazji, nie wymagają również dalszej kontroli. Straciłam tylko czas i pieniądze. Zdecydowanie nie polecam...

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Artur Wojdak

  Ginekolog, lek.

  • Lokalizacja: Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Bochni Szpital Powiatowy im bł. Marty WieckiejUsługa: ciąża

   Wspaniały człowiek i lekarz. Polecam w 100 % . Do końca życia będę dziękować Panu doktorowi za opiekę w ciąży. Dzięki niemu mam wspaniałego synka.

  • K
   Lokalizacja: I-medicaUsługa: Ciąża

   Polecam Pana doktora w 100% . Doktor prowadził moje dwie ciąże nigdy nie zmieniła bym Pana na kogoś innego. Wizyty i badania bardzo dokładne. Bardzo dobry lekarz i bardzo dobry człowiek.

  Zobacz wszystkie opinie (17) o tym lekarzu