Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Samodzielny Publiczny Dziecięcy Szpital Kliniczny w Warszawie

Marszałkowska 24

00-576 , Warszawa , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Szpital

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

4.5

Ogólna ocena
12 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: prof. dr hab. n. med. Roma Rokicka-Milewska konsultacja hematologiczna

  Pani Profeso uratowała nam córkę przed inwazyjnymi a niepotrzebnymi naszemu dziecku badaniami i zabiegami, potrzebnymi e pracy diktorskiej innej hematolog. Niezwykle empatyczne, pełne spokoju i cierpliwości podejście do małej pacjentki i jej rodziców. Zindywidualizowane podejście do danego przypadku w miejsce poznanej u innej lekarki paniki i schematycznego działania w oparciu o normy i tabelki, bez uwzględniania faktycznego stanu zdrowia/ samopoczucia dziecka. Kilka lat od spotkania jako rodzice zdrowej, prawidłowo rozwijacącej się byłej pacjentki (z minionymi już problemami hematologicznymi) potwierdzamy, że przeprowadzenie nas z sukcesem przez tamten trudny czas dowodzi, że Pani Profesor jest fantastycznym lekarzem. Pamiętamy i wspominamy zawsze z wielką wdzięcznością.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Izabela Janiec Inny

  Fachowa opieka nad moim synem. Wykonanie szczegółowych badań i postawienie diagnozy. Bardzo miłe podejście do dziecka.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Izabela Rogozińska Inny

  Nie polecam! Bylam z synem na SORze. Dr z góry była niezadowolna, że sie tam pojawilam z nieustającym od tygodnia bólem brzucha dziecka. Twierdziła, że to nie zagraża życiu dziecka i powinnam udać się do placówki rejonowej. Krzyczala, że nie obchodzi ją to, że miałam teleporade i pediatra skierował nas na SOR. Jak twierdziła powinnam dotąd tupać nogami, aż w przychodni rejonowej obejrzą brzuch dziecka... a sama z wielką łaską wydrukowala skierowanie na usg brzucha twierdząc że tylko po to przyszlam i że wymusiłam to na niej. Byla niemiła, arogancka, nie słuchała co mam do powiedzenia. Mam nadzieję, że juz nigdy nie będę miała tej nieprzyjemnosci żeby na nią trafić..

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Krystyna Grela Inny

  Pani Doktor, w naszej opinii jest nie najlepszym lekarzem, jej podejście do pacjentów pozostawia wiele do życzenia. Na pytanie: ‚Po co córce są wykonywane takie badania?’ Odpowiada: „po co Państwu to wiedzieć i tak to Państwu nic nie powie”. Nie ma szacunku do czasu małych pacjentów i ich rodziców. Jest w wiecznym niedoczasie. Na wypis, który obiecuje, że będzie po 13, czeka się do godziny 16 z głodnym, z pełnym pampersem i nerwowym dzieckiem. Nie reaguje i nie odpowiada na prośby rodziców. Podczas 4 dniowego pobytu w szpitalu pojawiła się u dziecka raz. Obecnie wystosowujemy prośbę o zmianę lekarza prowadzącego.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Izabela Janiec

  Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta. Podczas wizyty ma się wrażenie, że jest się u osoby, która jest zainteresowana pacjentem, jego stanem zdrowia i udziela wyjaśnień w prostym, zrozumiałym języku. Ciepła i miła w stosunku do małego pacjenta.


  I
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Agnieszka Obitko-Płudowska problem z wynikiem badań

  Bardzo miła i sympatyczna pani doktor wszystko wytłumaczyła i uspokoiła. Super podejście i do rodzica jak i do dziecka dziecko dokładnie zbadane wszystkie wyniki wytłumaczone prosto i zrozumiałe polecam


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Izabela Rogozińska konsultacja pediatryczna (dzieci chore)

  Na wizycie domowej z medicover dostaliśmy skierowanie do szpitala dla niemowlęcia wraz z wskazaniem badań. Po wielu godzinach na SOR przyjęła Nas ta Pani. Oburzyła się i krzyczała, m. in. że skoro mamy skierowanie z medicover to dlaczego tam nie zrobimy badań i konsultacji skoro są tacy mądrzy (jak się później okazało ta Pani również tam pracuje). Gdy zareagowałam na krzyk tej Pani to zagroziła, że może odmówić zbadania dziecka, bo to ona nam robi łaskę, a nie odwrotnie. Była bardzo arogancka, bezczelna, zrozumiała. Na każde pytanie odpowiadała poniżając Nas. Co więcej podczas badania dziecka, sprawiła, że synkowi z narządu płciowego leciała krew, a podczas oddawania moczu bardzo płakał co wskazywało, że go boli. Myślę, że to lekarz jest dla pacjentów, a nie odwrotnie szczególnie jeżeli chodzi o zdrowie dziecka. Nie polecam nikomu wizyty u tej kobiety.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Katarzyna Barbara Kądziela diagnoza niskorosłości

  Bardzo polecam dr Kądzielę. Moja córka leczy się u niej endokrynologicznie od roku. Po omówieniu wizyty w szpitalu bardzo szybko zlecała kolejne badania. Po 3 miesiącach córka otrzymała leczenie hormonem wzrostu. Dr Kądziela jest dokładnym lekarzem, który niczego nie przeoczy. Ma świetny kontakt z nastolatkami. Zawsze bez problemu odpowiada także telefonicznie na wszystkie pytania. W mojej opinii to troskliwy i profesjonalny lekarz.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Krystyna Grela wizyta kontrolna

  Pani Doktor najpierw się spóźniła, potem okazało się, że nie może się zalogować do systemu, potem załatwiała gdzieś hasło, potem - gdy nas w końcu przyjęła (ludziom stojącym za mną kolejce musiałam tłumaczyć, że to nie oni teraz wchodzą), okazało się, że nie mam dokumentacji ze szpitala - tego szpitala, który jest sprzężony z poradnią - i to jej dodaje roboty, bo teraz musi wszystko przepisywać z innego okna w komputerze (swoją drogą, co to za system informatyczny i system pracy, że trzeba dane z jednego okienka kopiować z jednego miejsca do drugiego), więc w sumie to moja wina, że jest opóźnienie, bo jakby przepisywała z kartek, to by było szybciej. Krótkie badanie i do widzenia za rok. Bardzo nieprzyjemne wrażenie.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Katarzyna Smalisz stan po przeszczepie szpiku kostnego

  Dzięki Pani Doktor nasz synek żyje i jest zdrowy, wyprowadzila nas na prostą po wielu komplikacjach a bylo ich mnóstwo...(nasz syn jest po przeszczepie szpiku). Zawsze trafiona diagnoza, Pani Doktor wszystko wytlumaczyla i z sercem podchodzi do dziecka. Zawsze ma czas dla pacjenta! Najlepszy specjalista! Rodzice Kuby Kozickiego


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania