Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Samodzielny Publiczny

Szpitalna 16

37-200 , Przeworsk ,

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Zespół Opieki Zdrowotnej

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Wojciech Rudnicki Inny

  Pomimo sytuacji jaka mnie spotkała na oddziale, Pan dr zajął się mną, na wizycie kontrolnej omówił wszystko po kolei, na spokojnie każdy wynik badania, ma również dobra pamięć co do pacjentek. Przy badaniu delikatnie się obchodził ze mną.

  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Andrzej Bielówka Inny

  Doskonały specjalista z ogromną wiedzą! Niezwykle taktowny, delikatny i cierpliwy! Najlepszy Lekarz na jakiego trafiłam!

  G
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Leszek Kamiński

  Bardzo dobry kardiolog,oddany swojej pracy i pacjentowi.Mily i sympatyczny lekarz,godny polecenia. pacjentka z Jaroslawia

  S
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Wojciech Rudnicki

  Totalny brak profesjonalizmu i etyki lekarskiej! Pan doktor na podstawie krótkiego wywiadu zdiagnozował u mnie nowotwór. Badanie u ginekologa - onkologa wykluczyło chorobę natomiast czas pomiędzy obydwoma wizytami (ok 2 tyg.) był bardzo stresujący. Pan doktor podczas wizyty skraca dystans, traktuje pacjentkę lekceważąco zwłaszcza kiedy pacjentka nie odwiedza jego prywatnego gabinetu. Nie polecam wizyt u p. dr. Wojciecha Rudnickiego.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Marcin Stępniak operacja złamania

  Pana Doktora spotkałam na swojej drodze, po tym kiedy złamałam rękę i była potrzebna pomoc specjalisty (przychodnia w Rzeszowie na Jabłońskiego). Pan Doktor Marcin Stępniak wykazał się nie tylko profesjonalizmem, ale i empatią i zrozumieniem. Coraz rzadsza cecha. Polecam każdemu połamanemu, pozdrawiam Pana Doktora i dziękuję za pomoc.

  W
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Dariusz Chwiej

  Doktor Dariusz Chwiej jest lekarzem z powołania!!! Chodziłam na wizyty w przychodni w Rakszawie na NFZ. Zajął się mną bardzo profesjonalnie, zlecił badania itp. Jest to lekarz , który wszystko wytłumaczy ,rozładuje napięcie ( nawet pożartuje). Musiałam poddać się operacji i właśnie ten lekarz mi ją wykonywał. Jestem bardzo zadowolona z jej przebiegu i pobytu w szpitalu .Doktor cały czas interesował się mną i moim zdrowiem. Gorąco polecam takiego lekarza ! Jest teraz rzadkością aby lekarz rozmawiał normalnie z pacjentką i interesował się jej zdrowiem.

  B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Grażyna Brzyska konsultacja endokrynologiczna

  Po podaniu wyników badań na samym wstępie Pani Brzyska zerknęła na poziom TSH i bez żadnego zapytania o dolegliwości czy powód przyjścia stwierdziła, że po co ja w ogóle tutaj jestem jak jestem całkowicie zdrowa. Po moim zapytaniu o ewentualną ciążę, czy byłaby ona całkowicie bezpieczna z takimi wynikami uslyszlam, że " będziemy o tym rozmawiać jak Pani będzie mężatka". Gdy powiedziałam, że Pani z laboratorium doradziły konsultacje z endokrynologiem Pani doktor stwierdzila, że powinny się one zająć "wydawaniem wyników, a nie doradzaniem". Szczerze nie polecam.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Dariusz Chwiej

  Na pana doktora trafiłam w szpitalu Łańcucie. Mimo iż moją ciążę prowadził inny lekarz (który był też na dyżurze) to dr Chwiej się mną wspaniale zajął, wszystko wytłumaczył, interesował się. Bardzo profesjonalne podejście do pacjentki, pełne taktu, kultury i delikatności...

  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Dariusz Chwiej Ciąża

  Chodzilam do Pana dr panstwowo i jestem bardzo zadowolona poniewaz gdy mialam problemy i wyladowalam w szpitalu Pan dr codziennie u mnie byl nawet w nastepstwie mojego pobytu zrobil mi cesarke z ktorej rowniez jestem bardzo zadowolona gdyz po kilku dniach wrocilam do formy. Dr Chwiej jest lekarzem z powolania jak bede drugi raz w ciazy to juz wiem do kogo pojde. Polecam

  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Wojciech Rudnicki Inny

  Super lekarz. Dzięki niemu mój synek żyje. zajął się mną w czasie ciąży, choć było bardzo trudno i podejrzenie nowotworu

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz