Salon Optyczny OMG "Optometria Mateusz Grzesik"

Salon Optyczny OMG "Optometria Mateusz Grzesik"

Optometria

Bydgoszcz 1 adres

580 opinii

O nas

Nasz salon tworzy zespół ludzi pełen pasji do optyki, optometrii i okulistyki. Każdy dzień to dla nas doskonała okazja, by sprawić, żebyś mógł lepiej widzieć. Zapraszamy na dobrą kawę i wybór najlepszych rozwiązań dla Twojego wzroku!

W naszym salonie możesz wykonać najwyższej jakości:
→ okulary progresywne
→ okulary biurowe
→ okulary relaksacyjne
→ okulary hamujące progresję krótkowzroczności MiYO Smart
→ okulary fotochromowe
→ okulary do komputera

Po wykonanym badaniu pacjent otrzymuje zniżkę na okulary korekcyjne.

CZYM WYRÓŻNIA SIĘ NASZ SALON?

► Zakupione w naszym salonie okulary objęte są dwuletnim, bezpłatnym serwisem, który obejmuje czyszczenie okularów w myjce ultradźwiękowej, profilowanie oprawy, dokręcenie śrubek oraz wymianę nosków. Na serwis zapraszamy co 3-4 miesiące i zachęcamy do korzystania z tej opcji, by zachować okulary w jak najlepszym stanie!

► Zapewniamy dwuletnią gwarancję na oprawę okularową, co oznacza, że bezpłatnie naprawiamy oprawkę w ciągu dwóch lat oraz w przypadku wszystkich uszkodzeń, nawet tych mechanicznych. Naprawy wykonujemy na nasz koszt w ciągu 2 lat od zakupu. Jeśli się uda, naprawiamy okulary od ręki. Jeśli nie, to zamawiamy części od producenta i w ciągu około tygodnia wymieniamy popsutą część.

► Ponadto, producent szkieł udziela także 2 lub 3 letnią gwarancję na soczewki okularowe, lecz gwarancja ta obejmuje kwestie technologii, czyli zachowanie jakości antyrefleksu. Gwarancja na szkła nie obejmuje uszkodzeń mechanicznych. Na takie sytuacje możemy zaproponować ubezpieczenie szkieł, które obejmuje także zarysowania.

► W naszym salonie możecie skorzystać ze stylizacji kolorystycznej, dzięki której dobierzecie oprawki dopasowane idealnie do waszego typu urody i kształtu twarzy. Pomogą Wam przy tym nasze stylistki - Sylwia, Olga i laura. Analiza kolorystyczna pokaże Wam, w jakich kolorach i kształtach opraw wyglądacie korzystnie, twarz staje się promienna, i cały image będzie spójny.

► Zatrudniamy najlepszych specjalistów w swojej dziedzinie, czyli dyplomowanych magistrów optometrii i optyków okularowych. Regularnie szkolimy się pod okiem wielu ekspertów, m.in. z optyki okularowej, optometrii, stylizacji kolorystycznej, przepisów RODO, nowoczesnych rozwiązań optycznych (np. okularów progresywnych, wideocentracji itp.)

► Stawiamy na nowoczesną optykę, nie boimy się ambitnych wyzwań i nowych produktów, bo wiemy, że współczesny świat cały czas się zmienia i chcemy za tym nadążać

► Posiadamy szeroki asortyment akcesoriów okularowych (nakładki przeciwsłoneczne, etui, płyny, ściereczki oraz najmodniejsze łańcuszki do okularów)
więcej O nas
Nasze specjalizacje
Pokaż wszystkie
Zobacz więcej

Usługi

Specjaliści

Adres

Salon Optyczny OMG "Optometria Mateusz Grzesik"
Tadeusza Rejtana, 2, 85-032 Bydgoszcz
Zobacz więcej

Opinie o specjalistach (580)

580 opinii

Sprawdzamy wszystkie opinie. Specjaliści nie mogą płacić za modyfikowanie lub usuwanie opinii. Dowiedz się więcej Dowiedz się więcej o opiniach

    M

    Wcześniej chodziliśmy z mężem prywatnie do okulisty, ale te wizyty niczym nie dorównają badaniu przez Panią Agatę! :) Profesjonalnie i bardzo szczegółowo wszystko wyjaśnione. Bardzo miłe Panie które pomagają dobrać okulary. Polecamy Salon Optyczny OMG z czystym sumieniem.

     • mgr Agata Sobieszyńska Badanie wzroku + dobór okularów  • 

    mgr Agata Sobieszyńska

    Dziękuję Pani Moniko za opinię!
    Jest mi bardzo miło :)


    M

    Bardzo sympatyczna Pani. Szczegółowo wyjaśnia problem. Polecam.

     • mgr Agata Sobieszyńska Badanie wzroku + dobór okularów  • 

    mgr Agata Sobieszyńska

    Bardzo dziękuję Pani Moniko! :)


    P

    To była moja pierwsza wizyta w salonie. Okulary noszę od dziecka, a nigdy nie miałam tak rzetelnie wykonanego badania wzroku pod kątem doboru okularów. Zawsze wychodziłam zmęczona po przeprowadzonych badaniach , a tu szok ... nie wiem kiedy upłynęło 1,5 h badania . Indywidualne podejście do pacjenta , bardzo szczegółowo przeprowadzony wywiad oraz wyjaśnianie na bieżąco poszczególnych etapów badania. Urządzenie do pomiaru ciśnienia wewnątrzgałkowego to bajka . Pomiar był bardzo komfortowy jedynie delikatne łaskotanie rzęs, a nie agresywny podmuch powietrza , jak miewałam dotychczas. Pod koniec skrupulatne podsumowanie wszystkich wykonanych badań. Pani Agato jestem pod wrażeniem Pani subtelności i profesjonalizmu. Pozdrawiam :)

     • mgr Agata Sobieszyńska Badanie wzroku + dobór okularów  • 

    mgr Agata Sobieszyńska

    Dziękuję Pani Patrycjo za tak miłe słowa! Bardzo się cieszę, że badanie było dla Pani komfortowe. Do zobaczenia następnym razem!


    P

    Świetny specjalista, bardzo duży profesjonalizm i niesamowite podejście :)

     • mgr Mateusz Grzesik Badanie wzroku + dobór okularów  • 

    R

    Pełen profesjonalizm i zaangażowanie, dokładne i czytelne przeprowadzenie przez wszystkie etapy badania.

     • mgr Agata Sobieszyńska Badanie wzroku u dorosłych  • 

    mgr Agata Sobieszyńska

    Bardzo dziękuję za 5 gwiazdek:)


    R

    Pełen profesjonalizm, znakomita obsługa, badanie przeprowadzone wzorowo

     • mgr Mateusz Grzesik Badanie wzroku + dobór okularów  • 

    A

    Wizyta przebiegła w sympatycznej atmosferze. Badanie zostało przeprowadzone bardzo szczegółowo i z dużym zaangażowaniem. Pan Mateusz wszystko dokładnie omówił i wytłumaczył. Bardzo polecam usługi salonu OMG :)

     • mgr Mateusz Grzesik Badanie wzroku + dobór okularów  • 

    A

    Bardzo miła i niezwykle cierpliwa specjalistka. Pierwszy raz spotkałam się z tak dokładnym badaniem wzroku i tak dużą liczbą szczegółowych testów. Wszystko zostało mi spokojnie wyjaśnione, a cała wizyta przebiegła w przyjaznej i profesjonalnej atmosferze. Czułam się zaopiekowana i potraktowana z pełnym zaangażowaniem. Zdecydowanie polecam!

     • mgr Daria Bąk Badanie wzroku + dobór okularów  • 

    mgr Daria Bąk

    Dziękuję za przemiłe słowa : )


    D

    Bylysmy z Córka na badaniu wzroku u Pani Darii. Jesteśmy pod wrażeniem kompetencji. Zaangażowania. Spokoju i dobra jakim zostałyśmy obdarowane. Pani Daria to niezwykle profesjonalna a zarazem serdeczne osoba. Dziękujemy za życzliwośc i ogrom wiedzy.

     • mgr Daria Bąk badanie wzroku u dzieci  • 

    mgr Daria Bąk

    Dziękuję, serdecznie pozdrawiam Panią i Pani Córeczkę : )


    I

    Wizyta bardzo owocna. Nigdy nie miałam tylu informacji o moich oczach jak na tej wizycie. Polecam z czystym sumieniem :)

     • mgr Daria Bąk Badanie wzroku + dobór okularów  • 

    mgr Daria Bąk

    Bardzo mi miło, dziękuję!


Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania