Informacje o placówce

Gabinety

SALMED Przychodnia Specjalistyczna

Królowej Elżbiety 84

58-160 , Świebodzice , dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

4.5

Ogólna ocena
6 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Jacek Poleszczuk Inny

  Bardzo sympatyczny i kompetentny lekarz. Wizyta przebiegła w bardzo milej atmosferze bez skrępowania. Doktor dlugo i dokladnie wszyatko wyjaśnia z zachowaniem bardzo dużej kultury osobistej. Polecam

 • P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Konrad Kawalec Badanie okresowe

  Bardzo rzeczowy i mega rzetelny lekarz . Pan dr Kawalec prócz empatii dla swoich pacjentów posiada olbrzymie doświadczenie i wiedzę merytoryczna której używa niezmiernie skutecznie. Postawił bardzo trafnie diagnozę która pozwoliła mi odzyskać sile i moc do dalszego uprawiania sportu. W pełni rekomenduje Pana Doktora wszystkim tym pacjentom którzy nadal nie wiedza na co chorują i co im tak naprawdę dolega ...

 • J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Jacek Poleszczuk ciąża

  Świetny lekarz! Konkretny, kompetentny, pomocny, zaangażowany w swoją pracę i empatyczny. Z całą odpowiedzialnością-polecam.

 • B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Konrad Kawalec

  Najlepszy internista w mieście. Życiowy, miły i konkretny. Człowiek z powołania będący lekarzem. Bardzo polecam

 • S
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Barbara Załęska kaszel od kilku miesięcy

  Pani dr Barbara Załęska jest lekarzem z powołania. Na badanie i wywiad na temat mojego zdrowia poświęciła ponad 40 minut. Prawdopodobnie przez takie zaangażowanie pojechała do domu znacznie później niż planowała. Każdą płytę z wynikiem RTG płuc przejrzała na monitorze bez czytania opisów i wyciągając własne wnioski. W czasie wywiadu potrafiła sięgnąć w odległe lata z mojego dzieciństwa, czym spowodowała, że przypomniałem sobie, że będąc małym dzieckiem miałem kontakt z gruźlicą. Teraz czekam tylko na wynik TK klatki piersiowej i wszystkie potrzebne bania będą skompletowane. Rzadko można spotkać tak bardzo oddanego pacjentom lekarza. Każdemu życzę takiej opieki specjalistycznej.

 • Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Małgorzata Żak-Sokół leczenie kanałowe

  Pani dentystka jest bezkonkurencyjna-najlepsza w okolicy.Solidna, delikatna , zawsze miła.Chodzimy całą rodziną i nigdy nic złego się nie działo.Dzieci wychodzą z gabinetu uśmiechnięte.

 • Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania