Informacje o placówce

Gabinety

SALMED Przychodnia Specjalistyczna

Królowej Elżbiety 84

58-160, Świebodzice, dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Waldemar Orzechowski

  Ginekolog, lek.

  • A
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Wrocław, ul. Wołowska 20Usługa: prowadzenie ciąży + USG

   Mimo negatywnych opinii na temat tego Pana zdecydowałam się pójść na wizytę i teraz wiem że to był błąd i że wszystkie złe opinie na temat jego i jego pracy są prawdziwe. U P.Orzechowskiego byłam pierwszy ale ostatni raz. Początkowo Pan wydawał się bardzo miły, ale kiedy nadszedł czas dopochwowego badania USG to już się skończyło patyczkowanie, zapytałam Pana czy będziemy robić też USG brzucha i szybko zostałam ściągnięta do parteru ponieważ Pan odparł że nie i że jak się nie znam na jego zawodzie to mam się nie wtrącać, bo on nie wtrąca się w mój zawód na którym też się nie zna. Badanie USG trwało dosłownie chwilę i jedyne co zostało mi podczas niego przekazane była możliwość posłuchania jak bije serduszko dziecka, żadnej diagnostyki czy jajniki są w porządku, żadnej oceny czy macica jest dobrze ułożona, czy dziecku coś zagraża czy nie, no kompletnie nic. Ani przed badaniem USG ani po nie było żadnego wywiadu odnośnie ostatniej cytologii, czy są jakieś choroby w rodzinie, czy ja na coś chorowałam, jak się czuje, czy miałam w ostatnim czasie jakieś zakażenia dróg moczowych. To chyba dość istotne rzeczy (tym bardziej przy pierwszej wizycie)? Na wizytę przyszłam z wynikami morfologii krwi i moczu bo tak się akurat złożyło że miałam wcześniej zrobione, myślałam że P. Orzechowski je chociaż przeanalizuje, ale bardzo się myliłam, on nawet na nie nie spojrzał i jak stwierdził "proszę dać wyniki swojemu lekarzowi rodzinnemu". Dzięki temu, wypisał skierowania na badania które już miałam robione a wiem że nie były konieczne bo akurat to miałam w normie. Oprócz tego nie dostałam nawet zdjęcia z przeprowadzonego USG ani opisu przebiegu badania. Stanowczo odradzam !

  • M
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED – Wrocław, ul. Wołowska 20Usługa: Omdlenia bol kręgosłupa

   Witam z całym sercem odradzam tego lekarza. Niestety nie było mojego lekarza więc skorzystałam.z usług doktora... badania trwało sekundę po czym lekarz stwierdził że wszytsko jest ok zero wywiadu. Nadmienię że w 30 tc miał problem z wystawieniem zwolnienia.... podczas wizyty odbierał tel. od synka ....zero szacunku do pacjenta serdecznie odradzam!

  Zobacz wszystkie opinie (31) o tym lekarzu


 • Aleksandra Zemła

  Urolog, lek.

  • P
   Lokalizacja: Europejskie Centrum KontynencjiUsługa: konsultacja urologiczna

   Polecam wszystkim, gdyż takiej atmosfery i profesjonalizmu zawodowego nie znajdzie się w każdym gabinecie. Gdyby nie powód wizyty, warto byłoby wracać częściej ;)

  • A
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Europejskie Centrum KontynencjiUsługa: konsultacja urologiczna

   Pani Aleksandra tłumaczy wszystko jak przystało na specjalistkę w tym zawodzie. Bardzo polecam i wiem gdzie wrócić nastepnym razem.

  Zobacz wszystkie opinie (24) o tym lekarzu


 • Aleksandra Kawalec

  Endokrynolog, Internista, lek.

  • A

   Lekarz z powołaniem, a o takich teraz trudno. Zajmie się problemem i drąży temat dopóki nie znajdzie przyczyny choroby. Zawsze pomocna, potrafi dzwonić do domu z zainteresowaniem o zdrowie. Leczę się u niej jak i moi rodzice. Nigdy się na niej nie zawiodłam. Wszyscy jesteśmy bardzo zadowoleni!

  • W

   Bardzo duża wiedza, konkretna, miła. Miałem bóle brzucha, nikt nie mógł mi pomóc. Gastroskopia, RTG i nic. Brałem różne leki. W końcu trafiłem do dr Kawalec. Pani Doktor rozpoznała tętniaka rozwarstwiającego aortę. JUŻ JESTEM PO ZABIEGU w Szpitalu AM we Wrocławiu. Uratowała mi życie. Dziękuję!!!


 • Anna Gruszczyńska-Sobiech

  Internista, Pulmonolog, lek.

  • P

   Ja jestem pacjentką Pani Doktor od lat,także członkowie z mojej Rodziny,ludzie starsi i młodsi. Cudowna lekarka :) Dziękuję za opiekę Pani Doktor :)

  • E

   PANI DOKTOR PODCHODZI DO PACJENTA W SPOSÓB CHAMSKI I LEKCEWAŻĄCY. JEST ZMANIEROWANA I NIE PRZYKŁADA SIĘ DO SWOJEJ PRACY. OSOBY STARSZE TRAKTUJE JAK ZŁO KONIECZNE PODOBNIE KOBIETY W CIĄŻY, A TAKŻE KAŻDEGO PACJENTA KTÓRY LECZY SIĘ U NIEJ NA KOSZT NFZ.


 • Honorata Magierska

  Internista, Pulmonolog,

  • P

   Doktor Honorata Magierska jest moim lekarzem Pulmonologiem od 5 lat Od samego początku jest bardzo zaangażowana w moje leczenie. Jeszcze nigdy się nie zdarzyło aby odmówiła mi pomocy. Za każdym razem znajduje czas aby wysłuchać, doradzić i pomóc w problemach. Mogę z czystym sumieniem polecić Panią doktor wszystkim tym, którzy potrzebują konsultacji Pulmonologicznej.

  • D

   Specjalista wysokiej klasy a do tego człowiek wczuwający sie w zdrowotne problemy pacjenta.
   Chce pomóc, pomaga i jest najlepsza w naszym rejonie. Szkoda tylko że do Wałbrzycha jest
   trochę daleko ale i tak jest SUPER.Serdecznie polecam wszystkim mającym problemy
   z układem oddechowym. Wdzięczny pacjent z Kotliny Kłodzkiej.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Marek Kiełbiński

  Internista, Hematolog, dr n. med.

  • S

   Trafiłam do niego w 1998r. Ziarnica złośliwa. Uratował mi życie!!!!!!! Bardzo dobry fachowiec, konkretny. Widuje go raz w roku na kontrolnej wizycie- nic sie nie zmienia, nadal super lekarz!!!

  • Dr Kiełbiński to rzeczowy,konkretny a przede wszystkim skuteczny lekarz.Posiada ogromną wiedzę a co najważniejsze ma świetne podejście do pacjenta. Polecam w 100 %.

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Małgorzata Dąbrowska-Szewczyk

  Ginekolog,

  • B

   Niestety nie polecam. Pani doktor nie potrafiła poprawnie zdiagnozować mojego przypadku, co zrobił bez problemu inny lekarz, którzy udzielił mi właściwej pomocy. W Wałbrzychu jest naprawdę wielu świetnych ginekologów, którzy są godni polecenia.

  • J

   Bardzo kompetentna lekarka. Podczas badania nie odczuwałam stresu. Dobrze dobrała leki. Serdecznie polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (10) o tym lekarzu


 • Małgorzata Żak-Sokół

  Stomatolog, lek. dent.

  • Lokalizacja: SALMED Przychodnia SpecjalistycznaUsługa: leczenie kanałowe

   Pani dentystka jest bezkonkurencyjna-najlepsza w okolicy.Solidna, delikatna , zawsze miła.Chodzimy całą rodziną i nigdy nic złego się nie działo.Dzieci wychodzą z gabinetu uśmiechnięte.


 • Barbara Załęska

  Internista, Pulmonolog,

  • S
   Lokalizacja: SALMED Przychodnia SpecjalistycznaUsługa: kaszel od kilku miesięcy

   Pani dr Barbara Załęska jest lekarzem z powołania. Na badanie i wywiad na temat mojego zdrowia poświęciła ponad 40 minut. Prawdopodobnie przez takie zaangażowanie pojechała do domu znacznie później niż planowała. Każdą płytę z wynikiem RTG płuc przejrzała na monitorze bez czytania opisów i wyciągając własne wnioski. W czasie wywiadu potrafiła sięgnąć w odległe lata z mojego dzieciństwa, czym spowodowała, że przypomniałem sobie, że będąc małym dzieckiem miałem kontakt z gruźlicą. Teraz czekam tylko na wynik TK klatki piersiowej i wszystkie potrzebne bania będą skompletowane. Rzadko można spotkać tak bardzo oddanego pacjentom lekarza. Każdemu życzę takiej opieki specjalistycznej.

  • P

   Rewelacyjna Pani Doktor, zarówno jako człowiek i lekarz ! Pełen profesjonalizm i rzetelność. Jest osobą bardzo miłą i sympatyczną z odpowiednim podejściem do człowieka. W sposób szczegółowy potrafi wytłumaczyć co człowiekowi dolega i opisać całą genezę choroby. W razie potrzeby pocieszyć i podtrzymać na duchu Pani Doktor jest bardzo wnikliwa i dokładna. Dużo czasu poświęca pacjentowi, zawsze stawia właściwą diagnozę. Bezproblemowo daje skierowania na badania, tak że wszystko ma się non stop pod stałą kontrolą. Uwierzyłem, że są jeszcze na tym świecie lekarze z powołania, którym zależy na dobru pacjenta. Gorąco wszystkim polecam Panią doktor Barbarę Załęską.


 • Bernard Sokół

  Ortopeda,

  • M
   Lokalizacja: Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej OSTEONUsługa: operacja złamania

   Wizytę u Pana doktora miałam w zastępstwie ponieważ mój lekarz przebywał na urlopie. Chodziło o kontrolę ręki a mianowicie skierowanie do wyciągnięcia druta który wystaje z ręki. Pan doktor poświęcił mi nie całe 5 minut za co wziął 100zl. Wydawał się zniecierpliwiony widać było że mu się bardzo spieszy. Nie wystawił skierowania na rtg przez co miałam później bardzo dużo załatwiania od lekarza rodzinnego aż po szpital. Nie ja muszę się znać na procedurach lekarz jest od tego żeby mnie pokierować. Ten lekarz tego nie zrobił. Zdecydowanie nie polecam

  • W
   Lokalizacja: Specjalistyczny Szpital im. dr Alfreda SokołowskiegoUsługa: Kolano po wypadku

   Nie polecam!
   Dr Sokół powiedział "niech Pan odstawi kule i zacznie chodzic". Dwa dni później zgłosiłem się do szpitala i w trybie pilnym wykonano mi operacje gdzie uszkodzony był staw rzepkowo udowy oraz ciało Hoffa do wycięcia. A Pan Doktor Sokół na mnie tylko krzyczał że symuluje i abym odłożył kule i zaczął chodzic. Przez większość wizyty bawił się oczywiście swoją komórką.
   Zdecydowanie nie polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (9) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania