Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Adres

SALMED Przychodnia Specjalistyczna
Królowej Elżbiety 84, 58-160 Świebodzice
SALMED Przychodnia Specjalistyczna logo

Specjaliści

Opinie o specjalistach (8)

Ogólna ocena

  A
  Profil zweryfikowany
  lek. Aleksandra Zemła konsultacja urologiczna

  Bardzo polecam Panią doktor, jako jedyna wzięła na poważnie moje objawy, szczegółowo omówiła diagnozę i dobrała odpowiednie leki. Atmosfera w gabinecie jest bardzo miła, dzięki czemu w ogóle nie czuje się skrępowania. Z chęcią będę kontynuowała leczenie u dr Zemły.

  K
  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Małgorzata Żak-Sokół Inny

  Jestem bardzo zadowolony z wizyty. Pani Dr Zak-Sokol ma szczegolnie bardzo dobre podejscie do malego 9cio letniego pacjenta i potrafi na spokojnie wszystko wytlumaczyc. Mieszkam po za granicami kraju, ale juz wiem, ze bede sie u niej regularnie pojawiac!

  K
  Profil zweryfikowany
  Jacek Poleszczuk Inny

  Bardzo sympatyczny i kompetentny lekarz. Wizyta przebiegła w bardzo milej atmosferze bez skrępowania. Doktor dlugo i dokladnie wszyatko wyjaśnia z zachowaniem bardzo dużej kultury osobistej. Polecam

  P
  Profil zweryfikowany
  Konrad Kawalec Badanie okresowe

  Bardzo rzeczowy i mega rzetelny lekarz . Pan dr Kawalec prócz empatii dla swoich pacjentów posiada olbrzymie doświadczenie i wiedzę merytoryczna której używa niezmiernie skutecznie. Postawił bardzo trafnie diagnozę która pozwoliła mi odzyskać sile i moc do dalszego uprawiania sportu. W pełni rekomenduje Pana Doktora wszystkim tym pacjentom którzy nadal nie wiedza na co chorują i co im tak naprawdę dolega ...

  J
  Profil zweryfikowany
  Jacek Poleszczuk ciąża

  Świetny lekarz! Konkretny, kompetentny, pomocny, zaangażowany w swoją pracę i empatyczny. Z całą odpowiedzialnością-polecam.

  B
  Profil zweryfikowany
  Konrad Kawalec

  Najlepszy internista w mieście. Życiowy, miły i konkretny. Człowiek z powołania będący lekarzem. Bardzo polecam

  S
  Profil zweryfikowany
  Barbara Załęska kaszel od kilku miesięcy

  Pani dr Barbara Załęska jest lekarzem z powołania. Na badanie i wywiad na temat mojego zdrowia poświęciła ponad 40 minut. Prawdopodobnie przez takie zaangażowanie pojechała do domu znacznie później niż planowała. Każdą płytę z wynikiem RTG płuc przejrzała na monitorze bez czytania opisów i wyciągając własne wnioski. W czasie wywiadu potrafiła sięgnąć w odległe lata z mojego dzieciństwa, czym spowodowała, że przypomniałem sobie, że będąc małym dzieckiem miałem kontakt z gruźlicą. Teraz czekam tylko na wynik TK klatki piersiowej i wszystkie potrzebne bania będą skompletowane. Rzadko można spotkać tak bardzo oddanego pacjentom lekarza. Każdemu życzę takiej opieki specjalistycznej.

  Profil zweryfikowany
  lek. dent. Małgorzata Żak-Sokół leczenie kanałowe

  Pani dentystka jest bezkonkurencyjna-najlepsza w okolicy.Solidna, delikatna , zawsze miła.Chodzimy całą rodziną i nigdy nic złego się nie działo.Dzieci wychodzą z gabinetu uśmiechnięte.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania