Informacje o placówce

Gabinety

Remedium Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej

Plac Tadeusza Kościuszki 10 a

95-050 , Konstantynów Łódzki , łódzkie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Sofija Mandryka-Stankewycz

  Ginekolog, dr n. med.

  • Е
   Lokalizacja: Gabinety Lekarskie Próchnika 5Usługa: konsultacja ginekologiczna

   Визит к данному доктору понравился, все очень хорошо объяснила, очень внимательная и вежливая. Рекомендую

  • L
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Gabinety Lekarskie Próchnika 5Usługa: konsultacja ginekologiczna

   Jestem zadowolona. Pani Doktor miła i konretna. Badanie było szczegółowo omówione. Wrócę na kolejne badanie prenatalne. Dziękuję pani

  Zobacz wszystkie opinie (43) o tym lekarzu


 • Iwonna Michalak

  Dermatolog, Wenerolog, dr n. med.

  • A
   Lokalizacja: DERMED Centrum Medyczne Sp. z o. o.Usługa: konsultacja dermatologiczna

   Dr Michalak to najlepszy dermatolog jakiego znam, a korzystam z wiedzy Pani Doktor od wielu lat. Obecnie wyleczyła bardzo duży trądzik mojemu synowi. Polecam każdemu bez względu na problem. To lekarz z prawdziwego zdarzenia.

  • B
   Lokalizacja: DERMED Centrum Medyczne Sp. z o. o.Usługa: konsultacja dermatologiczna

   Jestem pod opieką Pani Doktor Michalak od wielu lat. To znakomita specjalistka z ogromnym doświadczeniem. Metody leczenia, które proponuje Pani Doktor są w przypadku mojej choroby bardzo skuteczne.
   Serdecznie polecam!

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Andrzej Żytkowski

  Lekarz Rehabilitacji Medycznej, Neurolog, Anestezjolog, dr n. med.

  • D
   Lokalizacja: Centrum Medyczne BimedUsługa: konsultacja neurologiczna

   Lekarz z prawdziwego powołania, nie szczędzi czasu pacjentowi, jest zaangażowany oraz udziela szczegółowych wyjaśnień. Jest wyjątkowy. Polecam.

  • P
   Lokalizacja: Salve MedicaUsługa: konsultacja neurologiczna (pierwsza wizyta)

   Bardzo profesjonalne i życzliwe podejście do pacjenta. Rzeczowe objaśnienie diagnozy. Moja córka była bardzo zadowolona z przebiegu wizyty.

  Zobacz wszystkie opinie (81) o tym lekarzu


 • Hanna Kołodziej - Maciejewska

  Endokrynolog, dr n. med.

  • N

   Niestety po wizycie u pani doktor wiem tyle samo, co przed wizytą, czyli nic. Lakoniczne odpowiedzi, których udzielała pani doktor z pewnością nie świadczą o jej profesjonalizmie. O wiele rzeczy musiałam dopytywać sama, a i tak nie otrzymałam satysfakcjonujących mnie odpowiedzi.Zdania typu: no wie pani, to może być od tego, czy tamtego, to nie powinno wpływać na to, czy tamto mnie jako pacjenta, który przyszedł po pomoc nie zadowalają, tym bardziej, że za wizytę pani doktor sobie liczy 130 zł, a nie uzyskałam nawet diagnozy!!

  • M

   Nigdy w życiu nie spotkałem tak ciepłego, dobrego i nieprzeciętnego lekarza. A muszę powiedzieć, że bywałem u wielu. Pani Doktor jest osobą bardzo profesjonalną, a przy tym miłą i bardzo sympatyczną. Nawet największe zawiłości potrafi przetłumaczyć " na ludzki język". Nie czuje się u niej w ogóle jakbym był u lekarza i nie mogę się zgodzić z poprzednimi opiniami, że jest to stres. Pani Doktor dba o to, żeby każdy pacjent był dobrze potraktowany. Nie patrzy na zegarek. Nie jest też osobą, która "naciąga" na koszty. Następna wizyta za rok, a nie jak to kiedyś miałem doświadczenie "po wypisanie recepty" raz na 1- 2 miesiące. Podsumowując - bardzo gorąco polecam tego świetnego lekarza.

  Zobacz wszystkie opinie (19) o tym lekarzu


 • Paweł Witkowski

  Ortopeda, Chirurg, Lekarz Sportowy,

  • M

   Pierwszy raz byłam u tego pana i ostatni. Mam 60 lat i udokumentowane poważne dolegliwosci kręgosłupa..Lekarz nie zainteresował się ani moimi dolegliwościami ,ani tez dostarczoną dokumentacją . Zwróciłam się o pomoc do podobno lekarza fachowca .A co się dowiedziałam? lekarz zamiast pomocy powiedział mi cytuję,"żebym sobie popatrzyła w swoją metrykę, bo w tym wieku ludzi się już nie leczy,a przecież chyba znam swój wiek"
   Myslałam ,że pan doktor żartuje, ale t okazało się że to prawdziwe słowa płynące z przekonań tego pana .Jakże daleko panu do Doktora Religii. Zresztą z tego co zobaczyłam to ten pan wygląda na dużo wiecej lat niż moje 60 . SENIORZY NIE LICZCIE NA POMOC, NIE U TEGO LEKARZA. Seniorka Małgorzata

  • T

   może i był dobrym specjalista kiedys
   teraz chyba sie wypalił
   ja mam od dziecka poważne problemy z kręgosłupem
   po dwóch przebytych ciążach plecy mnie tak potwornie bolały że nie mogłam nawet się zchylić żeby dziecko przewinąć
   wszystko przez to że mam jedną nogę trochę krótszą
   natomiast na wizycię pan doktor po prostu patrząc stwierdził że po pierwsze nogi mam równe
   po drugie że mam prościutki kręgosług
   byłam już u niejednego oropedy miałam nieraz już rtg i przed i po wizycie z tym lekarzem i każy widzi moje zkrzywienie

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Sławomir Erenbek

  Chirurg, Internista, Proktolog,

  • M
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED - Łódź, ul. Milionowa 2GUsługa: Zakrzepica

   Lekarz konkretny w trakcie wizyty jest konkretny. Zawsze zagląda w historię choroby aby sobie wszystko przypomnieć. Nie wciska leków jak nie są potrzebne. W trakcie wizyty często rozluźnia atmosferę. W moim przypadku skierował mnie od razu na badania i nie wystawiał diagnozy bez wyników. Wizyta odbyła się w ramach pakietu luxmed

  • O
   Lokalizacja: Centrum Medyczne LUX MED - Łódź, ul. Milionowa 2G

   Polecam Pana doktora w 100%! Przy zabiegu bardzo delikatny, wszystko objasnia, rzuci zartem na rozluznienie atmosfery :) Widac, ze zna sie na swojej pracy.


 • Zbigniew K. Krawczyk

  Endokrynolog, Ginekolog, dr

  • K
   Lokalizacja: Multi-Med Plus

   Świetny lekarz, który zdiagnozował mnie wstępnie w 10 minut. Zlecił pakiet badań i wszystko się potwierdziło. Ogromna wiedza plus świetne poczucie humoru ????

  • B
   Lokalizacja: Szpital STERLINGA

   Po kilku konsultacjach pobytach w szpitalach dopiero dr Krawczyk postawił trafną diagnozę i tym samym uratował mi życie. Jest pasjonatem swojego zawodu ,dociekliwy ,dokładny ,przewidujący . Bywa niemiły ale tylko kiedy ktoś ignoruje jego zalecenia a tak poza tym to naprawdę wspaniały specjalista pozdrawiam.

  Zobacz wszystkie opinie (45) o tym lekarzu


 • Anna Markiewicz-Piotrowska

  Pulmonolog, dr n. med.

  • A
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Nie polecam wizyty u tej Pani doktor. Od samego przekroczenia przeze mnie progu jej gabinetu była niemiła i niesympatyczna. Powiedziała w moja stronę dużo niemilych i raniacych komentarzy. Na wizycie nawet mnie nie osluchała, stwierdziła jedynie ze jest astma (mimo dobrej spirometrii) po czym przepisała lek, po którym czułam się jedynie gorzej. Zdecydowanie najgorsza wizyta w moim życiu, wyszłam z niej ze łzami w oczach. Wizyta była na NFZ w placówce Lodzianin.... W kazdym razie nigdy więcej, nie pozdrawiam i radzę uważać na tę Panią !!

  • B

   OGROMNY FACHOWIEC W PULMONOLOGII I NIE TYLKO,LEKARZ Z POWOŁANIA I DO TEGO CUDOWNY CZŁOWIEK O OGROMNYM SERDUSZKU!!!POLECAM

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Laura Grażyna Goczek

  Laryngolog,

  • P
   Lokalizacja: Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej " CENTRUM MEDYCZNE"

   Bardzo profesjonalna pani doktor, komunikatywna, przepisane leki dobrze dobrane. Polecam tego lekarza.

  • J
   Lokalizacja: Remedium Niepubliczny Zakład Opieki ZdrowotnejUsługa: Zatkane ucho

   To dość nieprawdopodobne, aby wizyta podczas której lekarz przeprowadza "wywiad" z pacjentem, dwukrotnie (drastycznie) płucze ucho oraz na koniec "przekazuje zalecenia" (będzie dobrze) załatwił to wszystko w 5min. Płukanie nic nie dało, ucho wciąż zatkane, obolałe. Dzisiaj zmuszona byłam wydać kolejne pieniądze na wizytę u innego specjalisty, który stwierdził, że płukanie nie powinno mieć miejsca, poniewaz mam sztywność trąbki słuchowej w obu uszach po infekcji gardła. Absolutnie nie polecam.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Beata Wrodycka-Żytkowska

  Neurolog, dr n. med.

  • P
   Lokalizacja: Salve MedicaUsługa: konsultacja neurologiczna

   Serdecznie odradzam wizytę. Już podczas pierwszego spotkania pani doktor zaproponowała babci akupunkturę ucha, która rzekomo miała przynieść ulgę w silnym bólu. Babcia zgodziła się na zabieg (bolący brzytwy się chwyta), jednak wiązał się on również z przesunięciem bardzo ważnego badania - rezonansu magnetycznego (o 3 tygodnie!). Dodatkowo podczas zapłaty za zabieg rejestratorka miała problem z wystawieniem paragonu za usługę, gdyż nie było takiego zabiegu w systemie. Kilka dni od wizyty usunęłam igły i przyspieszyłam rezonans, ponieważ ból się nasilał. Po rezonansie odbyła się druga wizyta, podczas której pani doktor nic nie powiedziała, analizując płytę. Przyspieszyła opis od radiologa. Dostarczyłam go tego samego dnia na maila pani doktor. Minęły 3 dni, po których otrzymałam jedynie informację (ze względu na stan pacjentki doktor obiecała odpowiedzieć w ciągu 24h), że wynik wskazuje na zaawansowane zmiany zwyrodnieniowe - i tyle. Oczywiście nie obyło się bez polecenia swoich rehabilitantów i zaproszenia do kolejnego kontaktu, jeśli nic nie pomoże.
   Zero pomocy farmakologicznej (ciągłe wypisywanie leków przeciwbólowych/nasennych).
   Stanowczo odradzam.

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Salve MedicaUsługa: konsultacja neurologiczna

   Jestem bardzo zadowolona z tej wizyty, pani doktor w prosty sposób wytłumaczyła z czego biorą się moje problemy neurologiczne, dostałam odpowiedni zestaw leków,cała wizyta przebiegała w bardo miłej atmosferze-dziękuję
   Mariola S

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania