Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Regionalny Szpital Specjalistyczny im. dr. Władysława Biegańskiego

Gen. Władysława Sikorskiego 32

86-300 , Grudziądz , kujawsko-pomorskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Szpital

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

4.5

Ogólna ocena
18 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Emilia Bogusławska Inny

  Polecam Panią Doktor, super lekarz z ogromną wiedzą. Szczegółowe wyjaśnienia, zaangażowanie w pracę i chęć pomocy :).

 • P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Bartosz Turoń wizyta kontrolna po operacji złamanej kości udowej

  Lekarz niezwykle kompetentny, sympatyczny, potrafiący rozmawiać z pacjentem. Duża empatia. Budzi zaufanie. Zdecydowanie polecam Pana doktora.

 • D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Leszek Knioła operacja jamy brzusznej

  Pan doktor lekarz z powołania z pacjentem rozmawia rzeczowo i potrafi tak przedstawić sprawę że strach przed zabiegiem jest dużo mniejszy ????

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Tomasz Hilger

  Bardzo miły, z ogromną wiedzą lekarz . Wszystko dokladnie wytlumaczy, doradzi . Dzięki Panu Tomaszowi nasz synek jest już zdrowy. Cieszę się że trafiliśmy pod jego opiekę . Lekarz z powołania.

  dr n. med. Tomasz Hilger

  Dziekuję????

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Krystian Tomaszewski

  Dzień dobry, jestem trzy miesiące po zabiegu DiscoGel. Problemy z kręgosłupem, a dokładnie z odcinkiem lędźwiowym na wysokości piątego kręgu zaczęły się u mnie przeszło rok temu, przez ten czas poddałem się zabiegowi igłoterapii, kriolezji, uczęszczałem na rehabilitację, przyjmowałem różnego rodzaju leki przeciwbólowe, jednak dopiero poddanie się zabiegowi wprowadzenia Discogel przez doktora Krystiana Tomaszewskiego w Specjalistycznym Szpitalu w Grudziądzu przyniosło oczekiwany efekt. Po zabiegu zgodnie z zaleceniami doktora przeleżałem około 4 tygodni, w kolejnych dwóch stopniowo zacząłem chodzić, Dzięki temu po powrocie o pracy, jestem w stanie przepracować osiem godzin nie odczuwając żadnego dyskomfortu. Szczerze polecam ten zabieg, wszystkim osobą zmagającym się z uciążliwym bólem kręgosłupa.

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Krystian Tomaszewski operacja mózgu

  Super Neurochirurg z wielkim sercem.
  Wysłucha,
  wytłumaczy,
  zawsze znajdzie czas. Godny polecenia!

 • O
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Tomasz Taraszewski poronienie zagrażające

  Super lekarz. Trafiłam kilka dni temu do szpitala na oddział patologii ciąży z powodu krwawienia. Diagnoza: poronienie zagrażające. Dr Taraszewski (razem z lekarzem prowadzącym) świetnie się mną zajęli. Pan doktor dał mi nadzieję, że wszystko będzie w porządku. Bardzo sympatyczny i empatyczny. Nie ma lepszego ginekologa!

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Alina Grzela badanie dna oka

  Pani Doktor miała cudowne podejście do mojego 2-letniego synka, szybkie i precyzyjne badanie dna oka, u nas na szczęście wszystko było ok. Wspaniała kobieta, polecam z czystym sumieniem.

 • E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Tomasz Hilger operacja prącia

  Bardzo konkretny i rzeczowy lekarz z dużą wiedzą. Przeprowadził synowi bezproblemowo operację, interesował się i często kontrolował na oddziale po wszystkim. Nie mam żadnych zastrzeżeń, mogę tylko podziękować Panu Doktorowi za fachową opiekę!

  dr n. med. Tomasz Hilger

  Dziekuję????

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Krystian Tomaszewski operacja kregoslupa

  Prawdziwy profesjonalista wykonujacy zabiegi neurochirurgicxne na najwyzsxym poziomie,fascynat zawodu,a przedewsxystkim cxlowiek oddany temu co robi,czlowiek z dusza I sercem,zyczliwoscia,empatia,serdecznoscia,cxuly na ludzkie niesxczescie,bol I cierpienie.nigdy nie odmowi pomocy,jest dla czlowieka lekarzem I czlowiekiem,bo niesie pomoc niezalexnie od pory dnia,majac prxeciex rodxine I zycie osobiste.cudowny doktor,jestesmy x mezem pod wrazeniem I chcielibysmy,zeby neurochirurgia w grudxiadzu dumna byla z dr Krystiana Tomaszewskiego

 • Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania