Przejmij kontrolę nad tą placówką Edytuj profil Zobacz lekarzy Wyślij wiadomość
Pokaż numer

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Regionalny Szpital Specjalistyczny im. dr. Władysława Biegańskiego

Gen. Władysława Sikorskiego 32

86-300 , Grudziądz , kujawsko-pomorskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Szpital

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Tomasz Hilger badania urodynamiczne

  Pisac opinię na temat takiego lekarza, to czysta przyjemność! Profesjonalizm, zaangażowanie, podejście do pacjenta wszystko na najwyższym poziomie! Nie tylko cudowny lekarz ale po prostu człowiek! Empatyczny z uśmiechem na twarzy! Cierpliwie tłumaczy i odpowiada na wszystkie pytania. Przeprowadzony zabieg przez Dr. przyniósł oczekiwany rezultat, za co jestesmy niezmiernie wdzięczni! Wszystkim niezdecydowany polecam! I życzę byśmy na swojej drodze spotykali tylko takich lekarzy- z powołania! Pozdrawiamy! :)

  R
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Jan Zagierski Inny

  Bardzo ale to bardzo polecam Pana doktora!
  Przyjazny dla dzieci, super podejście do rodzica. wyjaśni w sposób normalny dla ludzi (nie medycznie) wytłumaczy co dalej z leczeniem, jakie mogą być skutki bądź co robimy dalej aby było lepiej i chce przede wszystkim znaleźć diagnozę. A przede wszystkim pomoże!

  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Tomasz Hilger urologia dziecięca

  Bardzo dziękujemy Panu doktorowi w imieniu naszym i synka za szybką diagnozę i pomoc na najwyższym poziomie. Pan Tomek przeprowadził operacje wodonercza u naszego syna.Oczywiście wszystko przepiegło pomyślnie,opieka na oddziale przed i po operacji fantastyczna.Panie z oddziału chirurgii dla dzieci- przemiłe i pomocne.Ale nie ma się co dziwić skoro sam ordynator-Pan doktor- również jest takim człowiekiem.A to jest nieocenione przy pracy z dziećmi, w tym tak małymi jak nasz synek. Pozdrawiamy serdecznie Pana Tomka.

  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Tomasz Hilger Inny

  Jeden z niewielu lekarzy z takim zaangażowanie i empatią do pacjenta.
  W dzisiejszych czasach brak dobrych specjalistów, ale jak dla mnie Pan dr Hilger jest najlepszy.
  Dziękuję w imieniu swoim i córki.

  dr n. med. Tomasz Hilger

  Dziekuję za miłe słowa i pozdrawiam serdecznie

  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Tomasz Taraszewski Inny

  Bardzo polecam Pana doktora,dziękuję za opiekę w szpitalu, dzięki niemu skutecznie rozwiązano mój ból i wykryto zapalenie wyrostka.

  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Magdalena Czekień Inny

  Nie polecam wizyty u tej Pani doktor. Spotkałam tą Panią w szpitalnej Poradni Ginekologiczno-Położniczej, w której byłam jeden jedyny raz. Lekarka przyjmowała bez fartucha ochronnego, bez maseczki w szczycie kolejnej fali covid19, na co zwróciłam uwagę Paniom położonym. Badanie przeprowadzone w dość napiętej atmosferze. Po wykonaniu USG w 9 tc ta Pani stwierdziła obrzęk płodu, poinformowała mnie o skierowaniu na badania genetyczne, ale w książeczkę ciąży wpisała "Zespół Downa". Poinformowałam lekarkę, że takie skierowanie już otrzymałam ze względu na rozszczep podniebienia w wywiadzie i jestem umówiona na powyższe badania, więc o jakim oburzeniu lekarka mówiła??? Swoją drogą tu nie chodzi o fakt skierowania na badania, ale o błędną diagnozę, której żaden inny lekarz nie potwierdził oglądając zdjęcie, które Pani Czekień wykonała. Dodałam już opinię o tej kobiecie, ale w każdej odpowiedzi mogłam przeczytać, że mimo prostego języka tej Pani po prostu nie zrozumiałam, co do mnie mówiła. Otóż doskonale Panią doktor rozumiałam, zasugerował Pani doktor wadę genetyczną na podstawie obrzęku płodu, którego nigdy nie było. Już nie wspomnę o tym, że leki, które zażywałam ta kobieta nazwała "szczególnymi", nie rozumiem jak lekarz może w ogóle użyć takiego sformułowania w stosunku do pacjentki. Pani doktor zrobiła ze mnie osobę o zerowej inteligencji... Pani doktor nie ma monopolu na wiedzę, a ciągłe sugestie, że zwyczajnie jestem zbyt głupia aby zrozumieć o co Pani chodziło godzą w moje dobre imię. Szczęście, że ciążę równolegle prowadziłam w prywatnym gabinecie i już za dwa dni mój lekarz stwierdził, że żadnego obrzęku płodu nie ma, mało tego, oglądając zdjęcie wykonane przez Panią Czekień stwierdził, że nawet na nim nie ma obrzęku... To samo z resztą potwierdził lekarz genetyk i specjalista z certyfikatem w dziedzinie USG genetycznego (oglądając zdjęcie autorstwa p. Czekień) . To, że jest ktoś lekarzem nie daje prawa do tego, aby obrażać swoje pacjentki, każdy ma prawo do błędu, ale proszę się nie zasłaniać wymówką, że to pacjent nie rozumie, co się do niego mówi. Ta jedna wizyta spowodowała, że szukałam szpitala do porodu tylko z jednym warunkiem, żeby ta lekarka tam nie pracowała.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Tomasz Hilger urologia dziecięca

  Lekarz bardzo miły i zaangażowany w leczenia. Troszczy się o swoich pacjentów. Zrobił co w jego mocy, aby wyleczyć moją dolegliwość. Polecam bardzo.

  dr n. med. Tomasz Hilger

  Dziękuję za miłe słowa.

  O
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Krystian Tomaszewski Inny

  Moja choroba pociąga za sobą konieczność niemal ustawicznego kontaktu z neurochirurgiem. Cieszę się bardzo, że dr Tomaszewski podjął się prowadzenia mojego leczenia. Pan Doktor z dużym profesjonalizmem analizuje przebieg choroby i planuje dalszą strategię leczenia. Ogromnie ważne jest to, że Doktor z uwagą, zrozumieniem i empatią słucha pacjenta.

  T
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Bartosz Turoń Inny

  Bardzo dobry fachowiec a przy tym niesamowity człowiek. Dokładnie wyjaśnił cały przebieg operacji. Mega opieka zarówno przed jak i po zabiegu.

  G
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Krystian Tomaszewski Inny

  Witam, doktora poznałem 3 lata temu i odrazu wydał mi się bardzo miły i sympatyczny. Człowiek którego pasją jest pomoc swoim pacjentom. W bardzo prosty sposób potrafi wytłumaczyć gdzie tkwi problem, i jest w stanie błyskawicznie go rozwiązać. Takich właśnie lekarzy jak on nam potrzeba. Brawo Panie Krystianie, dziękuję za poświęcony dla mnie czas i za to że szybko mogłem wrócić do zdrowia.

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania