"Ratyńscy Dental Clinic Józefow" to miejsce, które powstało na bazie 15 lat naszych doświadczeń i pomysłów. Realizując naszą pasję, stworzyliśmy w otoczeniu sosnowych lasów miejsce, gdzie wspólnie... więcej

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Ratyńscy Dental Clinic Józefów

Graniczna 39

05-410 , Józefów (powiat otwocki) , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

"Ratyńscy Dental Clinic Józefow" to miejsce, które powstało na bazie 15 lat naszych doświadczeń i pomysłów.

Realizując naszą pasję, stworzyliśmy
w otoczeniu sosnowych lasów miejsce, gdzie wspólnie z zespołem zapewniamy leczenie z aktualnymi trendami światowymi i najnowszym stanem wiedzy.

Staramy się, aby kompleksowe leczenie przynosiło radość i zadowolenie pacjentom, którym oferujemy pełen zakres stomatologii, łącznie z ortodoncją i
implantologią.

Nowoczesne i przestronne wnętrza wraz
z doskonale wyposażonymi gabinetami mają zapewnić poczucie bezpieczeństwa
i gwarancję jakości.

W trosce o wysoki standard usług nieustannie podnosimy swoje kwalifikacje, uczestnicząc w licznych kursach i konferencjach, zarówno krajowych jak i zagranicznych.


Dokładamy starań, aby leczenie dentystyczne przegiegało bezboleśnie

i w miłej atmosferze. Chcemy leczyć tak, jakbyśmy sami chcieli być leczeni.

Czekają na Państwa cztery nowoczesne gabinety, sala operacyjna, w pełni wyposażona cyfrowa pracownia RTG, duży parking oraz specjalny pokoik dla najmłodszych.

Mamy nadzieję, że wspaniałe otoczenie i śpiew ptaków za oknem będą okazją do spędzenia miłych chwil w Józefowie.
Zapraszamy pacjentów z Warszawy, Otwocka i nie tylko.

Zapraszamy serdecznie,

Katarzyna i Artur Ratyńscy

Nasz sprzęt

 • Tomografia 3D
 • Skaner 3Shape
 • Mikroskopy
 • Własne laboratorium
 • Studio fotograficzne DSD
więcej

Zabiegi

 • Stomatologia
 • Ortodoncja
 • Implantologia
 • , Protetyka
 • Endodoncja
więcej

Badania

 • Laboratorium protetyczne i ortodontyczne na miejscu
 • RTG -Pantomogram
 • RTG- Cefalometria
 • RTG- Tomografia
 • Skaner 3Shape
więcej

Choroby

 • braki zębowe
 • ból zęba
 • tyłozgryz
 • przodozgryz
 • diastema
więcej

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Klinika

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Katarzyna Ratyńska aparat samoligaturujący Damon

  Jestem bardzo zadowolona z efektów leczenia u pani Kasi. Wada zgryzu była bardzo trudna a efekt jest oszałamiający. Ja już skończyłam leczenie u pani ale teraz prostujemy zęby córki. Pani Kasia jest przecudowna i bardzo sympatyczna.


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Katarzyna Ratyńska aparaty stałe estetyczne

  Unikać usług u tej Pani jak najdalej! Na pierwszej wizycie wszystko pięknie do czasu zapłaty za aparat, później: wizyty opóźnione, pojawia się na 30 sekund nawet nie ogląda zębów tylko wszystko asystentka robi, zero planu dalszego leczenia - niestety wyszło to bardzo nieładnie. Założenie aparatu u tego ortodonty to był największy błąd jaki kiedykolwiek zrobiłem, nie polecam.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Katarzyna Ratyńska aparaty stałe

  Pani Doktor Katarzyna Ratyńska to przemiła osoba z niesamowitym podejściem do pacjenta. Doskonała specjalistka z zakresu ortodoncji. Cały proces leczenia od pierwszych konsultacji przebiega wzorowo. Zdecydowanie polecam!


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Artur Ratyński Zabieg chirurgiczny

  Pan Doktor Artur Ratyński to wybitny, światowej klasy specjalista. Dodatkowo to bardzo kulturalny i inteligentny człowiek z niezwykłym podejściem do klienta. Sposób przeprowadzenia wielu złożonych zabiegów dotyczących osadzenia implantów i skuteczność leczenia oceniam na 100 %. To lekarz, który wykonuje swoją pracę z pasją i zaangażowaniem. Najlepszy fachowiec jakiego poznałem. Serdecznie polecam.


  L
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Katarzyna Ratyńska aparaty stałe estetyczne

  Jestem po leczeniu ortodontycznym i szczerze mówiąc nie spodziewałam się aż takiego efektu wow! A jednak cuda się zdarzają. Mam piękny zdrowy olśniewający uśmiech i to dzięki Pani Doktor, która całkowicie się zaangażowała w mój problem i „wyprostowała” go.
  Profesjonalizm, kompetencja, rzetelność, cierpliwość i indywidualne podejście do problemu pacjenta – to cechy Pani Doktor, a jako osoba – jest ciepła, miła i zawsze uśmiechnięta.
  Leczymy się u Pani Doktor całą rodzina (w tym dzieci w różnym wieku) i wiem, że jesteśmy w rękach swietnego specjalisty.
  Dziękuję!


  L
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Błażej Derda Inny

  Wspaniały lekarz i profesjonalista, który udziela szczegółowych informacji na temat sposobu leczenia, ma absolutna pewność w tym co robi i jak robi, naprawdę angażuje się w 100% w problem pacjenta.
  Trafiłam do doktora ze złamanym zębem i to w dodatku z jedynką druga jedynka też była w opłakanym stanie, a ja byłam na skraju załamania...szczęściem w nieszczęściu dla mnie było chodzenie w maseczkach w okresie pandemii.
  Pan Doktor od początku wiedział co musi zrobić i krok po kroku mi to wyjaśnił, przedstawiając kilka opcji do wyboru, w zależności od zakresu prac i oczywiście ceny (bo to też jest istotne). Ale niezależnie od wyboru opcji leczenia - efekt miał być ten sam - rewelacyjny, piękny i zdrowy uśmiech klienta. I taki był i jest.
  Bardzo dziękuję i z całego serca polecam.


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Błażej Derda Inny

  Genialny Stomatolog Błażej Derda !!!
  Wizyty u Pana Doktora rozpoczęłam po leczeniu ortodontycznym w Dental Clinic Józefów. Moje zęby po zdjęciu aparatu wymagały nadbudowy. Na pierwszej wizycie doktor dokonał fachowej diagnozy oraz otrzymałam szczegółowy plan leczenia. Cały proces leczenia przebiegł pomyślnie, jestem bardzo zadowolona z efektu końcowego. Słowa którymi mogę opisać dr to profesjonalizm, holistyczne podejście do pacjenta, precyzja oraz skuteczność. Każdy jest zachwycony moim pięknym uśmiechem, jest to oczywiście zasługa mistrzowskiego talentu dr Błażeja Derdy.
  W kwestii stomatologii estetycznej dr. Derda jest niezastąpiony.
  Polecam wszystkim :)


  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Artur Ratyński Zabieg chirurgiczny

  Pan Doktor jest świetnym specjalistą. Jest kompetentny i wyróżnia się świetnym podejściem do pacjenta.
  Potrafi bardzo dobrze odbudować układ kostny szczęki (jeśli jest taka potrzeba) przed wszczepieniem implantu, a wszczepione implanty nie sprawiają na co dzień żadnych problemów i pozwalają na wysoki komfort życia. Są one takie same jak moje zęby stałe.
  Polecam serdecznie.


  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Katarzyna Ratyńska aparaty stałe

  Pani Doktor jest profesjonalna, a jednocześnie b. miła i uprzejma.
  Zawsze potrafi doskonale wszystkie wątpliwości wyjaśnić.
  Mieliśmy b. trudną sytuację ortodontyczną - ortodonta z innej kliniki nie był w stanie nam pomóc. Pani Doktor podjęła się trudnego zadania i zakończyła leczenie z pozytywnym wynikiem.
  Polecam serdecznie.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Błażej Derda Inny

  Byłem pacjentem dr Derdy, robiłem kompleksową protetykę jamy ustnej i jestem bardzo zadowolony.
  Cenię sobie profesjonalne podejście do pacjenta oraz konsekwentne postępowanie z przeprowadzonym i omówionym szczegółowo planem.
  Dr Derda jest człowiekiem empatycznym, uwzględniającym sugestie pacjenta i stara się tak wykonać pracę by obie strony były zadowolone.
  Jestem wdzięczny za profesjonalną współpracę.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania