Opinie o lekarzach z tej placówki (266)

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Agnieszka Warda-Burczyńska Konsultacja psychologiczna

  Pani Agnieszka z uwagą słucha problemów i pomaga spojrzeć na nie z innej perspektywy, pomaga zrozumieć zachowania i emocje. Jeśli ktoś szuka wsparcia i zmiany w życiu to serdecznie polecam!:)

  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: mgr Justyna Lalak Konsultacja psychologiczna

  Bardzo polecam, pani Justyna jest bardzo ciepłą i empatyczną osobą, atmosfera podczas spotkań jest bardzo komfortowa

  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: lek. Melchior Gozdek konsultacja psychiatryczna (pierwsza wizyta)

  Bardzo polecam Pana doktora. Kiedy trafiłam do gabinetu dr miałam za sobą już kilka wizyt u innych lekarzy. Wszyscy mówili będzie ok, uda się itp., i wychodziłam z gabinetu z plikiem recept, oraz przekonaniem, że to jednak nie to...I kiedy postanowiłam, że próbuję ostatni raz zawalczyć o siebie trafiłam do Pana doktora. Chwila rozmowy, i wiedziałam, że ten lekarz to strzał w dziesiątkę. Miły, rzeczowy, można poczuć się jakby rozmawiało się z kimś bliskim, a nie lekarzem. Bardzo mi to odpowiada, bo wiadomo że wizyty psychiatryczne są trochę inne od wizyt u innych lekarzy, więc ta spokojna, a zarazem ciepła atmosfera pozwoliła mi poczuć, że naprawdę się uda. Jak powiedział dr"damy radę!". I już wiem, że tak bedzie:) Stosuje się do zaleceń dr Melchiora i widzę efekty. Teraz mam dosyć ciężka sytyacje rodzinna,i przebywam poza krajem, ale pierwsze co zrobię po powrocie będzie to wizyta u doktora, któremu będę chciała podziękować za nasze wspólne zwycięstwo. Doktorze! Jestem pewna, że wygramy:) Bardzo polecam i pozdrawiam.

  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: lek. Melchior Gozdek konsultacja psychiatryczna (pierwsza wizyta)

  To było moje pierwsze spotkanie z doktorem. I przyznam, że przebiegło nad wyraz miło. Szczegółowe pytania ale zadane w taki sposób jakbyśmy byli znajomymi na kawie. Nie czułam skrępowania wizytą. Dokładne wyjaśnienie dlaczego dany lek będzie dobry oraz specyfika jego działania również na duży plus. Czekam na kolejną wizytę już bez obaw :) dobrze, że są ludzie, którzy pozostają fajnymi ludźmi mimo specjalnego zawodu.

  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: mgr Dominika Tomkowska-Winiarska Konsultacja psychologiczna

  Bardzo zaangażowana i miła Pani Doktor, pod czas wizyty czułąm się bardzo komfortowo. Ustaliłyśmy plan działania i nim skutecznie podążamy. Serdecznie polecam!

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Powiązane wyszukiwania