O nas

Klinika Psychologiczno-Psychiatryczna PsychoMedic.pl w Poznaniu jest wysokospecjalistycznym zespołem ekspertów w dziedzinie zdrowia psychicznego. Zespół tworzą Profesorowie psychiatrzy - Kierownicy najbardziej prestiżowych Klinik Psychiatrycznych w Polsce oraz Ordynatorzy oddziałów psychiatrycznych, uznani psychiatrzy i psychoterapeuci kliniczni. Działamy w oparciu o model Evidence Informed Practice, ponieważ jesteśmy praktykami pracującymi również naukowo w projektach badawczych odnośnie najnowszych metod leczenia trudności natury psychicznej. Świadczymy usługi z zakresu leczenia depresji, zaburzeń odżywiania się, zaburzeń nerwicowych i lękowych, zaburzeń seksualnych, uzależnień, zaburzeń psychotycznych, zaburzeń osobowości, zaburzeń snu, pomagamy w budowaniu związku/miłości. Praca z psychoterapeutą i coachem pomoże również w rozwoju Twojego potencjału – lepszym planowaniu, osiąganiu celów, efektywnym działaniu, bardziej satysfakcjonującej współpracy z ludźmi oraz rozwinie Twoje umiejętności tworzenia bliskich relacji. Naszym celem jest stworzenie wszechstronnej pomocy dla naszych pacjentów. Pomagamy kompleksowo. Jeśli w czasie leczenia będzie potrzebna konsultacja innego specjalisty, nie musisz się martwić, gdzie znaleźć takiego, któremu możesz zaufać. Przyjmuje on w PsychoMedic.pl. Publikujmy materiały psychoedukacyjne oraz praktyczne porady wspierające leczenie na stronie poradni w zakładce Blog oraz w rubryce Specjalista poleca. Tworzymy filmy psychoedukacyjne, oraz udzielamy wywiadów w mediach. Gdy szukasz psycholog we Wrocławiu lub psychoterapeuty to my jesteśmy najlepszym wyborem. Dokładamy wszelkich starań abyś, w naszej Poradni poczuł się komfortowo, dbamy o atmosferę akceptacji, zrozumienia, życzliwości. Dyskrecja jest dla nas bardzo ważna. Nasi specjaliści są nie tylko fachowcami w swojej dziedzinie, ale również pasjonatami, autentycznie zaangażowanymi w sprawy swoich pacjentów. Nadaje to szczególny charakter Poradni PsychoMedic.pl. Dbamy również o czas naszych pacjentów. Wizyty odbywają się punktualnie, abyś nie musiał spędzać swojego czasu na oczekiwaniu. Nasi psychiatrzy współpracują ze szpitalami i instytutami psychiatrycznymi na terenie całego Wrocławia. Jeśli Twoje trudności wymagają hospitalizacji, wiedzą gdzie Cię pokierować, abyś uzyskał najlepszą pomoc. Znają specyfikę leczenia w tych ośrodkach ze swojego własnego doświadczenia pracy w różnych szpitalach. Dlatego większość naszych pacjentów/klientów przychodzi do nas z polecenia, co jest najlepszą dla nas rekomendacją! Zapewniamy najwyższą jakoś usług i gwarantujemy bardzo dobrze przygotowany oraz wykwalifikowany personel. Zapraszamy do umówienia wizyty z psychologiem lub psychiatrą PsychoMedic.pl.
Dowiedz się więcej
Sprzęt
 • Wypisywanie recept na leki (w tym refundowanych)
 • Wystawianie zwolnień lekarskich ZUS ZLA (L4)
 • Wystawianie zaświadczeń lekarskich
 • Opinie psychologiczne
 • Opinie psychiatryczne
Dowiedz się więcej

Usługi

Specjaliści

Opinie o lekarzach z tej placówki (203)

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: lek. Michał Bielawski konsultacja psychiatryczna (pierwsza wizyta)

  Pan Michał jest bardzo zaangażowanym, cierpliwym i ciepłym człowiekiem, z uwagą wysłuchał, pytał i szczegółowo wyjaśniał wszystko krok po kroku. Bardzo cieszę się, że trafiłam na Pana Michała w tym momencie mojego życia. Po dzisiejszej wizycie zobaczyłam to światełko w tunelu. Szczerze polecam wszystkim, którzy wahają się przed pójściem na wizytę. Ja, lepiej nie mogłam trafić.

  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: lek. Adrian Lech konsultacja online

  Doktor był bardzo uprzejmy, pomimo pierwszej wizyty u lekarza o takiej spacjalizacji, mogłam swobodnie i spokojnie porozmawiać. Bardzo polecam.

  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: lek. Adam Hirschfeld konsultacja neurologiczna

  Dr Hirschfeld to lekarz cierpliwy, empatyczny, doświadczony, rzetelny i zdecydowanie godny polecenia

  F
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Michał Bielawski konsultacja psychiatryczna (kolejna wizyta)

  Pan Michał to przede wszystkim mega przyjazny człowiek. Niezależnie od wieku podchodzi do każdego z tą samą powagą i świadomością, że problem nie zależy od wieku. Jest osobą bardzo komunikatywną z którą można porozmawiać na wszystkie tematy, pośmiać się w międzyczasie formalności, co bardzo dodaje otuchy. Jego celem jest pomoc, a nie wyjęcie kasy z portfela mimo, że mógłby to robić. Poza swoją osobą dysponuje bardzo szeroką wiedzą o lekach, jego metody są "świeże", jego wiedza jest aktualna oraz potrafi wyjaśnić sposób działania oraz zapewnić, że jeśli nie wyjdzie, mamy inne opcje. Bardzo uważnie słucha i na tej zasadzie dobiera leki, robi to indywidualnie do pacjenta nie stosując jednego oklepanego schematu. Jeśli miałbym polecić psychiatrę nie wachalbym się ani sekundy w wyborze Pana Michała.

  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: lek. Adrian Lech konsultacja psychiatryczna

  Pan psychiatra był miły i spokojnie tłumaczył co można zrobić. Zaproponował kilka rodzajów leczenia i pomógł wybrać najodpowiedniejsze.

  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: lek. Robert Edward Knaś konsultacja psychiatryczna młodzieży (pierwsza wizyta)

  Córka bardzo pozytywnie nastawiona po wizycie u pana doktora. Dlatego warto polecić każdemu kto ma jakie kolwiek problemy.

  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: lek. Antonina Oberemko konsultacja psychiatryczna (pierwsza wizyta)

  Gorąco nie polecam! Bardzo nieprzyjemna wizyta. Brak empatii oraz chęci zrozumienia pacjenta.
  Lekarz siedziała z kamienną twarzą przez całą wizytę, a uśmiechnęła się tylko wtedy, gdy mówiła, że będę miała przyzwyczajenie do leków.
  Oprócz tego, kiedy mówiłam o swoim stanie zdrowotnym, wyglądało na to, że Pani lekarz już wszytko dla siebie zdecydowała i nie słuchała mi, nawet kiedy mówiłam, że jest inaczej niż Pani zrozumiała. Pani stwierdziła, że nie mam depresji, jednak w rozpoznaniu napisała, że mam depresje i dostałam również mocne leki na depresje, które w moim przypadku tylko będą pogarszać mój stan i mają być stosowane pod ścisłym nadzorem lekarza.
  I to jeszcze nie wszytko, Pani zleciła testy (w tym test na stan depresyjny!!) do mojego psychologa.
  Przyszedłam ponieważ miałam myśli samobójcze po mieszaniu sterydów z alkoholem.

  W podsumowaniu, po wizycie miałam histerię i na szczęście nie przyszłam sama do lekarza i zostałam uratowana przez bliskich ludzi.

  P. S. Wizyta się odbyła pod adresem Grunwaldzka 20

  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: lek. Katarzyna Bielak konsultacja psychiatryczna (pierwsza wizyta)

  Polecam Panią Doktor z całego serca. Choć wydaje się młoda posiada ogromną wiedzę. Przede wszystkim słucha pacjenta, rozumie problemy, doradzi i w razie potrzeby ustawi lekami. Wszystko tłumaczy i odpowiada nawet na najtrudniejsze pytania.

  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: lek. Michał Bielawski Konsultacja psychiatryczna online (kolejna wizyta)

  Bardzo zaangażowany, przyjazny i empatyczny. Dużo słucha i bierze pod uwagę to co słyszy. W dodatku w moim przypadku niesamowicie skuteczny (depresja i ataki paniki). Zaproponowane leki bardzo pomogły.

  W mojej opinii to najlepszy psychiatra dla osób z depresją jakiego można znaleźć na Znanym Lekarzu. Absolutnie polecam,

  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lekarz: dr n. med. Agnieszka Ratajczak konsultacja psychiatryczna (pierwsza wizyta)

  Pani Doktor,bardzo miła,rzeczowa z ematiá podeszła do tematu,wyjaśniła jak dalej postępować.Napewno wrócę po poradę

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Kontakt

Poznań, Kazimierza Wielkiego 5 lok. U5 (Centrum)
Powiązane wyszukiwania