Psycho Atelier - Gabinety psychologiczne

Psycho Atelier jest nowoczesnym ośrodkiem wsparcia psychologiczno-psychiatrycznego. W kameralnej, pełnej zaufania atmosferze pomagamy naszym klientom odzyskać równowagę psycho-duchową i ukoić zmysły... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Psycho Atelier - Gabinety psychologiczne

Polskiej Organizacji Wojskowej 16/2

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Psycho Atelier jest nowoczesnym ośrodkiem wsparcia psychologiczno-psychiatrycznego.
W kameralnej, pełnej zaufania atmosferze pomagamy naszym klientom odzyskać równowagę psycho-duchową i ukoić zmysły.
Nasz ośrodek jest wyjątkowym projektem, a podczas jego powstawania przyświecał nam cel stworzenia miejsca niebanalnego, w którym oprócz wykwalifikowanego zespołu złożonego z doświadczonych specjalistów, osoby z nami współpracujące będą mogły poczuć przede wszystkim przyjazny klimat i niezbędną aurę dyskrecji.

Aby sprostać temu wyzwaniu głęboko przemyśleliśmy wystrój wnętrz, w których króluje ciepła paleta barw, ekologiczność oraz indywidualizm.
Począwszy od stolików, poprzez kwietniki i meble, na obrazach kończąc, wyposażenie Psycho Atelier w 90% stanowią niepowtarzalne projekty lokalnych artystów.

Budujące klimat i atmosferę zaufania pomieszczenia korespondują w najwyższym stopniu z podejściem naszych specjalistów do klientów.
Tak jak indywidualnie i nietuzinkowo dbamy o dobór elementów wnętrza, tak równie indywidualnie traktujemy każdą osobę, z którą przyjdzie nam współpracować.

Kiedy zrodziła się idea Psycho Atelier, zależało nam na stworzeniu miejsca, które jest z jednej strony nowoczesne pod kątem metod terapeutycznych, a jednocześnie tradycyjne, ciepłe i przytulne - gdzie osoby z którymi współpracujemy traktowane są jak najbliżsi przyjaciele.

Co prawda, jesteśmy zlokalizowani w centrum miasta, ale w centrum znajdzie się tak naprawdę Twoja osoba - bo od tego jesteśmy, aby skupić się na Tobie i pomagać Ci uzyskać odmienną, korzystniejszą perspektywę. Aby z dużych problemów robiły się małe, a z przeszkód pozornie nie do przeskoczenia, robiły się wyzwania na drodze do szczęśliwego życia.

Jeżeli zatem znalazłeś się na życiowym rozdrożu - daj nam o sobie znać. Korzystając z wieloletniego warsztatu pomożemy Ci najlepiej, jak tylko potrafimy.

Zespół Psycho Atelier

Profile społecznościowe

Inne placówki