Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Przychodnie Lekarskie Hipokrates

Jana Dekerta 1, Chełmińskie Przedmieście

87-100, Toruń, kujawsko-pomorskie

Pokaż dane kontaktowe

Przychodnie Lekarskie Hipokrates

Polna 32A, Mokre

87-100, Toruń, kujawsko-pomorskie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Aniela Zmaczyńska

  Okulista,

  • W

   Lekarz o dużym doświadczeniu klinicznym i profesjonalista w swojej dziedzinie.Bardzo wysoki poziom empatii z pacjentami po zabiegach operacyjnych.Szczerze polecam.

  • M

   jak chcesz raz dobrać okulary, czy wyleczyć doleglewości - polecam!!!!!!!!!!!!!!! DLA MNIE EXTRA

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Jolanta Łęgowicz

  Stomatolog,

  • K
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Cierpliwa, ciepła i zawsze uśmiechnięta profesjonalistka. U Pani Doktor czuję się bezpiecznie. Dzięki perfekcyjnemu odbudowaniu zębów, nie muszę nosić aparatu ortodontycznego. Już teraz nie wstydzę się dużych przerw między zębami, bo wszystko jest bardzo estetycznie uzupełnione. Ponadto Pani Doktor stara się uratować każdy, nawet najbardziej beznadziejny przypadek, dzięki czemu mój mąż nie musiał mieć leczenia kanałowego kilku zębów, o czym w innym gabinecie nie było mowy. Bardzo cenimy Panią Doktor i zachęcamy wszystkich bojących się wizyt u stomatologa do skorzystania z usług Pani Łęgowicz.

  • L
   Lokalizacja: Przychodnie Lekarskie Hipokrates

   W mojej opinii Pani doktor jest najlepszym, najmilszym, najcierpliwszym, najrzetelniejszym i pełną zrozumienia stomatolog. Jest to pierwszy dentysta który zajął się mną - pacjentem z wcześniejszymi traumatycznymi przeżyciami -w sposób rzeczowy i wyrozumiały. Od lat jestem bardzo zadowoloną pacjentką. Pani Doktor próbuje uratować każdy, nawet najbardziej beznadziejny ząb.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Janusz Czarnecki

  Kardiolog, Pediatra, dr n. med.

  • M
   Lokalizacja: Wojewódzki Szpital Zespolony im. Ludwika Rydygiera w Toruniu

   Pana doktora Czarneckiego poznałam w 2005 roku kiedy trafiłam z tygodniowym synkiem do szpitala do Torunia. To właśnie Pan doktor wykrył u synka wadę serca i to dzięki niemu trafiliśmy do CZD gdzie maluch przeszedł operacje serduszka. Od tego czasu regularnie leczymy się u Pana doktora. Przez te 13 lat spotkaliśmy wielu kardiologów (czy to w Warszawie, Bydgoszczy, Toruniu) i z czystym sumieniem mogę powiedzieć że Pan doktor jest najlepszy. Ma niesamowite podejście do dzieci, jest bardzo cierpliwy, potrafi w przystępny sposób przekazać mi informacje na temat stanu zdrowia syna. Fachowiec z ogromna wiedzą. Zawsze uśmiechnięty, serdeczny. Mam pełne zaufanie do Pana doktora.

  • P
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: konsultacje kardiologiczne

   Niestety, nie jestem w stanie powiedzieć nic pozytywnego o tym lekarzu. Prowadził mnie jako dziecko, przeszłam operację, na którą mnie skierował, przez kilka pierwszych lat było ok, ale z roku na rok słyszałam coraz to nowe odkrycia - szmery w sercu, których nie było, otrzymałam informację o konieczności przeszczepu zastawek (bezpodstawną), wreszcie doszło do podejrzenia konieczności przeszczepienia serca (!). Miałam zakaz uprawiania sportów itp.
   Wszystko to okazało się bzdurą, a kosztowało mnie i moich rodziców ogrom stresu.
   Postanowiłam doktorowi dać jeszcze jedną szansę jakieś 2 lata temu (2015 rok), będąc w ciąży. Potrzebowałam kontroli kardiologa. Lekarz był nieprzyjemny, mamrotał coś pod nosem, znowu słyszał szmery, których nie było, ale oczywiście ekg i echa nie zrobił - na te badania musiałabym przyjść na oddzielną wizytę i oczywiście zapłacić za nią dodatkowo.
   Nie polecam, omijajcie, a jeśli chodzicie - weryfikującej jego dniagnozu i innych specjalistów.

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Magdalena Laszczyk-Wilk

  Ginekolog,

  • A
   Lokalizacja: Wojewódzki Szpital Zespolony im. Ludwika Rydygiera w Toruniu

   Bardzo dobry lekarz. Wspiera, doradza, zachowuje rozsądek i przezornosc. Mimo że chodzilam na nfz mialm jak coś kontakt tel. I na ip też mnie prZyjęła i zajela mną. Polecam

  • K

   Super lekarz prowadziła mi całą ciąże pełna opieka nawet po za czasem pracy. Do samego końca była ze mną i mnie wspierała odbierała mi nawet poród. Brak słów by ogreślić jaka jest wspaniała

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Anna Woźniak

  Pediatra, lek.

  • M
   Lokalizacja: Przychodnie Lekarskie Hipokrates

   Chodzimy z synkiem do Pani dr od jego narodzin tj. niemal 3 lata. Zawsze bardzo dokładnie bada dzieci i zbiera szczegółowy wywiad. Ma znakomite podejscie do dzieci. Nigdy nie bagatelizuje żadnych objawów ani obaw rodziców. Nigdy nie przypisuje antybiotyku bez wczesniejszych analiz krwi potwierdzających infekcję bakteryjną. Wszystko bardzo dokładnie tłumaczy. Napawde bardzo troszczy się o swoich małych pacjentów, dwa razy zdarzyło nam się nawet, że przyjęła nas mimo kompletu pacjentów. Polecam Panią dr z całego serca :)

  • Bardzo miła i sympatyczna Pani Doktor. Starannie i dokładnie bada dzieci, poświęca im dużo uwagi i czasu. Nie bagatelizuje obaw rodziców. Dokładnie wszystko wyjaśnia. Zleca dodatkowe badania jeśli jest taka potrzeba. Wraz z dziećmi jesteśmy zadowoleni z leczenia. Jak dla mnie Pediatra nr 1!!! Serdecznie dziękuję za medyczną opiekę nad moimi dziećmi. Po każdej wizycie u Pani jestem spokojniejsza. Polecam

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Agnieszka Łangowska

  Internista, Lekarz Rodzinny,

  • Lokalizacja: Przychodnie Lekarskie HipokratesUsługa: gorączka i kaszel

   Mimo tego, że nie byłem umówiony Pani doktor mnie przyjęła. Wizyta przy okazji kontrolnej dziecka. Gorączka i suchy kaszel.


 • Piotr Górski

  Stomatolog,

  • K
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: chirurgiczne usuwanie zębów

   Przemiła i profesjonalna obsługa. Dbałość o pacjenta na najwyższym poziomie. Bez bólu i powikłań. Polecam.

  • Lokalizacja: W innym miejscu

   Pełen profesjonalizm, duża wiedza i umiejętności oraz dokładność. Leczenie kanałowe, usuwanie zębów, implanty- wszystko to miałam robione bez bólu i bez późniejszych powikłań. Nadmieniam, że jestem pacjentem trudnym i wymagającym. Pan Piotr Górski sprostał temu wszystkiemu.

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu