Zobacz lekarzy

Firma Centrum Medyczno-Diagnostyczne Sp. z o.o. prowadząca Przychodnię Zdrowia w Mińsku Mazowieckim to Regionalny Lider na Rynku Ambulatoryjnych Usług Medycznych w powiatach siedleckim, mińskim i łuko... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Przychodnia Zdrowia w Mińsku Mazowieckim

Piłsudskiego 42 A

05-300 , Mińsk Mazowiecki , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Firma Centrum Medyczno-Diagnostyczne Sp. z o.o. prowadząca Przychodnię Zdrowia w Mińsku Mazowieckim to Regionalny Lider na Rynku Ambulatoryjnych Usług Medycznych w powiatach siedleckim, mińskim i łukowskim. Obecnie obejmujemy opiekę ponad 55 tys. pacjentów w ramach POZ, ponad 10 tys. dzieci w ramach Medycyny Szkolnej, prowadzonych jest 24 różnych poradni specjalistycznych.

Posiadamy rozbudowaną bazę diagnostyczną akredytowaną przez Ministerstwo Zdrowia, laboratorium analityczne, pracownie ultrasonograficzne, elektrodiagnostyki układu krążenia oraz centralnego układu nerwowego.

W swoich działaniach koncentrujemy się na ludziach znajdujących się w trudnej sytuacji życiowej, dlatego też prowadzimy Zakład Opiekuńczo-Leczniczy.

Jesteśmy jedyną na Mazowszu, poza aglomeracją warszawską, jednostką prowadzącą program substytucyjnego leczenia metadonem dla osób uzależnionych od narkotyków opioidowych.

W naszych placówkach zatrudniamy doświadczonych lekarzy specjalistów z wielu dziedzin, jak również rehabilitantów i stomatologów, dlatego też kompetentny i dobrze wykształcony personel medyczny – jest wizytówką firmy.

Nadrzędnym celem naszych działam jest promocja zdrowia i badań profilaktycznych, a poprzez to poprawienie jakości i przedłużenie życia pacjenta, co poświadcza funkcjonujący w NZOZ Centrum od 1998 roku Dział Promocji i Profilaktyki Zdrowotnej.

Wysoką rangę świadczonych usług potwierdza posiadany od 2004 roku certyfikat ISO 9001-2008.

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

3.5

Ogólna ocena
9 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Adam Dorobek Inny

  Doskonały lekarz i specjalista gorąco polecam byłem oprowany dwukrotnie przez doktora i było super .Wizyta w poradni pełen profesjonalizm rzeczowo i na temat. Panie doktorze wielkie dzięki.

 • P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Adam Dorobek Inny

  Chciałbym podziękować Panu Doktorowi Adamowi Dorobkowi za przeprowadzenie operacji zwężenia cewki moczowej, które od wielu miesięcy nie pozwalało mi na normalne funkcjonowanie, a które przez długi czas nie było właściwie zdiagnozowane.
  Pan Doktor rzetelnie i wielopłaszczyznowo podszedł do mojego przypadku, poświęcił wiele czasu na zapoznanie się z dotychczasową historią choroby i wynikami badań przeprowadzanych przez innych lekarzy. Dr Dorobek, po wykonaniu dodatkowego badania, szybko postawił diagnozę i zalecił przeprowadzenie operacji plastyki cewki (jednocześnie przedstawiając inne alternatywy leczenia).
  Pomimo, iż operacja należała do trudnych ze względu na długość i szerokość zwężenia, to po krótkim czasie od wyjęcia cewnika, wróciłem do pełni sił, a wszelkie dotychczasowe problemy urologiczne ustąpiły.
  Chciałbym polecić kontakt z Panem Doktorem Adamem Dorobkiem wszystkim osobom, które borykają się z podobnymi problemami. Uważam że Dr Dorobek jest świetnym specjalistą i jednocześnie życzliwym człowiekiem.

 • P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Grzegorz Bańka lekarz rodzinny

  Najlepszy lekarz z jakim miała do czynienia nasza rodzina. Bardzo cierpliwy, spokojny a jego diagnozy oraz zastosowane leki zawsze były dobrane idealnie. Wspaniały człowiek - Ideał lekarza.
  Pozdrawiamy Mariusz ,Agata Michał

 • K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Halina Kaczyńska-Kurczewska

  Cudowna Pani doktor, cierpliwa, miła i z ogromną wiedzą i wieloletnim doświadczeniem! Nie przepisuje od razu pochopnie sterydów na byle wysypkę, chętnie korzysta z robionych leków w aptece-prosty skład i przystępna cena, nie naciąga niepotrzebnie na drogie leki jak są inne tańsze opcje.Taki powinien być każdy lekarz.

 • B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Grzegorz Bańka choroba

  To najlepszy lekarz jakiego znam!! Kompetentny, dokładny a przy tym z wielką kulturą osobistą i bardzo cierpliwy.

 • E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Adam Dorobek leczenie kamicy moczowej

  Pan Doktor od razu wzbudził moje zaufanie. Poświęcił mi dużo czasu na przeprowadzenie wywiadu, interpretację wyników badań, cierpliwie wszystko wytłumaczył. Bardzo dziękuję Panu Doktorowi za przeprowadzenie bez powikłań zabiegu usunięcia złogu moczowodu jak również wspaniałą opiekę lekarską jaką mnie otoczył. Polecam!
  Ewa Kamińska

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Adam Dorobek zwężenie cewki

  Gdybym mogła dałabym zero,moja ocena przede wszystkim odnosi się do podejscia doktora do pacjenta.
  Doktora odwiedziłam na początku października ,wizyta trwała jakieś 5 minut ,doktor zlecił mi jedynie cytologię zabrał oryginały badań i miał sam się do mnie odezwać (doktor nie chciał podać do siebie numeru) badania zrobione ,mamy koniec czerwca a doktor nie dzwoni ,zapłaciłam 150zl za wizytę a zamiast pomocy otrzymałam nic

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • S
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Adam Dorobek zaleganie moczu, dysfunkcja zastawki po zabiegu

  Ostatnio bardzo często mój mąż ma kontakt z różnymi lekarzami. Po raz pierwszy jednak spotkaliśmy lekarza, który posiada wszystkie pozytywne cechy- profesjonalizm, obszerną wiedzę,doświadczenie, kulturalne i ludzkie podejscie do pacjenta. Pan doktor poświęcił nam bardzo duzo czasu, dokładnie przeanalizował problem i udzielił nam wyczerpujących informacji. W trakcie wizyty wykonał badanie USG i nie doliczyl za to dodatkowej zapłaty. Wskazał mężowi drogę leczenia,wytłumaczył wątpliwości. Czujemy, że jesteśmy pod dobrą opieką. Z pelna odpowiedzialnością polecamy pana docenta.

 • Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Grzegorz Bańka jest naszym lekarzem od lat

  To lekarz który poświęca się w całości pacjentowi , prawidziwy z powołania nigdy nie zostaliśmy bez braku informacji zawsze obszernie wszystko wytłumaczy podpowie itd naprawdę ze swieca szukać takich lekarzy

 • Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz