Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

O nas

Firma Centrum Medyczno-Diagnostyczne Sp. z o.o. prowadząca Przychodnię Zdrowia w Mińsku Mazowieckim to Regionalny Lider na Rynku Ambulatoryjnych Usług Medycznych w powiatach siedleckim, mińskim i łukowskim. Obecnie obejmujemy opiekę ponad 55 tys. pacjentów w ramach POZ, ponad 10 tys. dzieci w ramach Medycyny Szkolnej, prowadzonych jest 24 różnych poradni specjalistycznych.Posiadamy rozbudowaną bazę diagnostyczną akredytowaną przez Ministerstwo Zdrowia, laboratorium analityczne, pracownie ultrasonograficzne, elektrodiagnostyki układu krążenia oraz centralnego układu nerwowego.W swoich działaniach koncentrujemy się na ludziach znajdujących się w trudnej sytuacji życiowej, dlatego też prowadzimy Zakład Opiekuńczo-Leczniczy.Jesteśmy jedyną na Mazowszu, poza aglomeracją warszawską, jednostką prowadzącą program substytucyjnego leczenia metadonem dla osób uzależnionych od narkotyków opioidowych.W naszych placówkach zatrudniamy doświadczonych lekarzy specjalistów z wielu dziedzin, jak również rehabilitantów i stomatologów, dlatego też kompetentny i dobrze wykształcony personel medyczny – jest wizytówką firmy.Nadrzędnym celem naszych działam jest promocja zdrowia i badań profilaktycznych, a poprzez to poprawienie jakości i przedłużenie życia pacjenta, co poświadcza funkcjonujący w NZOZ Centrum od 1998 roku Dział Promocji i Profilaktyki Zdrowotnej.Wysoką rangę świadczonych usług potwierdza posiadany od 2004 roku certyfikat ISO 9001-2008.
Dowiedz się więcej

Adres

Przychodnia Zdrowia w Mińsku Mazowieckim
Piłsudskiego 42 A, 05-300 Mińsk Mazowiecki
Przychodnia Zdrowia w Mińsku Mazowieckim logo

Specjaliści

Opinie o specjalistach (13)

Ogólna ocena

  Z
  Profil zweryfikowany
  lek. Adam Dorobek Inny

  Bardzo polecam dr. Dorobka. Pacjent czuje zaangażowanie, wsparcie i wiedzę, która odczuwa się na każdym etapie leczenia.

  P
  Profil zweryfikowany
  lek. Adam Dorobek Inny

  Konkretny, pomocny, profesjonalny i empatyczny lekarz. Robi szczegółowy wywiad, proponuje najmniej inwazyjne metody leczenia.

  M
  Profil zweryfikowany
  lek. Adam Dorobek Inny

  Pan Doktor dosłownie uratował mi życie. Bardzo wnikliwie podszedł do sprawy niebakteryjnego ZUM. Tak wiele wiele osób w Polsce traci nadzieję na normalne życie. To naprawde można skutecznie leczyć! wierzyłam w to tylko i wyłącznie dzięki mojemu urologowi. jest Pan jednym z najlepszych specjalistów urologii w Polsce. nie da sie opisać jak wiele dla mnie Pan zrobił. dziękuję

  S
  Profil zweryfikowany
  lek. Adam Dorobek Inny

  Jestem pod wrażeniem profesjonalności lekarza. Skrupulatne dążenie ustalenia przyczyny problemu (dodatkowe badania) i skuteczne leczenie. Dziękuję, że jest Pan dostępny w Centrum w Mińsku a jak zachodzi potrzeba to i nie tylko.

  M
  Profil zweryfikowany
  lek. Adam Dorobek Inny

  Doskonały lekarz i specjalista gorąco polecam byłem oprowany dwukrotnie przez doktora i było super .Wizyta w poradni pełen profesjonalizm rzeczowo i na temat. Panie doktorze wielkie dzięki.

  P
  Profil zweryfikowany
  lek. Adam Dorobek Inny

  Chciałbym podziękować Panu Doktorowi Adamowi Dorobkowi za przeprowadzenie operacji zwężenia cewki moczowej, które od wielu miesięcy nie pozwalało mi na normalne funkcjonowanie, a które przez długi czas nie było właściwie zdiagnozowane.
  Pan Doktor rzetelnie i wielopłaszczyznowo podszedł do mojego przypadku, poświęcił wiele czasu na zapoznanie się z dotychczasową historią choroby i wynikami badań przeprowadzanych przez innych lekarzy. Dr Dorobek, po wykonaniu dodatkowego badania, szybko postawił diagnozę i zalecił przeprowadzenie operacji plastyki cewki (jednocześnie przedstawiając inne alternatywy leczenia).
  Pomimo, iż operacja należała do trudnych ze względu na długość i szerokość zwężenia, to po krótkim czasie od wyjęcia cewnika, wróciłem do pełni sił, a wszelkie dotychczasowe problemy urologiczne ustąpiły.
  Chciałbym polecić kontakt z Panem Doktorem Adamem Dorobkiem wszystkim osobom, które borykają się z podobnymi problemami. Uważam że Dr Dorobek jest świetnym specjalistą i jednocześnie życzliwym człowiekiem.

  P
  Profil zweryfikowany
  Grzegorz Bańka lekarz rodzinny

  Najlepszy lekarz z jakim miała do czynienia nasza rodzina. Bardzo cierpliwy, spokojny a jego diagnozy oraz zastosowane leki zawsze były dobrane idealnie. Wspaniały człowiek - Ideał lekarza.
  Pozdrawiamy Mariusz ,Agata Michał

  K
  Profil zweryfikowany
  Przychodnia Zdrowia w Mińsku Mazowieckim

  Cudowna Pani doktor, cierpliwa, miła i z ogromną wiedzą i wieloletnim doświadczeniem! Nie przepisuje od razu pochopnie sterydów na byle wysypkę, chętnie korzysta z robionych leków w aptece-prosty skład i przystępna cena, nie naciąga niepotrzebnie na drogie leki jak są inne tańsze opcje.Taki powinien być każdy lekarz.

  B
  Profil zweryfikowany
  Grzegorz Bańka choroba

  To najlepszy lekarz jakiego znam!! Kompetentny, dokładny a przy tym z wielką kulturą osobistą i bardzo cierpliwy.

  E
  Profil zweryfikowany
  lek. Adam Dorobek leczenie kamicy moczowej

  Pan Doktor od razu wzbudził moje zaufanie. Poświęcił mi dużo czasu na przeprowadzenie wywiadu, interpretację wyników badań, cierpliwie wszystko wytłumaczył. Bardzo dziękuję Panu Doktorowi za przeprowadzenie bez powikłań zabiegu usunięcia złogu moczowodu jak również wspaniałą opiekę lekarską jaką mnie otoczył. Polecam!
  Ewa Kamińska

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania