Przejmij kontrolę nad tą placówką Edytuj profil Zobacz lekarzy Wyślij wiadomość
Pokaż numer

Firma Centrum Medyczno-Diagnostyczne Sp. z o.o. prowadząca Przychodnię Zdrowia w Mińsku Mazowieckim to Regionalny Lider na Rynku Ambulatoryjnych Usług Medycznych w powiatach siedleckim, mińskim i łuko... więcej

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Przychodnia Zdrowia w Mińsku Mazowieckim

Piłsudskiego 42 A

05-300 , Mińsk Mazowiecki , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Firma Centrum Medyczno-Diagnostyczne Sp. z o.o. prowadząca Przychodnię Zdrowia w Mińsku Mazowieckim to Regionalny Lider na Rynku Ambulatoryjnych Usług Medycznych w powiatach siedleckim, mińskim i łukowskim. Obecnie obejmujemy opiekę ponad 55 tys. pacjentów w ramach POZ, ponad 10 tys. dzieci w ramach Medycyny Szkolnej, prowadzonych jest 24 różnych poradni specjalistycznych.Posiadamy rozbudowaną bazę diagnostyczną akredytowaną przez Ministerstwo Zdrowia, laboratorium analityczne, pracownie ultrasonograficzne, elektrodiagnostyki układu krążenia oraz centralnego układu nerwowego.W swoich działaniach koncentrujemy się na ludziach znajdujących się w trudnej sytuacji życiowej, dlatego też prowadzimy Zakład Opiekuńczo-Leczniczy.Jesteśmy jedyną na Mazowszu, poza aglomeracją warszawską, jednostką prowadzącą program substytucyjnego leczenia metadonem dla osób uzależnionych od narkotyków opioidowych.W naszych placówkach zatrudniamy doświadczonych lekarzy specjalistów z wielu dziedzin, jak również rehabilitantów i stomatologów, dlatego też kompetentny i dobrze wykształcony personel medyczny – jest wizytówką firmy.Nadrzędnym celem naszych działam jest promocja zdrowia i badań profilaktycznych, a poprzez to poprawienie jakości i przedłużenie życia pacjenta, co poświadcza funkcjonujący w NZOZ Centrum od 1998 roku Dział Promocji i Profilaktyki Zdrowotnej.Wysoką rangę świadczonych usług potwierdza posiadany od 2004 roku certyfikat ISO 9001-2008.

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Adam Dorobek Inny

  Konkretny, pomocny, profesjonalny i empatyczny lekarz. Robi szczegółowy wywiad, proponuje najmniej inwazyjne metody leczenia.

  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Adam Dorobek Inny

  Pan Doktor dosłownie uratował mi życie. Bardzo wnikliwie podszedł do sprawy niebakteryjnego ZUM. Tak wiele wiele osób w Polsce traci nadzieję na normalne życie. To naprawde można skutecznie leczyć! wierzyłam w to tylko i wyłącznie dzięki mojemu urologowi. jest Pan jednym z najlepszych specjalistów urologii w Polsce. nie da sie opisać jak wiele dla mnie Pan zrobił. dziękuję

  S
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Adam Dorobek Inny

  Jestem pod wrażeniem profesjonalności lekarza. Skrupulatne dążenie ustalenia przyczyny problemu (dodatkowe badania) i skuteczne leczenie. Dziękuję, że jest Pan dostępny w Centrum w Mińsku a jak zachodzi potrzeba to i nie tylko.

  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Adam Dorobek Inny

  Doskonały lekarz i specjalista gorąco polecam byłem oprowany dwukrotnie przez doktora i było super .Wizyta w poradni pełen profesjonalizm rzeczowo i na temat. Panie doktorze wielkie dzięki.

  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Adam Dorobek Inny

  Chciałbym podziękować Panu Doktorowi Adamowi Dorobkowi za przeprowadzenie operacji zwężenia cewki moczowej, które od wielu miesięcy nie pozwalało mi na normalne funkcjonowanie, a które przez długi czas nie było właściwie zdiagnozowane.
  Pan Doktor rzetelnie i wielopłaszczyznowo podszedł do mojego przypadku, poświęcił wiele czasu na zapoznanie się z dotychczasową historią choroby i wynikami badań przeprowadzanych przez innych lekarzy. Dr Dorobek, po wykonaniu dodatkowego badania, szybko postawił diagnozę i zalecił przeprowadzenie operacji plastyki cewki (jednocześnie przedstawiając inne alternatywy leczenia).
  Pomimo, iż operacja należała do trudnych ze względu na długość i szerokość zwężenia, to po krótkim czasie od wyjęcia cewnika, wróciłem do pełni sił, a wszelkie dotychczasowe problemy urologiczne ustąpiły.
  Chciałbym polecić kontakt z Panem Doktorem Adamem Dorobkiem wszystkim osobom, które borykają się z podobnymi problemami. Uważam że Dr Dorobek jest świetnym specjalistą i jednocześnie życzliwym człowiekiem.

  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Grzegorz Bańka lekarz rodzinny

  Najlepszy lekarz z jakim miała do czynienia nasza rodzina. Bardzo cierpliwy, spokojny a jego diagnozy oraz zastosowane leki zawsze były dobrane idealnie. Wspaniały człowiek - Ideał lekarza.
  Pozdrawiamy Mariusz ,Agata Michał

  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Halina Kaczyńska-Kurczewska

  Cudowna Pani doktor, cierpliwa, miła i z ogromną wiedzą i wieloletnim doświadczeniem! Nie przepisuje od razu pochopnie sterydów na byle wysypkę, chętnie korzysta z robionych leków w aptece-prosty skład i przystępna cena, nie naciąga niepotrzebnie na drogie leki jak są inne tańsze opcje.Taki powinien być każdy lekarz.

  B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Grzegorz Bańka choroba

  To najlepszy lekarz jakiego znam!! Kompetentny, dokładny a przy tym z wielką kulturą osobistą i bardzo cierpliwy.

  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Adam Dorobek leczenie kamicy moczowej

  Pan Doktor od razu wzbudził moje zaufanie. Poświęcił mi dużo czasu na przeprowadzenie wywiadu, interpretację wyników badań, cierpliwie wszystko wytłumaczył. Bardzo dziękuję Panu Doktorowi za przeprowadzenie bez powikłań zabiegu usunięcia złogu moczowodu jak również wspaniałą opiekę lekarską jaką mnie otoczył. Polecam!
  Ewa Kamińska

  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Adam Dorobek zwężenie cewki

  Gdybym mogła dałabym zero,moja ocena przede wszystkim odnosi się do podejscia doktora do pacjenta.
  Doktora odwiedziłam na początku października ,wizyta trwała jakieś 5 minut ,doktor zlecił mi jedynie cytologię zabrał oryginały badań i miał sam się do mnie odezwać (doktor nie chciał podać do siebie numeru) badania zrobione ,mamy koniec czerwca a doktor nie dzwoni ,zapłaciłam 150zl za wizytę a zamiast pomocy otrzymałam nic

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania