Przychodnia weterynaryjna Animal Care Center Wilanów

(41 opinii)

Przychodnia weterynaryjna Animal Care Center w Miasteczku Wilanów jest urzeczywistnieniem marzeń dwóch znanych w Wilanowie ambitnych lekarzy weterynarii, których lata temu połączyła przyjaźń oraz wspó... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Przychodnia weterynaryjna Animal Care Center Wilanów

Sarmacka 9

02-972 , Warszawa , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Przychodnia weterynaryjna Animal Care Center w Miasteczku Wilanów jest urzeczywistnieniem marzeń dwóch znanych w Wilanowie ambitnych lekarzy weterynarii, których lata temu połączyła przyjaźń oraz wspólna wizja niesienia pomocy. Weterynarzy, dla których weterynaria to nie tylko zawód ale przede wszystkim sposób na życie, ogromna pasja i miłość do zwierząt.

Przychodnia weterynaryjna Animal Care Center Wilanów świadczy m.in. następujące usługi w zakresie diagnostyki i leczenia chorób psów i kotów:
diagnostyka ultrasonograficzna (USG)
diagnostyka radiologiczna (RTG)
diagnostyka laboratoryjna
onkologia
leczenie chirurgiczne schorzeń pourazowych (złamań, zwichnięć, uszkodzeń więzadeł-rekonstrukcje więzadła krzyżowego kolana)
anastezjologia
diagnostyka laboratoryjna
dermatologia
stomatologia (ultradźwiękowe usuwanie kamienia nazębnego, ekstrakcje zębów stałych , przetrwałych zębów mlecznych)
okulistyka
interna
opieka i terapia pacjentów pediatrycznych i geriatrycznych
pełna diagnostyka i leczenie chorób zakaźnych i niezakaźnych
prowadzenie ciąży i położnictwo
prowadzenie pacjentów przewlekle chorych
alergologia
znakowanie (chipowanie) psów i kotów
wystawianie paszportów dla psów i kotów (przygotowanie do wyjazdu zagranicznego)
obowiązkowe i dodatkowe szczepienia psów i kotów
sprzedaż karm specjalistycznych weterynaryjnych

Zabiegi

 • sterylizacja
 • kastracja psa
 • chirurgia
 • znieczulenie wziewne
 • stomatologia weterynaryjna
 • nefrologia weterynaryjna
 • okulistyka weterynaryjna
 • dermatologia weterynaryjna
 • paszport dla psa
 • paszport dla kota
 • Chipowanie psa i kota
więcej

Badania

 • USG
 • RTG
 • RTG weterynaryjne - stomatologiczne
 • badania laboratoryjne
więcej

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

5

Ogólna ocena
22 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. wet. Anna Klimczak badania diagnostyczne

  Dr. A. Klimczak jest cudownym lekarzem, z olbrzymią wiedzą, sercem, zaangażowaniem i wspaniałym podejściem do zwierząt. Trafiliśmy do P. Doktor, kiedy inni lekarze nie potrafili pomóc naszej chorej 13 letniej suni. Doktor przedłużyła jej życie o 3 lata, trafna diagnoza i właściwym leczeniem. Jesteśmy P. Doktor ogromnie wdzięczni. Z całego serca życzymy każdemu właścicielowi, by miał takie szczęście jak my, i mógł zawierzyć swojego pupila P. Dr.A.Klimczak.

  lek. wet. Anna Klimczak

  Bardzo dziękuję za opinię :) Emi była wspaniałą pacjentką. Na długo pozostanie w moim sercu.
  Pozdrawiam ciepło!


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. wet. Anna Klimczak badania diagnostyczne

  Nasz kotek ma dolegliwości nerkowe i podejrzenie nadczynności tarczycy. Pani Dr szczegółowo zbadała kota, wykonała usg na wizycie, przenalizowała dotychczasowe wyniki badań, wyjaśniła, co się dzieje i zaproponowała metodę leczenia oraz żywienia, która będzie wspierała jego odporność i poprawiała sampoczucie. Dzięki temu wiemy, jak dalej postępować i dbać o naszego małego przyjaciela. Bardzo się cieszę z tej wizyty, bo w innych placówkach weterynarze rekomendowali nam tylko suche karmy weterynaryjne i leki na tarczycę, co w przypadku problemów nerkowych kota byłoby dużym błędem. Dziękujemy.

  lek. wet. Anna Klimczak

  Bardzo dziękuję za opinię :) Pozdrawiam serdecznie!


  L
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. wet. Anna Klimczak Inny

  Pacjentami Pani doktor są dwa moje koty, Misia z torbielą na nerce i Rudy w II stadium PChN.
  Z racji wykonywanego zawodu mam bogate doświadczenia w kontrakcie z lekarzami weterynarii i sporą wiedzę na temat chorób kocich nerek.
  Do Pani doktor trafiłam przerażona, na dodatek z kotką lękową, a później z kotem postrachem weterynarzy
  Byłam bardzo mile zaskoczona tym, że koty mogą swobodnie poruszać się po gabinecie w trakcie wizyty. Od pierwszej sekundy Pani doktor była cała dla nas. Bardzo profesjonalna, skupiona i dokładna jednocześnie ciepła, miła, sympatyczna i tak po ludzku życzliwa. Bardzo szczegółowo został przeprowadzony wywiad i bardzo fachowo i cierpliwie rozwiane wszelkie moje obawy i wątpliwości.
  Pani doktor ma również do zwierząt niesamowite podejście ponieważ Rudy jak i Minia bez żadnych kłopotów pozwolili się zbadać co w wypadku obojga, wcale oczywiste nie jest.
  Na każdym kroku widać, słychać i czuć pasję Pani doktor, jej niesamowitą i wciąż uzupełnianą wiedzę oraz taką zwykłą (choć obecnie niezwyczajną) dobroć.
  Jestem pewna, że moje koty są pod świetną opieką, czuję się z nimi w tych strasznych problemach, bezpieczna i zaopiekowana. W pełni ufam Pani doktor, bo myśli nie tylko o leczeniu, ale też o odpowiedniej diecie pacjentów.
  Widzi nie tylko nerki, ale całego kota łącznie z jego psychiką
  A najlepszym na to dowodem są dobre wyniki badań i fantastyczne samopoczucie moich kochanych orzeszków nerkowców. I oby tak jak najdłużej
  A kiedy ich stan się zmieni wiem, że Pani doktor zrobi wszystko, żeby im pomóc. Lepiej trafić nie mogliśmy.
  Wszystkim bardzo polecam Panią doktor Annę Klimczak

  lek. wet. Anna Klimczak

  Bardzo dziękuję za tak miłe słowa. Do zobaczenia na kontroli!
  Pozdrawiam serdecznie :)


  B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. wet. Anna Klimczak Inny

  Pani Doktor świetnie zajęła się naszą psinką, kiedy myśleliśmy ze już będziemy się musieli z nią pożegnać. Teraz piesek czuje się jak szczeniak, ma wdrożone odpowiednie leczenie i wszystko idzie ku dobrej drodze od kilku miesięcy :) w każdym przypadku polecamy Panią Doktor, która dokonuje cudów, nie wiem co byśmy zrobili bez tejże pomocy :)

  lek. wet. Anna Klimczak

  Bardzo dziękuję za opinię :) Pozdrawiam serdecznie!


  B
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. wet. Anna Klimczak USG układu moczowego

  Lekarz z wielką empatią, ogromną wiedzą i zaangażowaniem. Mojego staruszka kota, którego już skazano na umieranie, Pani Doktor wyprowadziła do stabilnego stanu. Kotek żyje już 3 lata od momentu diagnozy. Pani Doktor zapanowała nad jelitami, nerkami i ciśnieniem. Cały czas jesteśmy pod kontrolą, a jeśli zauważę coś, co mnie zaniepokoi, to zawsze otrzymuje odpowiedź na moje pytania mailowe. Badania w gabinecie zawsze są skrupulatne. Cieszę się, że trafiliśmy na taką wspaniałą osobę

  lek. wet. Anna Klimczak

  Serdecznie dziękuję za opinię :) do zobaczenia na wizycie kontrolnej :)


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. wet. Anna Klimczak USG układu moczowego

  Pani Doktor wyprowadziła nasza suczkę z kryzysu nerkowego. Sunia ma 14 lat i choruje na przewlekła niewydolność nerek. Jesteśmy dozgonnie wdzięczni Pani Doktor za ogromna pomoc. Jest z nami w stałym kontakcie i zawsze możemy na nią liczyć ;)

  lek. wet. Anna Klimczak

  Bardzo dziękuję i do zobaczenia na wizycie kontrolnej :)


  R
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. wet. Anna Klimczak Inny

  Pani Doktor sympatyczna, jednakże wizyta w mojej opinii za krótka mało konkretna nie dowiedziałam się niczego nowego czego bym nie widziała od specjalistów z innych dziedzin. Historia choroby psiaka jest dość długa szukam gdzie mógłby leżeć problem jego złego samopoczucia, a odniosłam wrażenie przyjęcia na szybko i może byłoby to okej gdyby nie cena wizyty. U innych specjalistów z większymi kwalifikacjami płaciłam mniej, a wiedziałam dużo dużo więcej, stad mam porównanie i poczułam, że poza wypisaniem recepty i potwierdzeniem zaleceń innego lekarza nie wyszłam pewniejsza czy będzie z psiakiem dobrze czy objawy łącza się z niedoczynnością.

  lek. wet. Anna Klimczak

  Szanowna Pani,
  bardzo dziękuję za podzielenie się swoją opinią. Niestety, mimo prób, nie udało mi się odszukać wizyty pasującej do powyższego opisu w celu zweryfikowania jej przebiegu. Domyślam się, że była to pierwsza wizyta. Na taką zawsze rezerwuję pełną godzinę, aby dokładnie zapoznać się z dokumentacją, zbadać pacjenta, rozpisać zalecenia oraz rozwiać wszelkie wątpliwości. Jeśli wizyta zakończyła się wcześniej podejrzewam, że nie padła z Pani strony informacja, że cokolwiek jest niejasne. Wszelkie pytania podczas wizyty lub na jej końcu są mile widziane. Zawsze staram się udzielić na nie wyczerpujących odpowiedzi. Dodatkowo, dostępny jest kontakt mailowy oraz komunikator na Facebooku, aby dopytać o wszystko, co zostało niedopowiedziane podczas wizyty. 
  Serdecznie zapraszam do kontaktu na adres: aklimczak88@gmail.com celem wyjaśnienia zaistniałej sytuacji. Dołożę wszelkich starań, aby wszystko stało się jasne i klarowne, a Pani spokojniejsza o zdrowie psiaka.

  Z wyrazami szacunku
  Anna Klimczak


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. wet. Anna Klimczak cystocenteza

  Witam,
  tak profesjonalnego i zaangażowanego weterynarza to nigdy nie mieliśmy okazji spotkać. Pani doktor jest weterynarzem z powołania. Nasz Bubu - Chihuahua ciężko chorował i Pani doktor robiła wszystko aby nasz bubu złapał radość życia. Olbrzymia wiedza, doświadczenie ale przede wszystkim ludzkie podejście. Bardzo dobra merytorycznie i dostępna po godzinach jak trzeba coś pilnego omówić. Polecamy.

  lek. wet. Anna Klimczak

  Bardzo dziękuję za miłe słowa. Pozdrawiam ciepło!


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. wet. Anna Klimczak badania diagnostyczne

  Po długich poszukiwaniach kompetentnego weterynarza, w końcu trafiłam do pani Ani z moim kotem, który chorował na niewydolność nerek. Leczenie zaproponowane przez panią Anię przywróciło kotku apetyt i dobre samopoczucie, oraz znacznie zwiększyło komfort jego codziennego życia. Polecam całym sercem!

  lek. wet. Anna Klimczak

  Bardzo dziękuję za opinię :)


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. wet. Anna Klimczak badania diagnostyczne

  Cudowny lekarz z sercem. Pomagała naszemu Cypisowi- pnn 4 faza. Na kazdej wizycie pelne zaangazowanie, doradzanie, rozmowy o diecie kota itd. Prowadziła kota przez 1,5 roku, wyprowadzila z kryzysu nerkowego, pomogła też odejść kotu jak już nie dało się nic zrobić. Prawdziwy profesjonalista i lekarz z sercem

  lek. wet. Anna Klimczak

  Serdecznie dziękuję za tak miłą opinię :)


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania