Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Przychodnia w Legnicy

Złotoryjska 194

59-220 , Legnica , dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Andrzej Waldemar Sapuła

  Neurolog,

  • J

   potwierdzam żenujący sposób podejścia do pacjenta Pana "doktora"! Również zwróciłam się o pomoc w bólach kręgosłupa, np. dwa tyg. nie mogę nic robić, tylko leżę i wiję się z bólu, Pan doktor użył młotka, połaskotał po stopach i koniec, idź pacjencie i nie wracaj, a masaże ma przepisać lekarz rodzinny! jakby był to on był specjalistą! Ten lekarz naciąga NFZ, bo za wizytę nic nie wartą dostanie wynagrodzenie, a pacjent jest wprost wyrzucany za drzwi! W chwili, kiedy chciałam szerzej porozmawiać o ewentualnych przyczynach, możliwościach ratowania kręgosłupa Pan doktor wstał zza biurka i delikatnie przesunął mnie za drzwi!! to całe podejście! Skierowanie przepadło!! pomocy żadnej, najlepiej to żeby zostać kaleką w wieku 30 lat, bo ten lekarz nie wykonuje swojej pracy w ogóle! Ewidentnie naciąga MCZ i NFZ.

  • K

   Lekarz typu "po co ty człowieku do mnie przychodzisz", podejście jak by badał psa, żadnej informacji dla pacjenta, poszedłem do niego z bólami kręgosłupa które mam od kilku lat, rehabilitacje za wiele nie pomagają, Pan doktor postukał młoteczkiem popatrzał i stwierdził ze żadnego uszkodzenia kręgosłupa nie ma, po zadaniu pytania czy możne jakiś rezonans albo jakieś inne badanie żeby stwierdzić z jakiego powodu są bóle, to uzyskałem odpowiedz ze nie ma uszkodzenia kręgosłupa i rezonans jest niepotrzebny, zalecił dalsze rehabilitacje które w niczym nie pomagają. To chyba jakaś nowość ze rezonans stosuje się tylko przy uszkodzeniach kręgosłupa a nie do zdiagnozowania zmian tkanek miękkich, poza tym gdybym miał uszkodzony kręgosłup to raczej nie przyszedłbym do niego na własnych nogach. Nie polecam nikomu takiego konowała któremu wydaje się, że jest wszechmogący i liczy tylko jak tu zaoszczędzić na pacjencie. Na odchodne na bezczelnego wyskoczył jeszcze z tekstem "życzę dalszego życia bez bólu", co świadczy tylko o nim samym.


 • Hubert Costa

  Chirurg, lek.

  • A

   Miałam dwa razy "przyjemność" kontaktu z Panem Costa pierwszy raz nie potrafił rozpoznać złamania w nadgarstku u mojej mamy, dopiero po kilku tygodniach bólu i wizycie w Kamiennej Górze okazało się, że było złamanie i nadgarstek źle się zrósł i aby to "naprawić" należałoby ponownie dokonać złamania.
   Drugi raz tydzień temu na oddziale SOR, gdzie jest ponoć ordynatorem a odmówił zbadania pacjentki pomimo kilku próśb, tłumacząc że nie ma wolnego łóżka na SOR. Moją babcie przywiozłam na SOR w bardzo kiepskim stanie, po trzech godzinach czekania na krześle w poczekalni wyglądała coraz gorzej więc poprosiłam aby jakikolwiek lekarz na chwilę wyszedł do poczekalni i przynajmniej na krześle sprawdził czy nic złego się nie dzieje. Zostałam odesłana do Pana Costy, który wyszedł ze mną do poczekalni ale od razu zniknął drugim wyjściem i nie raczył nawet spojrzeć na pacjentkę. Jak po paru minutach ponownie pojawił się na korytarzu i go ponownie o to spytałam, powiedział łamaną polszczyzną, że mam się nie awanturować, bo przecież nie powyrzuca pacjentów przez okno!!! Czy to jest odpowiedź poważnego i szanowanego Lekarza na prośbę o zbadanie pacjenta - zaznaczam, że nie prosiłam o pierwszeństwo w przyjęciu na oddział a jedynie na sprawdzenie czy pacjent przypadkiem nie ma jakiegoś udaru lub wylewu!
   więc stąd moje stwierdzenie że jest to arogancki lekarz, któremu brak empatii i podejścia do Klienta!
   Nie wiedziałam, że na oddziale SOR podczas dyżuru można odmówić zbadania pacjenta!

  • G

   Najgorszy chirurg w Legnicy.Zaszycie chusty w jamie brzusznej i reakcja tego pana na zaistniałą sytuację świadczy o jego niekompetencji,arogancji i braku poszanowania drugiej osoby.


 • Eugeniusz Gajkowski

  Alergolog, Internista, Lekarz Rodzinny,

  • Odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu. Oby więcej takich lekarzy. Zawsze stawia trafne diagnozy. Jestem jego pacjentem od 11lat.

  • D

   Dr Gajkowski to prawdziwy dr nauk medycznych. Za darmo nikt nie dostaje takiego tytułu... nsjlepszym dowodem jest oblężenie jego gabinetu w dniach przyjęć. Zawdzięczam mu błyskawiczną własciwą diagnozę mojego przypadku.

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Cezary Rutkowski

  Diabetolog, Internista, lek.

  • G
   Lokalizacja: Przychodnia w LegnicyUsługa: Inny

   W obecnej sytuacji zrozumiałe było dla mnie odwołanie wizyty kontrolnej . Jestem w ciąży, w czasie jej trwania zachorowałam na cukrzyce ciążową- zupełnie nieznany mi temat, ponieważ nikt z osób mi bliskich nie choruje na cukrzyce . Już podczas pierwszej wizyty zostałam bardzo miło potraktowana przez Panią Pielęgniarkę - która wytłumaczyła mi wszystko, dostałam glukometr i cała „instrukcje” trzymania cukrów w normie . Również Pan Doktor uspokajał i rzetelnie odpowiadał na moje pytania.Pomimo panującej trudnej sytuacji, odwołanej wizyty - Pan Doktor zadzwonił w dniu odwołanej wizyty, kontrolnie - aby dowiedzieć się jak moje mierzone cukry wyglądają . Był przygotowany do rozmowy - ponieważ posiadał wynik krwi, który robiłam w przychodni kilka dni wcześniej . Wiem, że nie jestem sama z tą chorobą . To dla przyszłej Mamy , w tych trudnych czasach jest bardzo ważne . Bardzo dziękuje za ludzkie podejście, troskę. Pan dr Rutkowski to lekarz z powołania. Godny polecenia.

  • M

   Doktor ignoruje pacjenta, nie przejmuje się jego stanem zdrowia, ani nawet nie interesowały go lekarstwa, które zażywam. Nie przeprowadza wywiadu. Cały czas spogląda na zegarek i daje do zrozumienia, że musi już wychodzić. Najgorszy lekarz u jakiego byłam. Bardzo nieprzyjemny.

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania