Przychodnia Stomatologiczna S.C. Janina Stefaniak, Tomasz Stefaniak

(3 opinie)
Przejmij kontrolę nad tą placówką Edytuj profil Zobacz lekarzy Wyślij wiadomość
Pokaż numer

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Przychodnia Stomatologiczna S.C. Janina Stefaniak, Tomasz Stefaniak

Saturna 47

67-200 , Głogów , dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Piotr Radomski Inny

  Problemy z komunikacją. Po dwóch prywatnych wizytach , zostałem sam z nasilającym się bólem . Nie mogąc się w żaden sposów skomunikować z p. doktorem , zostałem zmuszony do szukania pomocy u innego lekarza, który musiał poprawiać błedy p. Radomskiego. Moje wizyte miały miejsce w przychodni na ul. Moniuszki w Głogowie.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Janina Stefaniak wyrywanie górnej ósemki

  Bałam się bardzo, na szczęście wszystko bezboleśnie, wkłucia do znieczulenia też nie odczułam źle, z wyrwaniem szybka akcja 5 min i po wszystkim, sprawnie poszło, Nasiałam trochę paniki ???? ale pani Janina bardzo miła pocieszyła pogłaskała, wyrozumiała. Polecam


  A
  Użytkownik zweryfikowany

  Ciężko mi się odnieść opinią do całej placówki, ale na pewno mogę polecić Panią Janinę Stefaniak. Od "małego" goszczę na jej fotelu i nie mam żadnych negatywnych uwag. Ostatnio rozprawiła się z moją ósemką dosłownie w kilka sekund. Jedynym bolesnym etapem było znieczulenie. Słyszałam od znajomych, że zdarzają się sytuacje kiedy ząb nie chce się tak łatwo "poddać", a Pani doktor nieźle musiała się namęczyć z wyrwaniem go, ale na szczęście mnie ten problem ominął. Bez problemu i skutecznie nastawiła mi też szczękę. Stosuję się do zaleceń Pani doktor i od ponad roku problem ten nie powrócił, wiec uważam, że fachowo podeszła do tematu. Poza tym dość nietypowo podchodzi do pacjenta, każdego traktuje jak dziecko, głaszcze po buzi i uspokaja. Oczywiście wrażenia są już kwestią subiektywną, ale mi osobiście bardzo się to podoba.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania