Przychodnia Stomatologiczna S.C. Janina Stefaniak, Tomasz Stefaniak

(3 opinie)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Przychodnia Stomatologiczna S.C. Janina Stefaniak, Tomasz Stefaniak

Moniuszki 9

67-200 , Głogów , dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

2.5

Ogólna ocena
3 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Piotr Radomski Inny

  Problemy z komunikacją. Po dwóch prywatnych wizytach , zostałem sam z nasilającym się bólem . Nie mogąc się w żaden sposów skomunikować z p. doktorem , zostałem zmuszony do szukania pomocy u innego lekarza, który musiał poprawiać błedy p. Radomskiego. Moje wizyte miały miejsce w przychodni na ul. Moniuszki w Głogowie.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Janina Stefaniak wyrywanie górnej ósemki

  Bałam się bardzo, na szczęście wszystko bezboleśnie, wkłucia do znieczulenia też nie odczułam źle, z wyrwaniem szybka akcja 5 min i po wszystkim, sprawnie poszło, Nasiałam trochę paniki ???? ale pani Janina bardzo miła pocieszyła pogłaskała, wyrozumiała. Polecam


  A
  Użytkownik zweryfikowany

  Ciężko mi się odnieść opinią do całej placówki, ale na pewno mogę polecić Panią Janinę Stefaniak. Od "małego" goszczę na jej fotelu i nie mam żadnych negatywnych uwag. Ostatnio rozprawiła się z moją ósemką dosłownie w kilka sekund. Jedynym bolesnym etapem było znieczulenie. Słyszałam od znajomych, że zdarzają się sytuacje kiedy ząb nie chce się tak łatwo "poddać", a Pani doktor nieźle musiała się namęczyć z wyrwaniem go, ale na szczęście mnie ten problem ominął. Bez problemu i skutecznie nastawiła mi też szczękę. Stosuję się do zaleceń Pani doktor i od ponad roku problem ten nie powrócił, wiec uważam, że fachowo podeszła do tematu. Poza tym dość nietypowo podchodzi do pacjenta, każdego traktuje jak dziecko, głaszcze po buzi i uspokaja. Oczywiście wrażenia są już kwestią subiektywną, ale mi osobiście bardzo się to podoba.


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania