Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Przychodnia Rejonowa

Mickiewicza 2

22-500, Hrubieszów, lubelskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Jerzy Tarasiuk

  Ortopeda,

  • C

   Nie wiem co mam myśleć o Nim. Podczas pierwszej i drugiej wizyty oraz po badaniach powiedział, że w chwili obecnej nawet nie mam co myśleć o operacji. Po 1 (jednym) tygodniu pojechałem do Lublina i tam po badaniach w ciągu 1 (jednego) dnia wyznaczono termin operacji wymiany stawu biodrowego za 2 (tygodnie).Więc ponownie pojechałem do Tarasiuka i On mi na to, że skoro w Lublinie karzą operować to chyba trzeba tak zrobić. Kiedy Mu przypomniałem Jego ostatnią sugestię o tym, że nie ma co myśleć o operacji zmienił temat rozmowy. Szczerze mówiąc nie wiem komu wierzyć. Tym bardziej, że nic mnie nie boli poruszam się bez problemu.

  • M

   Wspanialy lekarz. Ma podejcie do ludzi i traktuje ich normalnie nie wywyzszajac sie. Tlumaczy o chorobie w sposob jasny i prosty. Interesuje sie chorym nie tylko w swojej dziedzinie. Umie sluchac. Polecam Go. Jest to lekarz ze Zlotym Sercem.


 • Daria Wilma

  Okulista, lek.

  • R

   LEKARZ, KTÓRY SAM NIE BADA PACJENTA, ROBI TO PIELĘGNIARKA,MAM ASTYGMATYZM,A OKULARY, KTÓRE ZAPISAŁA MI PANI DOKTOR NIE MAJĄ CYLINDRÓW POPRZEDNIE MAJĄ AŻ 2 CYLINDRY. KTO MA ASTYGMATYZM WIE CO TO ZNACZY.PO WEJŚCIU DO GABINETU UPRZEDZIŁAM JAKĄ MAM WADĘ. SZKODA TYLKO PIENIĘDZY Z FUNDUSZU ZA MOJĄ WIZYTĘ.