Przejmij kontrolę nad tą placówką Edytuj profil Zobacz lekarzy
Pokaż numer

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Przychodnia Ogólnolekarska Specjalistyczna

Oławska 15

50-123 , Wrocław , dolnośląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Bogna Dobrzyniecka Konsultacja reumatologiczna dzieci

  Jestem bardzo wdzięczna Pani doktor za opiekę, a przede wszystkim za szybką i fachową diagnozę mojego Syna. Bardzo empatyczna, niezwykle ciepła i przede wszystkim bardzo dobrze wyjaśniająca chorobę Dziecka doktor. Jak dla mnie jest najlepszym specjalistą pediatrą z jakim miałam do tej pory doczynienia.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Bogna Dobrzyniecka USG stawu biodrowego

  W związku z tym, że córka nie miała zrobionego zalecanego trzeciego USG bioderek zaraz po tym jak zaczęła chodzić z powodu ciągłych chorób, a zaniepokoił mnie jej chód, skonsultowałam się telefonicznie z ortopedą, który wystawił skierowanie i zalecił wykonanie badania usg bioderek. Wizyta u Pani doktor zaczęła się pytaniem , w jakim celu w ogóle przychodzę, skoro 2 usg wcześniej wykonywane było w porządku to nie ma potrzeby wykonywać go teraz , ponieważ cytuję" bioderka się nie zepsuły" . Jałowa dyskusja trwała chwilę i po ciągłym podważaniu przez Panią doktor zasadności wizyty zapytałam ,czy w takim razie mam wyjść z gabinetu. Wtedy stwierdziła, że wykona badanie, które trwało może 2 minuty i mam wrażenie, że zostało zrobione od niechcenia. Mam porównanie z wcześniejszymi usg, które były wykonywane i omawiane w trakcie badania znacznie dokładniej . Być może Pani doktor miała zły dzień , nie wiem. Mimo wszystko jako mama małego pacjenta na pewno poczułam się jak intruz w gabinecie . Od lekarza z prywatnej grupy medycznej oczekuje większego profesjonalizmu i poziomu komunikacyjnego.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Bogna Dobrzyniecka USG przezciemiączkowe

  Pani Doktor wykonywała USG przezciemieniowe u mojej córki. Badanie przebiegło sprawnie, jednak zabrakło mi komunikacji ze strony doktor Dobrzynieckiej. To samo badanie wykonywałam wcześniej u innego lekarza i mam porównanie dotyczące ilości informacji otrzymywanych w trakcie i po badaniu. Po wizycie otrzymałam opis, równie oszczędny w słowach.


  D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Bogna Dobrzyniecka plamica Schonleina Henocha

  Wraz z córką trafiłyśmy do Pani doktor w celu skontrolowania stawów. Pani doktor uspokoiła mnie, przepisała lek, który zaraz pomógł. Dostałam odpowiedź na wszystkie pytania!!! Wspaniały lekarz w dodatku że wspaniałym podejściem do dziecka i rodzica.


  P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Jerzy Garcarek

  Najlepszy specjalista w kraju! Bardzo dokładnie opisuje i opowiada o chorobie, a w dodatku bardzo sympatyczny lekarz. Polecam każdemu.


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: dr n. med. Bogna Dobrzyniecka konsultacja reumatologiczna dzieci

  Pani doktor bardzo profesjonalnie zajęła się moją córką. Zbadała i skierowała do szpitala na oddzial, gdzie ją dokładnie i szybko zdiagnozowała. Dzięki Niej wiem w końcu co córce dolega i jak należy prowadzić leczenie. Polecam w 100 %


  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Bogna Dobrzyniecka konsultacja reumatologiczna dzieci

  Bardzo miła pani doktor. Przeprowadziła dokładny wywiad. Zrobiła Nataszce USG stawów. Dziecko i ja byliśmy zadowoleni z wizyty. Będę polecał znajomym panią doktor.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Bogna Dobrzyniecka

  Trudna komunikacja z Panią Doktor, która podważając opinie innych lekarzy i sposób wykonania wcześniejszego USG nie wypowiedziała się jednoznacznie na temat zaleceń tylko odesłała do lekarza kierującego. Tym sposobem jako rodzić pozostałam z brakiem rozeznania jak postępować i ogólnym niezadowoleniem z wizyty. Samo badanie było przeprowadzone szybko i bez problemów.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Bożena Kaniak

  Najlepszy lekarz na świecie! Gdyby wszyscy lekarze tacy byli nikt by nie chorował. Pani Doktor oprócz tego że ma ogromną wiedzę to jest również wspaniałym człowiekiem, który przejmuje się losem swoich pacjentów, nie zostawia ich samych sobie. Wszystko cierpliwie tłumaczy, wysłucha, doradzi. Więcej takich ludzi.


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Jerzy Garcarek

  Świetny lekarz, profesor. Męczyłam sie z kolanem przez ponad 10 lat, od 5 lat bardzo przeszkadzało mi to w życiu. Wysyłali mnie od lekarza do lekarza aż w końcu polecili mi właśnie profesora Garcarka. Zalecił mi operacje, przed nią zrobił mi serie badań. Jestem po operacji 5 miesięcy wykonanej przez właśnie profesora i nie mam żadnych dolegliwości. Jestem bardzo zadowolona i szczerze polecam !!! ( miałam zamykana przetokę tętniczo-żylna w kolanie )


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania