Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Przychodnia Na Witosa

Witosa 21

40-832, Katowice, śląskie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Ewa Kurzajewska

  Internista,

  • G

   W moim przypadku - miała nawet problem z interpretacją wyników badania krwi. Poszłam w końcu do innego lekarza tzw pierwszego kontaktu.

   Nie wiem czy na czym ta Pani się zna, gdzie zbierała doświadczenie, ale jej opinie medyczne wołają o pomstę do nieba. odradzam jako lekarza rodzinnego.


 • Krystyna Bielska

  Ginekolog,

  • A

   Dla mnie Pani doctor to miód na moje serce! Pełen profesjonalizm, cudowna ciepla kobieta i oczywiscie cudowny lekarz! Konkretny . Polecam z calego serca!

  • M

   Do niedawna miałam neutralny stosunek do Pani doktor, jednak po wczorajszej wizycie oceniam ją jako bardzo słabego specjalistę. W ogóle nie czyta karty pacjenta, nie wiem po co ona tam cokolwiek pisze. Kilka razy z rzędu przepisała mi L4, a potrafi się zapytać dlaczego miałam L4. Chyba powinna wiedzieć dlaczego sama je przepisuje. Jest również zdania, że w czasie ciąży powinno się robić tylko 3 usg, dlatego pomimo tego iż wczoraj byłam na nie zapisana, nie zrobiła go. Po prostu się jej nie chciało bo miała bardzo dużo pacjentów. Jej podejście do pacjenta jest uzależnione przede wszystkim od jej humoru, także jak ktoś ma pecha to nic się od niej nie dowie.
   Nie dawno byłam na badaniach prenatalnych i tam bardzo miły i kompetentny Pan dr n.med. Adrian Łukasik zwrócił uwagę na moją hemoglobinę (badania były z przed 3 tyg.) i polecił mi jakie żelazo powinnam brać, żeby uniknąć anemii, na co Pani doktor powiedziała że hb mam bardzo dobrą a omdlenia i osłabienia jakie ostatnio miałam (typowe objawi anemii) nie mają z hb nic wspólnego! Na hasło obrzęki, potrafi tylko powiedzieć żeby nie jeść soli, po za tym nic nie doradzi.
   Jeżeli któraś z was ma problem ze wzrokiem, to Pani doktor jest zadania, że poród naturalny go polepsza, a nie pogarsza, tak jak większość lekarzy myśli i nie jest wskazaniem do cesarskiego cięcia. Ogólnie nie interesuje się swoimi pacjentkami, nie ma oni nich pojęcia. Po ludzku też nie rozmawia, o problemach czy obawach swoich pacjentek, przyszłych mam. Jestem w 6 miesiącu ciąży i w ogóle mnie nie zna, nawet nie kojarzy. Dziękuje bardzo za taką opiekę. Dzisiaj idę do innego specjalisty, żeby się cokolwiek dowiedzieć.

  Zobacz wszystkie opinie (11) o tym lekarzu


 • Izabela Ploch-Cieślik

  Internista, Reumatolog,

  • C

   Witam.. Przede wszystkim to bardzo niedobry człowiek! Byłem umówiony na wizytę w przychodni na konkretną godzinę, miałem wysoką gorączkę, mocny duszący kaszel i byłem bardzo osłabiony. Lekarza (tej Pani) nie było w gabinecie, na korytarzu czekało kilka osób bardzo podenerwowanych tą sytuacją. Po 35 minutach pani doktor pojawiła się rozbawiona na korytarzu niosąc w ręku kawę....tylko ja zareagowałem mówiąc że to niehumanitarne traktowanie pacjentów!!! Po odczekaniu na swoją kolej ( w sumie od przyjścia ponad godzinę) i wejściu do gabinetu usłyszałem od Pani doktor zamiast przeprosin takie słowa cyt: " nie życzę sobie żeby darł pan mordę na mnie przy pacjentach" a następnie kazała mi wyjść z gabinetu oświadczając że mnie nie zbada i że mam sobie znaleźć innego lekarza!!!! Czy tak powinien zachowywać się lekarz w stosunku do pacjenta !???


 • Marcin Kowalski

  Ginekolog,

  • P

   Polecam z czystym sumieniem dr Kowalskiego. To pierwszy lekarz, który tak dużo czasu poświęca swojej pacjentce. Jestem w 7 miesiącu ciąży i na każdej wizycie dr Kowalski dokładnie bada (jest przy tym delikatny), wszystko sprawdza i nie odnosi się wrażenia jak u innych lekarzy, że mu się spieszy. Nie trzeba się prosić o skierowanie na badania, gdyż Pan doktor bardzo sumiennie przestrzega zalecanych badań w ciąży. Jest przy tym bardzo konkretny, profesjonalny i cierpliwy. Odpowiada na każde nurtujące mnie pytanie. Chodziłam do wielu ginekologów i dopiero dr Kowalski okazał się być lekarzem, któremu można w 100% zaufać.

  • A

   Polecam Pana Doktora Kowalskiego jest człowiekiem konkretnym oraz bardzo opanowanym. Prowadził moją pierwszą ciąże to dzięki niemu urodziłam pare dni temu śliczną córeczkę :) Jest profesjonalistą.

  Zobacz wszystkie opinie (22) o tym lekarzu


 • Anna Cetkowska

  Lekarz Medycyny Pracy, lek.

  • K

   pani doktor właśnie mnie odprawiła z kwitkiem z przychodni. prosiłam żeby mnie przyjęła bo mojej pani doktor nie ma a o godzinie 11 miałam już ponad 38 stopni. pani doktor na to" a wie pani ze mamy 4 innych lekarzy? dlaczego w ogóle pani raczyła przyjsc do mnie?" - taka kwestia ze żadnego nie znam poza moją panią dobra i strzelałam w ciemno" nie wiem czy przyjmę pani, musi pani czekać" zatem wróciłam do domu skoro nie wie czy przyjmie, wolałam wrócić do łózka. zatem jak nie jestes jej pacjentem błagaj panią doktor o przyjecie . Może bym jej nie oceniała gdyby po prostu powiedziała ze przykro, ze ma zapchane i w ogóle. ok bym poszła no trudno, ale nie dość ze chora poszłam to wróciłam bardziej chora bo i zdenerwowana. ton pani doktor był nie do przyjęcia. nie mogę ocenić na bardzo slaby bo wizyta nie doszła do skutku wiec jak leczy nie mam pojecia.


 • Monika Lubomira Dzieża-Reszka

  Reumatolog, Internista,

  • R
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Falck w Katowicach

   Jestem zadowolony z wizyty. Pani Monika rzeczowo wyjaśniła wszelkie moje wątpliwości i bardzo obszernie odpowiadała na moje pytania. Mam nadzieję, że od tej chwili moje leczenie ruszy do przodu. Bardzo chętnie wrócę do Pani doktor.