Przychodnia Zdrowia Malinowa jest wielodyscyplinarną placówką medyczną zlokalizowaną w centrum Łodzi. Powstała z myślą o objęciu kompleksową opieką medyczną Pacjentów indywidualnych oraz korporacyj... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Przychodnia Malinowa

Kilińskiego 21

90-205 , Łódź , łódzkie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Przychodnia Zdrowia Malinowa jest wielodyscyplinarną placówką medyczną zlokalizowaną w centrum Łodzi. Powstała z myślą o objęciu kompleksową opieką medyczną Pacjentów indywidualnych oraz korporacyjnych i ich rodzin.

Wykwalifikowany zespół lekarzy specjalistów z wieloletnim doświadczeniem klinicznym pomoże Państwu w rozwiązywaniu problemów zdrowotnych. Zaangażowanie oraz ogromna wiedza i wysokie umiejętności zespołu lekarzy są cenione przez stałych pacjentów.

Oferujemy Państwu świadczenia medyczne w kameralnych, przyjaznych warunkach, zapewniając miłą, życzliwą oraz ciepłą atmosferę. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom doskonalimy nasze procedury, wprowadzamy nowatorskie rozwiązania w celu zapewnienia wysokiej jakości usług medycznych oraz wygodnego, szybkiego dostępu do informacji, lekarzy specjalistów oraz badań diagnostycznych.

Nasz sprzęt

 • elektrokardiograf
 • aparat ultrasonograficzny Hitachi Aloka
 • aparat ultrasonograficzny Sonoscape
 • aparat KTG
 • bieżnia EKG
 • elektrokoagulator
 • lampa szczelinowa
 • audiorefraktometr
więcej

Badania

 • badania bakteriologiczne
 • badania biochemiczne
 • badania diagnostyczne
 • badania immunologiczne
 • badania przedoperacyjne
 • badanie krwi
 • badanie ogólne
 • biopsja tarczycy
 • biopsja piersi
więcej

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

4.5

Ogólna ocena
17 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
  G
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Joanna Sapieżko Inny

  Świetna Pani doktor! Badam się od kilku lat. Zawsze poświęca dużo czasu na badanie i na obejrzenie poprzednich wyników. Daje dużo wskazówek na temat postępowania w przypadku gdy miało się choroby nowotworowe w rodzinie. Podpowiada, co warto zbadać. Tłumaczy. Polecam.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Barbara Niedzielska - Stanek konsultacja kardiologa dziecięcego

  Na konsultację do Pani doktor udaliśmy się z naszą niespełna 3 miesięczna córką po skierowaniu przez pediatrę. Od wejścia dr była dla nas miła, nie mieliśmy żadnych zarzutów co do zachowania, gdzie wcześniej czytałam opinie na temat braku uprzejmości ze strony lekarza. Badanie przebiegło bardzo sprawnie, dr tłumaczyła wszystko na bieżąco. Następnie odpowiedziała szczegółowo na nasze pytania. Pełen profesjonalizm.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Daniel Majchrzak konsultacja ortopedyczna (pierwsza wizyta)

  Lekarz z powołania. Empatia,zrozumienie,szczegółowe przekazywanie informacji. Przede wszystkim trafna diagnoza. Mimo swojej fachowości, lekarz jest bardzo przyjazny, miły. Wyczerpująco odpowiada na wszystkie nurtujące pytania. Jest bardzo cierpliwy.


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Mariusz Skulimowski Inny

  Punktualność: Lekarz się spóźnił blisko godzinę i nawet nie przeprosił.
  Skuteczność leczenia: Lekarz stwierdził, że powinien przyjść w okularach, pomimo tego, że ich nie mam, bo nie miałem wcześniej przepisanych. Żaden logiczny argument do niego nie trafiał. Mogłaby być to moja subiektywna opinia o nim, gdyby nie fakt, że kolejną wizytę miałem u innego okulisty z tej samej przychodni, który również skrytykował "pracę" swojego poprzednika.


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Krzysztof Zasada Inny

  Oby więcej takich lekarzy!!! Pan Krzysztof wytłumaczy wszystko od A do Z, nie bagatelizuje niczego, słucha co się do niego mówi, diagnozy opierają się na zleconych badaniach, poświęca dużo czasu pacjentowi. Niektórzy lekarze powinni brać przykład. Ogromna wiedza, super człowiek.


  K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Magdalena Stasiak choroba tarczycy

  Pani doktor jest wyjątkowo miłą i sumienną osobą. Cierpliwie i dokładnie tłumaczy zalecenia, wyniki itp. Dzięki jej prowadzeniu i zaleconej terapii udało mi się donosić ciążę. Polecam ją z całego serca jak i mnie ją polecano.
  Długie terminy oczekiwania na wizytę, ale to też świadczy o dużej ilości wiernych pacjentów.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Barbara Wencka konsultacja ginekologiczna

  Pani Doktor jest bardzo miłą, cierpliwą i pomocną osobą. Chodzę do niej regularnie i jestem zadowolona. Badanie przeprowadza delikatnie, zawsze odpowie na wszystkie pytania, przeprowadza dokładny wywiad, aby rozwiać wszelkie wątpliwości. W wyjątkowej sytuacji mogłam liczyć na pomoc drogą telefoniczną. Polecam


  J
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Magdalena Stasiak

  Jestem pacjentką jakoś od ponad roku. Jestem bardzo zadowolona. Pani Doktor jako osoba jest bardzo sympatyczna, zaangażowana, na każdej wizycie cierpliwie opowiada i odpowiada na pytania. Trafiłam do Pani Doktor w ciężkim stanie, wcześniej leczyłam się u kilku innych lekarzy jednak to doktor Stasiak jako pierwsza(leczyłam się wcześniej już kilka lat) zleciła mi badania na przeciwciała, nikt inne tego wcześniej nie zrobił! Ja ze swojego leczenia jestem zadowolona, leki zawsze były dobierane odpowiedni. Bardzo polecam.


  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Mariusz Skoneczny

  Niedawno z usługi medycznej. Pierwsza wizyta u pana doktora dała mi poczucie bezpieczeństwa. Przyjazne podejście do pacjenta, profesjonalizm i holistyczne spojrzenie na zgłaszany problem dają mi przekonanie, że trafiłem pod dobrą medyczną opiekę.


  M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr n. med. Maria Dresler

  Pani Doktor jest świetnym, przemiłym i zaangażowanym lekarzem. Odpowiada na wszystkie pytania i służy pomocą również poza wizytą poprzez kontakt telefoniczny. Pani Dresler poświęca dużo czasu na pacjenta, a badanie jest bezbolesne i bezstresowe. Bardzo polecam!

  dr n. med. Maria Dresler

  Witam Pani Magdaleno,
  bardzo dziękuję za tak miłą opinię tym bardziej, że to kolejna opinia, która potwierdza, że od zawsze przykładam ogromną wagę do tego aby nasze kobiece dolegliwości były dokładnie wyjaśnione, a Pacjentka po wizycie nie miała żadnych wątpliwości, a tym bardziej niepotrzebnych obaw.
  Pozdrawiam serdecznie


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania