Przychodnia Lekarza Rodzinnego Vitamed

(10 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Przychodnia Lekarza Rodzinnego Vitamed

Hubalczyków 8

68-300, Lubsko, lubuskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Rafał Wojas

  Lekarz Rodzinny,

  • M

   Jedyny znany mi lekarz, którzy przejmuje się losem pacjenta również po opuszczeniu gabinetu. Wielokrotnie byłem świadkiem, gdy Pan Doktor dzwonił do pacjentów i dopytywał o ich stan zdrowia ze zwykłej, ludzkiej troski.
   Świetny fachowiec ze znakomitym podejście do dzieci.
   Gorąco polecam wszystkim.
   MZ


 • Wojciech Zwierzyński

  Urolog, Chirurg,

  • M

   Super Lekarz, Świetne Podejśćie do pacjenta, i dobry specjalista. Zabieg, który wykonał mi Pan doktor poprawił moje życie. Dziękuje i zostawiam opinie;)


 • Dariusz Kordiak

  Neurolog,

  • I
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Jestem bardzo zadowolona z wizyty.Doktor jest profesjonalistą najpierw długi wywiad o chorobie potem dokładne badanie pełne zainteresowanie pacjentem po 8 m-cach chodzenia po lekarzach trafna diagnoza pierwszy raz ktoś mi zaproponował zastrzyk .Nie pamiętam kiedy spałam w nocy a po wczorajszej wizycie zastrzyku i lekach tak się stało,jestem bardzo wdzięczna doktorowi i szczerze go polecam a wizyta trwała 30 min a nie 5 jak inni piszą

  • K

   Cała wizyta trwała może 5-8 minut. Pan zapytał ,,słucham?" powiedziałem, że dalej mam zaburzenia widzenia. Zignorował to. Pokazałem mu informację od laryngologa i wyniki badań VNG oraz wyniki badań OTC od okulisty. Powiedziałem, ze okulista sugerował badanie RM głowy,sugerował także EEG. Pan rzucił okiem na kwity i powiedział, że EEG jest niepotrzebne i mam się pokazać z wynikiem RM( na które wcześniej sam nie chciał wypisać skierowania). Powiedział także, że chyba okuliści znają się lepiej od niego. O nic nie pytał. Nic nie przepisał. Powiedział ,,No to do widzenia". Odradzam w 100% tego lekarza, zero podejścia do pacjenta, zero profesjonalizmu.

  Zobacz wszystkie opinie (14) o tym lekarzu