Opieką medyczną obejmujemy osoby w każdym wieku, stosując najnowocześniejsze metody diagnostyczne oraz leczenia, umożliwiające Pacjentom szybki powrót do zdrowia. Opiekujemy się Pacjentami na każdym e... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Przychodnia Lekarsko-Specjalistyczna BELL-MED

Szeligowska 25, Bemowo

01-319, Warszawa, mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe

O nas

Opieką medyczną obejmujemy osoby w każdym wieku, stosując najnowocześniejsze metody diagnostyczne oraz leczenia, umożliwiające Pacjentom szybki powrót do zdrowia. Opiekujemy się Pacjentami na każdym etapie procesu leczenia: umawiając wizyty lekarskie, monitorując prawidłowość wyników badań i postępy leczenia, będąc w stałym kontakcie z Pacjentem.

W BELL-MED każdy z Państwa jest traktowany indywidualnie.

Badania

 • Badania laboratoryjne

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Łukasz Dubielecki

  Ortopeda, Chirurg, lek.

  • D
   Lokalizacja: KalinaMed lekarz ortopeda, USG ortopedyczne niedzielaUsługa: USG ortopedyczne z wizytą

   Z drugim synkiem również wybraliśmy się na usg bioderek do prywatnego gabinetu pana doktora w Wilanowie. Lekarz ze świetnym podejściem do dziecka i rodzica, wszystko wytłumaczył, sprawdził dokładnie, dodatkowo zbadał całokształt rozwoju dzidziusia. Dodatkowym atutem jest kameralność gabinetu, maluch nie jest narażony na zarazki w poczekalni. Wszystkim serdecznie polecam doktora Dubieleckiego.

  • C
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: kolano

   Bardzo uważny, delikatny, kompetentny lekarz.
   Poświęca tyle czasu ile pacjent potrzebuje. Polecam Pana Doktora i bardzo dziękuję za wizytę.

  Zobacz wszystkie opinie (176) o tym lekarzu


 • Dorota Parczewska-Suchomska

  Dietetyk, mgr

  • A
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Zdecydowanie polecam Dorotę. Potrafi zdecydowanie pomoc nawet przy zaawansowanych problemach zdrowotnych. Ułożyła super dietę dla mojej mamy z dializowanymi nerkami. Dzięki odpowiedniemu sposobowi żywienia stan zdrowia bardzo się poprawił i nawet ograniczył ilość dializowana. Poprawa była widoczna już po pierwszym miesiącu!! Zdecydowanie polecam bo wiem teraz jak ważne jest prawidłowe zbilansowane żywienie. Dziękuję.

  • K

   Bardzo serdecznie polecam Panią Dorotę, układa fajne, urozmaicone diety i przede wszystkim bardzo skuteczne. Rady Pani Doroty są zawsze bardzo trafione, warto korzystać z jej doświadczenia :) Polecam! Kasia

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Grażyna Kilian Pasternak

  Pediatra,

  • O
   Lokalizacja: Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Lecznictwa Otwartego Warszawa - BemowoUsługa: lekarz pediatra

   Bardzo dobry lekarz, miła i fachowa osoba. Znam ja od wielu lat, jeszcze jako dziecko chodziłam do niej, a teraz chodzę do niej z moim synem

  • A

   Bardzo miła, kompetentna osoba. Pani doktor traktuje swoich małych pacjentów z szacunkiem, ma z nimi bardzo dobry kontakt. Jest delikatna podczas badania, a rodzicom udziela wyczerpujących odpowiedzi.

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Ewa Molga

  Ginekolog, lek.

  • Lokalizacja: Przychodnia Lekarsko-Specjalistyczna BELL-MED

   Pani Doktor jest bardzo dokładna i sympatyczna. Zebrała szczegółowy wywiad, dotyczący dolegliwości, z którymi się zgłosiłam. Zleciła rutynowe badania specjalistyczne. Wizyta przebiegła bez pośpiechu w spokojnej atmosferze. Jeśli będzie ponownie taka potrzeba, na pewno wrócę do tego samego lekarza. Polecam serdecznie każdemu tego specjalistę!

  • D
   Lokalizacja: SP ZOZ Szpital Specjalistyczny im. Świętej Rodziny

   Przypadkowo trafiłam do Pani Doktor, ale okazało się, że miałam wielkie szczęście :) Tak sympatycznej, skrupulatnej i profesjonalnej osoby dawno nie spotkałam. Mój przypadek był lekko skomplikowany, ale wszystko dokładnie Pani Doktor mi wyjaśniła, a po operacji już po jednym dniu mogłam wrócić do domu i wracać do zdrowia.
   Z całego serca polecam!

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu