Opieką medyczną obejmujemy osoby w każdym wieku, stosując najnowocześniejsze metody diagnostyczne oraz leczenia, umożliwiające Pacjentom szybki powrót do zdrowia. Opiekujemy się Pacjentami na każdym e... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Przychodnia Lekarsko-Specjalistyczna BELL-MED

Szeligowska 25, Bemowo

01-319, Warszawa, mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe

O nas

Opieką medyczną obejmujemy osoby w każdym wieku, stosując najnowocześniejsze metody diagnostyczne oraz leczenia, umożliwiające Pacjentom szybki powrót do zdrowia. Opiekujemy się Pacjentami na każdym etapie procesu leczenia: umawiając wizyty lekarskie, monitorując prawidłowość wyników badań i postępy leczenia, będąc w stałym kontakcie z Pacjentem.

W BELL-MED każdy z Państwa jest traktowany indywidualnie.

Badania

 • Badania laboratoryjne

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Łukasz Małek

  Kardiolog, Lekarz Sportowy, dr hab. n. med.

  • Lokalizacja: Przychodnia Lekarsko-Specjalistyczna BELL-MED

   Pan Doktor jest bardzo dokładny i sympatyczny. Zebrał szczegółowy wywiad, dotyczący dolegliwości, z którymi się zgłosiłam. Zlecił rutynowe badania specjalistyczne. Wizyta przebiegła bez pośpiechu w spokojnej atmosferze. Jeśli będzie ponownie taka potrzeba, na pewno wrócę do tego samego lekarza. Polecam serdecznie każdemu tego specjalistę!

  • Bardzo miły, profesjonałny i uważny lekarz. Gruntownie bada i wypytuje o szczegóły dolegliwości i historię. dobrze mnie poinformował o dostępnych możliwosciach leczenia, zaletach. Jestem zadowolona z wizyty i zaleceń.

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu


 • Łukasz Dubielecki

  Ortopeda, Chirurg, lek.

  • A
   Lokalizacja: Gabinet reumatologiczno- internistycznyUsługa: USG ortopedyczne z wizytą ortopedyczną

   Pierwsze wrażenie bardzo pozytywne, to była pierwsza wizyta, zgłosiłam się z bólem kolana, po aplikacji leku, ból ustąpił, Pan doktor bardzo sympatyczny, ciepły, sprawiający wrażenie dobrego ortopedy, polecam

  • O
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Gabinet PIASTÓWUsługa: konsultacja ortopedyczna

   Do gabinetu trafiłam z 5-latką na kontrolę płaskostopia stóp. Dostałam jasne wytyczne, co zrobić aby było lepiej, ćwiczenia do domu, które zostały mi pokazane i odpowiednio wytlumaczone. Rewelacyjny kontakt lekarz - dziecko, córka nie chętnie daje się zbadać, a dziś, przy fajnym podejściu pana doktora do dziecka poszło to sprawnie i bez awantur. Wspaniały ortopeda. Polecam serdecznie!

  Zobacz wszystkie opinie (129) o tym lekarzu


 • Grażyna Kilian Pasternak

  Pediatra,

  • O
   Lokalizacja: Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Lecznictwa Otwartego Warszawa - BemowoUsługa: lekarz pediatra

   Bardzo dobry lekarz, miła i fachowa osoba. Znam ja od wielu lat, jeszcze jako dziecko chodziłam do niej, a teraz chodzę do niej z moim synem

  • A

   Bardzo miła, kompetentna osoba. Pani doktor traktuje swoich małych pacjentów z szacunkiem, ma z nimi bardzo dobry kontakt. Jest delikatna podczas badania, a rodzicom udziela wyczerpujących odpowiedzi.

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Ewa Molga

  Ginekolog, lek.

  • Lokalizacja: Przychodnia Lekarsko-Specjalistyczna BELL-MED

   Pani Doktor jest bardzo dokładna i sympatyczna. Zebrała szczegółowy wywiad, dotyczący dolegliwości, z którymi się zgłosiłam. Zleciła rutynowe badania specjalistyczne. Wizyta przebiegła bez pośpiechu w spokojnej atmosferze. Jeśli będzie ponownie taka potrzeba, na pewno wrócę do tego samego lekarza. Polecam serdecznie każdemu tego specjalistę!

  • D
   Lokalizacja: SP ZOZ Szpital Specjalistyczny im. Świętej Rodziny

   Przypadkowo trafiłam do Pani Doktor, ale okazało się, że miałam wielkie szczęście :) Tak sympatycznej, skrupulatnej i profesjonalnej osoby dawno nie spotkałam. Mój przypadek był lekko skomplikowany, ale wszystko dokładnie Pani Doktor mi wyjaśniła, a po operacji już po jednym dniu mogłam wrócić do domu i wracać do zdrowia.
   Z całego serca polecam!

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu