Opieką medyczną obejmujemy osoby w każdym wieku, stosując najnowocześniejsze metody diagnostyczne oraz leczenia, umożliwiające Pacjentom szybki powrót do zdrowia. Opiekujemy się Pacjentami na każdym e... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Przychodnia Lekarsko-Specjalistyczna BELL-MED

Szeligowska 25

01-319 , Warszawa , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Opieką medyczną obejmujemy osoby w każdym wieku, stosując najnowocześniejsze metody diagnostyczne oraz leczenia, umożliwiające Pacjentom szybki powrót do zdrowia. Opiekujemy się Pacjentami na każdym etapie procesu leczenia: umawiając wizyty lekarskie, monitorując prawidłowość wyników badań i postępy leczenia, będąc w stałym kontakcie z Pacjentem.

W BELL-MED każdy z Państwa jest traktowany indywidualnie.

Badania

 • Badania laboratoryjne

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Łukasz Dubielecki

  Ortopeda, Chirurg, lek.

  • P
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Gabinet reumatologiczno- internistycznyUsługa: konsultacja chirurgiczna

   Pan doktor Łukasz Dubielecki wykazuje się ogromną empatią i naprawdę chce pomóc pacjentowi. W oczekiwaniu na swoją kolej rozmawiałem z innymi pacjentami, którym pan doktor bardzo pomógł. Faktycznie warto było poczekać.

  • M
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Gabinet PIASTÓWUsługa: konsultacja ortopedyczna

   Jak zwykle pełen profesjonalizm i zaangażowanie. Nie jest to moja pierwsza i zapewne nie ostatnia wizyta. Pan Doktor z dużym zaangażowaniem podchodzi do problemu, skrupulatne badanie, trafna diagnoza i skuteczne leczenie. Czego więcej trzeba...

  Zobacz wszystkie opinie (245) o tym lekarzu


 • Grażyna Kilian Pasternak

  Pediatra,

  • O
   Lokalizacja: Samodzielny Zespół Publicznych Zakładów Lecznictwa Otwartego Warszawa - BemowoUsługa: lekarz pediatra

   Bardzo dobry lekarz, miła i fachowa osoba. Znam ja od wielu lat, jeszcze jako dziecko chodziłam do niej, a teraz chodzę do niej z moim synem

  • A

   Bardzo miła, kompetentna osoba. Pani doktor traktuje swoich małych pacjentów z szacunkiem, ma z nimi bardzo dobry kontakt. Jest delikatna podczas badania, a rodzicom udziela wyczerpujących odpowiedzi.

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • Dorota Parczewska-Suchomska

  Dietetyk, mgr inż.

  • J
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Dopasowanie diety do indywidualnych potrzeb

   Bardzo polecam dietetyka p. Dorotę Parczewską-Suchomską.
   Już od pierwszej wizyty wzbudziła moje zaufanie. Zostałam przyjęta z życzliwością i uśmiechem.
   Otrzymałam od p. Doroty drobiazgową diagnozę, a następnie ułożyła mi plan działania, który naprawdę pomógł. Do tego indywidualnie uwzględniła moje preferencje żywieniowe i niestandardowy rozkład dnia.
   Każde spotkanie oceniające postępy w odchudzaniu było dla mnie dużą motywacją do kontynuowania diety.
   Szczerze polecam!

  • A
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Zdecydowanie polecam Dorotę. Potrafi zdecydowanie pomoc nawet przy zaawansowanych problemach zdrowotnych. Ułożyła super dietę dla mojej mamy z dializowanymi nerkami. Dzięki odpowiedniemu sposobowi żywienia stan zdrowia bardzo się poprawił i nawet ograniczył ilość dializowana. Poprawa była widoczna już po pierwszym miesiącu!! Zdecydowanie polecam bo wiem teraz jak ważne jest prawidłowe zbilansowane żywienie. Dziękuję.

  Zobacz wszystkie opinie (7) o tym lekarzu


 • Ewa Molga

  Ginekolog, lek.

  • I
   Lokalizacja: SP ZOZ Szpital Specjalistyczny im. Świętej RodzinyUsługa: konsultacja ginekologiczna

   Zgłosiłam się na izbę przyjęć z powodu rozejścia się szwów po szyciu krocza. Pani doktor stwierdziła, że nie ma potrzeby ponownego zakładania szwów i przepisała jakąś maść do smarowania. Natychmiast udałam się do innego szpitala, gdzie założono mi brakujące szwy. Dostarczyło mi to wiele stresu - jeździłam z 3 dniową córeczką a z drugiego szpitala chcieli mnie odesłać do tego w którym rodziłam. Na szczęście uzyskałam pomoc.

  • J
   Lokalizacja: SP ZOZ Szpital Specjalistyczny im. Świętej Rodziny

   Szalenie nieprzyjemna pani doktor. Po zgłoszeniu się na Izbę Przyjęć z powodu ponownego plamienia z dróg rodnych w pierwszym trymestrze ciąży (brunatna wydzielina z pochwy przy wcześniejszej diagnozie "poronienia zagrażającego" i ordynacji Duphastonu), usłyszałam: "I co, będzie pani tak co trzy dni biegać do lekarza? (...) Skoro pani przyjechała, to już panią zbadam". Natomiast podczas badania USG płodu, na zadane przeze mnie, podstawowe pytanie o stan kosmówki, skrzywiona pani doktor spojrzała na mnie, mówiąc: "a jakie to ma znaczenie?". Jestem zszokowana podejściem pani doktor do pacjenta.

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania