Opieką medyczną obejmujemy osoby w każdym wieku, stosując najnowocześniejsze metody diagnostyczne oraz leczenia, umożliwiające Pacjentom szybki powrót do zdrowia. Opiekujemy się Pacjentami na każdym e... więcej

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Przychodnia Lekarsko-Specjalistyczna BELL-MED

Szeligowska 25

01-319 , Warszawa , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Opieką medyczną obejmujemy osoby w każdym wieku, stosując najnowocześniejsze metody diagnostyczne oraz leczenia, umożliwiające Pacjentom szybki powrót do zdrowia. Opiekujemy się Pacjentami na każdym etapie procesu leczenia: umawiając wizyty lekarskie, monitorując prawidłowość wyników badań i postępy leczenia, będąc w stałym kontakcie z Pacjentem.

W BELL-MED każdy z Państwa jest traktowany indywidualnie.

Badania

 • Badania laboratoryjne

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

  T
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Grażyna Kilian Pasternak Inny

  Pani Doktor wydaje się wielką przeciwniczką antybiotyków. Dwukrotnie nas to u niej spotkało i za każdym razem inny lekarz zalecał natychmiastowe podanie antybiotyków. Np. delikatne zaczerwienienie gardła (opinia pani Doktor z wizyty po badaniu gardła i uszu) okazało się następnego dnia ropnym zapaleniem ucha, które rozwijało się dłuższy czas (stwierdzone przez laryngologa).

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania