Opieką medyczną obejmujemy osoby w każdym wieku, stosując najnowocześniejsze metody diagnostyczne oraz leczenia, umożliwiające Pacjentom szybki powrót do zdrowia. Opiekujemy się Pacjentami na każdym e... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Przychodnia Lekarsko-Specjalistyczna BELL-MED

Szeligowska 25

01-319 , Warszawa , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Opieką medyczną obejmujemy osoby w każdym wieku, stosując najnowocześniejsze metody diagnostyczne oraz leczenia, umożliwiające Pacjentom szybki powrót do zdrowia. Opiekujemy się Pacjentami na każdym etapie procesu leczenia: umawiając wizyty lekarskie, monitorując prawidłowość wyników badań i postępy leczenia, będąc w stałym kontakcie z Pacjentem.

W BELL-MED każdy z Państwa jest traktowany indywidualnie.

Badania

 • Badania laboratoryjne

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

4.5

Ogólna ocena
3 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
  T
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Grażyna Kilian Pasternak Inny

  Pani Doktor wydaje się wielką przeciwniczką antybiotyków. Dwukrotnie nas to u niej spotkało i za każdym razem inny lekarz zalecał natychmiastowe podanie antybiotyków. Np. delikatne zaczerwienienie gardła (opinia pani Doktor z wizyty po badaniu gardła i uszu) okazało się następnego dnia ropnym zapaleniem ucha, które rozwijało się dłuższy czas (stwierdzone przez laryngologa).


  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: prof. dr hab. n. med. Łukasz Małek

  Pan Doktor jest bardzo dokładny i sympatyczny. Zebrał szczegółowy wywiad, dotyczący dolegliwości, z którymi się zgłosiłam. Zlecił rutynowe badania specjalistyczne. Wizyta przebiegła bez pośpiechu w spokojnej atmosferze. Jeśli będzie ponownie taka potrzeba, na pewno wrócę do tego samego lekarza. Polecam serdecznie każdemu tego specjalistę!


  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Ewa Molga

  Pani Doktor jest bardzo dokładna i sympatyczna. Zebrała szczegółowy wywiad, dotyczący dolegliwości, z którymi się zgłosiłam. Zleciła rutynowe badania specjalistyczne. Wizyta przebiegła bez pośpiechu w spokojnej atmosferze. Jeśli będzie ponownie taka potrzeba, na pewno wrócę do tego samego lekarza. Polecam serdecznie każdemu tego specjalistę!


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania