Przychodnia Lekarska w Ciechocinku

(45 opinii)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Przychodnia Lekarska w Ciechocinku

Bema 37a

87-720, Ciechocinek, kujawsko-pomorskie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Aleksandra Decka-Praszczałek

  Stomatolog,

  • H

   To mogłaby być moja stomatolog, gdybym mieszkał trochę bliżej. Duża wiedza fachowa i właściwe podejście do pacjenta. Podczas pobytu w sanatorium byłem zmuszony pojawić się u Pani Doktor. Wizyta została wyznaczona błyskawicznie, a praca wykonana perfekcjonalnie.
   Całkowitym zaskoczeniem był paragon z kasy fiskalnej na koniec wizyty. Ten gabinet wyprzedza wszystkie inne mi znane, Rewelacja !!!!
   Chciałbym mieć takich fachowców w mojej miejscowości.
   Henryk S.

  • N

   choc na wizyte zostalam umowiona prywatnie to jednak pani doktor mnie nie przyjela nie rozumiem podejscia ktorego nie zauwazylam

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu


 • Agnieszka Czajkowska

  Ginekolog,

  • Lokalizacja: Gabinet lekarskiUsługa: prowadzenie ciąży

   Doktor Czajkowska prowadziła moją ciążę w której co chwilę pojawiały się jakieś komplikacje. Zawsze mogłam liczyć na wsparcie i pomoc Pani doktor. Nigdy nie odmówiła nagłej wizyty. W każdej chwili mogłam zadzwonić do Pani doktor. Na wizycie zawsze wszystko było dokładnie wytlumaczone, zawsze poświęca pacjentom 100% swojego czasu! ja polecam Pania doktor z całego serca i dziękuję za tak poprowadzoną ciążę!

  • Najlepszy lekarz ginekolog, z jakim miałam do czynienia. Pani Dr rozwiała wszystkie wątpliwości, jakie mam w zaawansowanej już ciąży, powiedziała to, czego lekarz prowadzący nie powiedział. Poświęciła mi bardzo dużo czasu, w dodatku awaryjnie, bo poprosiłam o nagłą konsultację. Przyjęła mnie bez problemu!
   Nie musiałam dopytywać, drążyć, naciskać, Dr Czajkowska WSZYSTKO tłumaczy sama, wprowadza szczegółowo w temat, językiem zrozumiałym dla osoby bez wykształcenia medycznego. Potrafi uspokoić sfrustrowaną już ciężarną, wytłumaczyć to, co zostało ewidentnie pominięte.
   Pani Dr poświęciła mi niemal półtorej godziny na pełne badanie nie inkasując za to majątku. Dr jest nastawiona na jakość badań, a nie na ilość. Poprzedni lekarz za 10 minut kasował ponad 100 zł. a Dr Czajkowska mniej za półtorej godziny. Dba o pacjenta, nie o swój zysk

   Gorąco polecam

  Zobacz wszystkie opinie (36) o tym lekarzu


 • Kamil Praszczałek

  Stomatolog, lek. dent.

  • G
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Usuwanie 8

   Pełen profesjonazizm Gabinet sterylny,klimatyzowany.Pan doktor miły uśmiechnięty,profesjonalista!!!!!!! Polecam!!!!!

  • super człowiek,super lekarz.tylko terminy zajęte,ale tak to bywa z dobrymi fachowcami
   fajne podejście do pacjentów

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu