Przychodnia Lekarska Remedium

(2 opinie)
Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Przychodnia Lekarska Remedium

Konstytucji 3 maja 9b

96-200 , Rawa Mazowiecka , łódzkie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

4

Ogólna ocena
2 opinie

  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Przemysław Cynkier Inny

  Pare lat temu uratował mi życie, byłem w kompletnej rozsypce i z wielkimi zaburzeniami lękowymi. Lekarz prześwietlił mnie dokładnie i zaproponował terapie farmakologiczna + psychoterapię w tym samym ośrodku. Przeprowadza szeroki wywiad. Ma dobry kontakt z pacjentem, jest wyrozumiały, inteligentny. Polecam


  A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Przemysław Cynkier

  Do przychodni przyszłam 14 dni po poronieniu w 18 tc (jeszcze w połogu) ze skierowaniem od lekarza pierwszego kontaktu z zaznaczeniem "pilne" ze zdiagnozowaną depresją poporodową, gdzie zgodnie z prawem powinna zostać udzielona mi pomoc psychiatryczna i psychologiczna w ciągu maksymalnie 7 dni. Niestety tej pomocy nie uzyskałam od Pana doktora. W recepcji usłyszałam, że wizyta zostanie mi wyznaczona za 4 miesiące. Kiedy zwróciłam uwagę, że jestem po porodzie i mam skierowanie "pilne", usłyszałam: "Wszyscy tu przychodzą z pilnymi skierowaniami. Proszę się udać do gabinetu lekarza i zapytać, czy Panią przyjmie." Poszłam i zapytałam. Otrzymałam odpowiedź, że mam się zarejestrować w rejestracji na dole i czekać jak wszyscy inni na swój termin. Kiedy zwróciłam uwagę, że zgodnie z informacją w rejestracji czas oczekiwania wynosi 4 miesiące w przypadku pilnych skierowań, Pan doktor odpowiedział: "mam limity wizyt nałożone przez NFZ, których nie przeskoczę. Proszę wyjść i się zapisać na wizytę. Jak Pani nie odpowiada, to proszę iść do NFZ" - cytat usłyszany z ust lekarza. Wyszłam z przychodni poczuciem winy, z płaczem, bez żadnego wsparcia.
  Z tym samym skierowaniem udałam się do innej przychodni, gdzie przyjęto mnie jeszcze tego samego dnia. Ze względu na jeszcze dłuższy czas oczekiwania na kolejną wizytę w przychodni, w której udzielono mi wcześniej pomocy, ponownie musiałam wrócić do Pana doktora i wyznaczyć się na kolejną wizytę za 4 miesiące. Wyznaczono mnie na konkretny termin na godz. 8 rano. Jak się potem okazało, wszyscy czekający pod gabinetem byli umówieni na tą samą godzinę. Lekarz pojawił się w gabinecie o 9:30 i zaczął przyjmować pacjentów. Wizyty kolejnych pacjentów w kolejce trwały od 5 do 10 min. Moja wizyta trwała jeszcze krócej. Lekarz zapytał mnie jakie leki przyjmuję. Powiedziałam jakie ostatnio zostały mi przepisane. Lekarz nic więcej nie mówiąc, wypisał mi receptę na te same leki i kazał przyjmować tak samo. Nie było wywiadu lekarskiego, czy nawet pytania, czy leki pomagają. Nie pomagały i przyszłam z zamiarem konsultacji i liczyłam, że zostaną zmienione na inne . Poczułam się jak przedmiot. Stwierdziłam, że jeszcze dalej spróbuje kontynuować leczenie przepisanymi lekami i w rejestracji chciałam się umówić się na kolejną wizytę w godzinach popołudniowych, po pracy. Widziałam na gabinecie informację, ze lekarz przyjmuje w takich godzinach.
  W rejestracji dowiedziałam się, że nie jest to możliwe, bo Pan doktor pracuje tylko do godz. 12:00. Kiedy powiedziałam, że zgodnie z informacją podaną na stronie NFZ i jego gabinecie, jest informacja, ze w środy i czwartki przyjmuje do godz. 20:00. Pani w rejestracji się zaśmiała i powiedziała, że ma takie wytyczne od Pana doktora i nie ma na to wpływu. Należy przyjść w wyznaczonym dniu o 8:00 i czekać w kolejce. Zmieniłam ostatecznie przychodnię. Jeżdżę do innego miasta.
  Szczerze nie polecam Pana doktora.
  Do mnie odniósł się przedmiotowo, nie udzielił pomocy, mimo iż nie tylko przysługiwała, zgodnie z przepisami prawnymi.
  Więcej nie skorzystam z usług Pana doktora.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz