Zobacz inne placówki

Kogo szukasz?

Szukaj innej specjalizacji

Usługi

Poniższe ceny dotyczą wizyt prywatnych.

Adres

Przychodnia Lekarska Konsylium
Gwiaździsta 5a, 67-200 Głogów
Przychodnia Lekarska Konsylium logo

Specjaliści

Opinie o specjalistach (6)

Ogólna ocena

  A
  Profil zweryfikowany
  Ewa Wierzbicka Inny

  Pani Doktor jest bardzo konkretna a przy tym bardzo miła. Widać, ze zna się na swojej specjalizacji. Ma bardzo dobre podejście do pacjenta, takie ludzkie. Polecam bardzo.

  A
  Profil zweryfikowany
  Ewa Wierzbicka Inny

  Pani Doktor jest bardzo skuteczna i profesjonalna.Potrafi dobrze doradzić i odpowiada na wszystkie pytania.Jej pomoc wywarła na mnie naprawdę duże wrażenie.Polecam i pozdrawiam.

  P
  Profil zweryfikowany
  Ewa Wierzbicka Inny

  U pani doktor byłam na kilku wizytach. Pani doktor zawsze jest uprzejma, kontaktowa i wyrozumiała. Mój przypadek był problematyczny, mam za sobą dużą ilość leków. Nie ukrywam, że chcialam się poddać i myślałam, że pani doktor również mi podziękuje i powie, że nic więcej nie da się zrobić. Jednak widząc zaangażowanie pani doktor nie poddalam się. W końcu przyszły oczekiwane efekty. Jestem bardzo zadowolona z usług pani doktor. Polecam.

  /
  Profil zweryfikowany
  Ewa Wierzbicka Inny

  Przestrzegam przed tą Panią, może i miła, ale ja też bym była gdybym zgarnęła 150 zł za wizytę, na której nic nie zrobiłam tylko wręczyłam wizytówkę do znajomej! Dzień przed wizytą dzwoniłam i pytałam czy wykonują badania przesiewowe słuchu, odpowiedziano mi że tak nie ma problemu mają sprzęt itp. a Pani doktor na wizycie bada jedynie ciśnienie w uszach?! Bo nie ma sprzętu?! Oczywiście wizyta płatna z góry w rejestracji. Paranoja! Mają szczęście, że byłam z noworodkiem, bo bym zrobiła taki dym że w zębach by oddali te pieniądze! Nie polecam i zdecydowanie odradzam!

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

  M
  Profil zweryfikowany
  Ewa Wierzbicka Inny

  Pani Doktor jest bardzo konkretna a przy tym bardzo miła. Widać, ze zna się na swojej specjalizacji. Ma bardzo dobre podejście do pacjenta, takie ludzkie. Polecam.

  M
  Profil zweryfikowany
  Ewa Wierzbicka wada wymowy dziecka lat 7

  Bardzo mile pierwsze wrazenie i nie tylko pierwsze. Rzeczowa, konkretna, a przy tym bardzo mila i kulturalna. Tak, podkreslam to ponieważ ostatnio spotykam sie z wyjatkowo niemiłym traktowaniem przez pracowników sluzby zdrowia. Polecam gorąco!!!

  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Najczęściej zadawane pytania