Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Przychodnia Lekarska

Paderewskiego 35

42-700 , Lubliniec , śląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Lidia Adrianowicz

  Położna,

  • A

   Pani Lidia Adrianowicz jest jednym z niewielu lekarzy w mojej opinii GODNYM POLECENIA :))
   Jest to lekarz jak to się mówi: "z powołania", sumienny, rzetelny fachowiec w swojej dziedzinie!!
   O Pani Doktor można powiedzieć, że jest takim "swoim" lekarzem (tzn. ma odpowiednie <indywidualne> podejście do każdego pacjenta, wychodząc z gabinetu czuję się swojego rodzaju spokój i komfort psychiczny) !!!

   TAKŻE JAK NAJBARDZIEJ POLEEEECAM ;-)


 • Halina Pilch- Kucia

  Pediatra, lek.

  • P

   Byłam z moim dzieckiem i tylko choroby wymyslała nie dała nic sobie powiedziec nie sluchala, nie pomogla mojemu dziecku no coz... juz jestem u innego lekarza bo nie zrobila na mnie dobrego wrazenia moze i jest dobrym lekarzem ale dla zdrowych dzieci ale to jest tylko moje zdanie kazdy ma prawo do wyboru lekarza i tez tak zrobilam ;)

  • M

   Miałam wizytę konsultacyjną z Pania doktor w szpitalu w Lublińcu z moją miesięczną córką. Już mi podpadła jak zaczęła się wypytywać dlaczego rodziłam w Psykowicach a nie w Lublińcu. Przecież to jest moja osobista decyzja w jakim szpitalu chcę urodzić moje dziecko - mam prawo wybrac szpital, który będzie spełniac moje kryteria. I właśnie dlatego że urodziłam córkę w Pyskowicach źle nas traktowała - wręcz obcesowo.

  Zobacz wszystkie opinie (8) o tym lekarzu


 • Zbigniew Kucia

  Internista, Lekarz Rodzinny,

  • K
   Lokalizacja: Gabinet lekarski

   Byłam u rodziny na świętach. Przyszłam z cała opuchnięta twarzą, bólem stawów i wysypka. Chciałam się dowiedzieć co mi jest bo zdażyło się to nagle wiec szukałam szybko prywatnej wizyty. Lekarz zapytał mnie czy przyjechałam do Lublińca do chłopaka i chce wyciągnąć więcej wolnego między świetami. Bardzo nieprofesjonalne podejście. Poprosiłam żeby wziął mnie na poważnie bo nie chodzi mi tylko o wypisanie L4 na co podniesionym głosem zapytał czy jestem głupia czy udaje głupią i wyprosił mnie z gabinetu.

  • P

   lekarz z prawdziwego zdarzenia duży zasób wiedzy bardzo wyrozumiały i ludzki.Posiada wysoką intuicję,Pracuje wśród wysoko kwalifikowanego personelu.


   ~ pacjent