Informacje o placówce

Gabinety

Przychodnia KONSTANCIN

Warszawska 22

05-520 , Konstancin-Jeziorna , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

4.5

Ogólna ocena
5 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr Monika Adamiec Inny

  Polecam. Zamiast syropów były stosowane odpowiednie leki i wyjście z zapalenia oskrzeli. Inny lekarz tylko dawał syropki i doprowadził nas do zapalenia oskrzeli. Pani doktor nam pomogła z tego wyjsc.

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr Krzysztof Zbigniew Ziółkowski

  Nie polecam, czas oczekiwania pod gabinetem na umówiona godzinę ponad 1,5h, podczas wizyty lekarz uznał, że nie jest w stanie stwierdzić co powoduje silne zawroty głowy u pacjenta, jedynie kieruje pacjenta na wizyty prywatne do innych specjalistów nie znając przyczyn ich dolegliwości, a co istotne podważa opinie innych lekarzy, nawet tych, którzy z nim współpracują, np. Po co zlecili założenie holtera, badań na tarczyce itd.

 • R
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Krystyna Ziółkowska

  z góry leków przepisanych przez panią dr 2 się wykluczały (zakazywano 3x ich łączenia wg ulotki) , 2 nie spełniały normy wieku, 1 przeciwstawny do typu choroby, 1 na astmę której dziecko nie ma (dziecko nie cierpiało na żadną chorobę z ulotki leku) ... został 1 suplement za 20zl z zestawu za prawie 200zl.
  Poza tym pani dr insynuowała rodzicowi dziecka, że coś kręci/ściemnia i przepytywała stawiając rodzica w pozycji osoby która ma się tłumaczyć.

  Dziecko wyzdrowiało dzięki domowym sposobom i syropowi bez recepty kupionemu samodzielnie.

 • C
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: dr Krzysztof Zbigniew Ziółkowski badanie internistyczne

  Lekarz bardzo skrupulatny, pilnujący pełnej dokumentacji, zawsze skory do przepisania odpowiednich skierowań pod warunkiem, że będzie miał wgląd do ich wyników. Dba o zdrowie pacjenta i na wszystko znajduje rozwiązanie. Służy dobrą radą. Czasem dbałość o szczegóły bywa irytująca, jednak dochodzi się do wniosku, że w celu zwalczenia choroby, każdy element jest ważny. Nie faszeruje antybiotykami i przepisuje tanie leki. Bardzo sympatyczny i rzeczowy doktor.

 • E
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Anna Sotniczuk

  Pani Doktor prowadzi mojego syna z astmą oskrzelową od kilku lat. Świetna, miła osoba, z genialnym podejściem do dzieci. Antybiotyki przepisuje w absolutnej konieczności (co w przypadku astmatyka okazało się być zbawienne). Polecam ogromnie, życząc oby każdy z małych pacjentów był pod tak fachowym nadzorem.

 • Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz