Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Przychodnia Kamed

Bocheńskiego 38a

40-859, Katowice, śląskie

Pokaż dane kontaktowe

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Izabela Kamińska

  Fizjoterapeuta,

  • S

   Pani Iza jest bardzo dobrze przygotowaną fizjoterapeutką. Zarówno pod względem terapii Bowena jak i jogi terapeutycznej. Regularnie korzystam z zabiegów w jej gabinecie i za każdym razem wychodzę zadowolony. Pani Iza bardzo dużo czasu poświęca na rozmowę z pacjentem dotyczączą jego schorzeń oraz na rozpracowanie poszczególnych dolegliwości, co jedynie podkreśla profesjonalizm. Zajęcia jogi również charakteryzują się indywidualnym podejściem do każdego uczestnika. Bardzo mocno polecam panią Izę.


 • Róża Swaczyna

  Dermatolog, lek.

  • Żałuję, że wcześniej nie sprawdziłam opinii na temat lekarza Swaczyny i poszłam do niej prywatnie. Istotnie - nie wykazywała chęci wyleczenia mnie, ilekroć poruszałam temat choroby przerywała tłumaczeniami że nic się nie da zrobić.
   Czego jednak odmówić jej nie mogę - wypisała recepty. (Wprawdzie sama musiałam jej powiedzieć jakie leki są mi potrzebne, ale wypisała.) Jest całkiem przyjemną kobietą.
   Polecam tę doktor, jako kontynuację leczenia, bo jest jedną z najtańszych lekarek na Śląsku.
   Nie polecam jej jako kogoś kto miałby zdiagnozować chorobę. Na pierwsze miesiące leczenia lepiej zaintwestować w bardziej zaangażowanego lekarza.

  • A

   Pani doktor robi łaskę, że przyjmuje pacjentów. Atmosfera okropna. Oględzin praktycznie nie było. Na wizytę czekałam 2 tygodnie a rada lekarki na wysypkę brzmiała: niech Pani kupi sobie wapno. Nie trzeba być lekarzem żeby to wywnioskować. I jeszcze skierowanie zmarnowałam. Muszę iść po nowe i poszukać PRAWDZIWEGO lekarza.

  Zobacz wszystkie opinie (5) o tym lekarzu


 • grazyna Piatek-Koronowska

  Okulista,

  • K
   Lokalizacja: W innym miejscu

   Po zbadaniu wzroku, pani doktor mówi że w poprzednich okularach miałem za duży cylinder, w odpowiedzi opisałem jak wyglądał proces dobierania szkieł u poprzedniego lekarza. Pani doktor się zdenerwowała, podniosła głos i pytała po co przychodzę do niej po pomoc jak się chce mądrzyć. Odpowiedziałem że jestem inżynierem a nie lekarzem, dlatego mówię wszystko co wiem na temat moich dotychczasowych wizyt u innych lekarzy aby ona mogła wyciągnąć odpowiednie wnioski.

   Następnie padły z jej ust słowa "synek ile ty masz lat" oraz "współczuję żonie". Mam prawie 30 lat i płacę miesięcznie 300 zł na nfz.

   Wizyta miała miejsce w Miejskim Centrum Medycznym "Podłęże" w Jaworznie.
   Wniosek: omijać panią doktor szerokim łukiem

  • N

   Lekarka pracuje także w poradni medycyny pracy w Katowicach ul .Mysłowicka . Nie ma podejścia do pacjenta ,odnosi się nie kulturalnie i z wielką łaską. Zero profesjonalizmu i kultury do pacjentów tylko denerwuje pacjentów swoim chamskim podejściem i odzywkami .Szczerze nie polecam .

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu