Przychodnia KAL-MED powstała w celu zapewnienia wyjątkowej opieki specjalistycznej z zakresu stomatologii oraz chirurgii naczyniowej. Robimy wszystko, aby zapewnić naszym pacjentom najlepszą opiekę, p... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Przychodnia Kal-Med

Szkolna 9A

05-090, Raszyn, mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe +48 22 ...
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Przychodnia KAL-MED powstała w celu zapewnienia wyjątkowej opieki specjalistycznej z zakresu stomatologii oraz chirurgii naczyniowej. Robimy wszystko, aby zapewnić naszym pacjentom najlepszą opiekę, począwszy od nowoczesnych metod leczenia, poprzez skuteczne zabiegi profilaktyczne, aż po edukację w zakresie zdrowia i higieny jamy ustnej. Nasi lekarze mają wieloletnie doświadczenie, dzięki któremu mogą dobrać najlepsze sposoby leczenia i wczuć się w potrzeby i oczekiwania odwiedzających nas osób. Korzystamy z nowoczesnego, profesjonalnego sprzętu oraz najwyższej jakości materiałów spełniających normy obowiązujące w Unii Europejskiej. Nasza przychodnia oferuje kompleksowe usługi z zakresu stomatologii i chirurgii naczyniowej:

- stomatologię zachowawczą,

- stomatologię dziecięcą,

- stomatologię estetyczną,

- chirurgię stomatologiczną,

- protetykę stomatologiczną,

- ortodoncję,

- endodoncję (leczenie pod mikroskopem),

- implantologię,

- periodontologię,

- chirurgię naczyniową.


Dbamy o to, aby każdy odwiedzający nas pacjent czuł się komfortowo, był zadowolony z efektu leczenia i wychodził od nas z poczuciem, że właściwie zadbano o niego i jego zdrowie. Zawsze dokładamy starań, aby zabiegi przebiegały bezboleśnie i bezstresowo. Nasi najmłodsi pacjenci za odwagę otrzymują drobne nagrody. Naszym priorytetem jest zadowolenie wszystkich pacjentów z efektów leczenia oraz przebiegu każdej wizyty.

Nasza oferta

- stomatologia zachowawcza,

- stomatologia dziecięca,

- stomatologia estetyczna,

- chirurgia stomatologiczna,

- protetykę stomatologiczna,

- ortodoncja,

- implantologia,

- endodoncja (leczenie pod mikroskopem)

- periodontologia,

- chirurgia naczyniowa.

Nasz sprzęt

 • Pantomogram
 • RTG
 • Mikroskop

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Klinika

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Jacek Kurnicki

  Chirurg Naczyniowy, Chirurg, dr n. med.

  • K
   Lokalizacja: Renort Słuchając CiałaUsługa: USG doppler

   Pełny profesjonalizm badanie punktualnie sprawnie wykonane miła obsługa brak kolejki pelna odpowiedź na zapytania polecam

  • S
   Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
   Lokalizacja: Europejskie Centrum Leczenia Chorób CywilizacyjnychUsługa: USG doppler- 2 kończyny

   Z wizyty u dr J. Kurnickiego jestem bardzo zadowolony. Zresztą , nie mogło być inaczej. Jest On prawdziwym fachowcem. Dowód - to ja sam.
   Trzynaście lat temu zacząłem mieć trudności w chodzeniu. Okazało się , że mam niedrożność tętnic. Cztery lata jadłem proszki i słuchałem zaleceń - jak będę chodził wolno to będzie mniej bolało. W końcu bez odpoczynku nie mogłem przejść 50m. I wtedy trafiłem do dr. Kurnickiego. Operacje które przeprowadził pozwalają mi chodzić bez specjalnych ograniczeń
   od dziewięciu lat. Więc, jak w nodze coś zaczęło "pobolewać" nie miałem problemu z wybraniem do kogo się udać.

   Sławomir G. - lat 78

  Zobacz wszystkie opinie (67) o tym lekarzu


 • Krasimira Czarijska-Kurnicka

  Stomatolog, lek. dent.

  • S
   Lokalizacja: Centrum Medyczne CMP

   Doktor Kurnicka, jest prawdziwym fachowcem w swojej dziedzinie. Wielokrotnie pomagała mi wyleczyć moje zęby, bezboleśnie i profesjonalnie. Oprócz tego, że jest świetnym stomatologiem to jest także życzliwą osobą. Jestem bardzo wdzięczny za pomoc w wyleczeniu moich zębów i oczywiście zachęcam wszystkich do wizyty u doktor Kurnickiej!

  • Pani Doktor jest bardzo dobrym specjalistą i świetnym człowiekiem. W przeciwieństwie do większości napotkanych przeze mnie lekarzy wszelakich specjalności, odpowiada cierpliwie na każde zadane pytanie, jest przy tym delikatna i bardzo serdeczna. POLECAM!


 • Ewelina Mikołajczyk

  Stomatolog, lek. dent.

  • K
   Lokalizacja: Przychodnia Kal-MedUsługa: Inny

   W dniu dzisiejszym odbyła się moja 1 wizyta w gabinecie kal-med u dr Mikołajczyk. Wizyta u stomatologa zawsze kojarzyła mi się ze stresem, sztywną atmosferą, brakiem szczegółowych wyjaśnień co do leczenia. Pani doktor Mikołajczyk spokojnie wytłumaczyła mi, co będziemy robić, ułożyła plan leczenia. Sama wizyta była bez bolesna. 1 raz wyszłam z gabinetu stomatologicznego z uśmiechem A nie z grymasem na twarzy. Polecam wszystkim!! Na prawdę rewelacyjna Pani Doktor, która zmieniła moje negatywne nastawienie na super pozytywne odnośnie wizyt u stomatologa. Na pewno wrócę do tej przychodni, aby razem z dr dbać o moje ząbki.

  • M
   Lokalizacja: Przychodnia Kal-MedUsługa: ekstrakcja ósemek

   Pani doktor jest cudownym specjalistą. Pomogła mi w nagłym przypadku i bez problemu usunęła bolącego zęba. Umówiłam się następnie na kolejną wizytę i wtedy dr Mikołajczyk wykonała mi plombę, a na kolejnej wizycie piaskowanie zębów. Jestem bardzo zadowolona. Dziękuję Pani doktor :)


 • Jarosław Dąbrowski

  Chirurg Szczękowo-Twarzowy, Chirurg Stomatologiczny, Stomatolog, lek.

  • K
   Lokalizacja: Centrum Medyczne CMPUsługa: chirurgiczne usuwanie zębów

   Moje pierwsze rwanie zęba kiedykolwiek i od razu ósemka - byłam przerażona. Pan doktor jednak ze swoim poczuciem humoru, precyzją i delikatnością sprawił, że nie taki diabeł straszny - całość trwała dosłownie kilka minut, potem nie było żadnych komplikacji (nie wzięłam ani jednego leku przeciwbólowego po rwaniu). Ósemka nie była zatrzymana, więc rwanie nie było bardzo skomplikowane, ale i tak jestem zachwycona przebiegiem zabiegu i tym jak prosta okazała się rekonwalescencja. Polecam serdecznie. Z kolejnymi ósemkami też się do Pana Doktora wybiorę. :)

  • S
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Inny

   ..wyrwanie ósemki za 500 zł bez paragonu, sorry ale to bardziej boli niż wyrwanie zęba w 7 minut. Ząb wycięty skutecznie, lecz bije po kieszeni :P

  Zobacz wszystkie opinie (29) o tym lekarzu


 • Krzysztof Kurnicki

  Stomatolog, Protetyk, lek. dent.

  • P
   Lokalizacja: Przychodnia Kal-MedUsługa: konsultacja stomatologiczna

   Bardzo dobry lekarz, wszystko tłumaczy, podchodzi z wyrozumiałością i pełnym profesjonalizmem do pacjenta. Bardzo życzliwy i widać że ma sporą wiedzę. Ceny również są w porządku. Sama będę korzystać i innym także bardzo polecam.

  • M
   Lokalizacja: Przychodnia Kal-MedUsługa: konsultacja stomatologiczna

   Świetny specjalista i serdeczny człowiek. Wizyty odbywałem w przychodni Kalmed w Raszynie. Podchodzi indywidualnie do każdego pacjenta, poświęca dużo czasu i zaangażowała aby osiągnąć najlepszy efekt leczenia. Do tego zawsze stara się znaleźć najlepszy wariant i nie stara się naciągnąć pacjenta. Byłem wielokrotnie i zdecydowanie będę wracał.

  Zobacz wszystkie opinie (9) o tym lekarzu


Powiązane wyszukiwania