Przychodnia KAL-MED powstała w celu zapewnienia wyjątkowej opieki specjalistycznej z zakresu stomatologii oraz chirurgii naczyniowej. Robimy wszystko, aby zapewnić naszym pacjentom najlepszą opiekę, p... więcej

Informacje o placówce

Gabinety

Przychodnia Kal-Med

Szkolna 9A

05-090 , Raszyn , mazowieckie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Przychodnia KAL-MED powstała w celu zapewnienia wyjątkowej opieki specjalistycznej z zakresu stomatologii oraz chirurgii naczyniowej. Robimy wszystko, aby zapewnić naszym pacjentom najlepszą opiekę, począwszy od nowoczesnych metod leczenia, poprzez skuteczne zabiegi profilaktyczne, aż po edukację w zakresie zdrowia i higieny jamy ustnej. Nasi lekarze mają wieloletnie doświadczenie, dzięki któremu mogą dobrać najlepsze sposoby leczenia i wczuć się w potrzeby i oczekiwania odwiedzających nas osób. Korzystamy z nowoczesnego, profesjonalnego sprzętu oraz najwyższej jakości materiałów spełniających normy obowiązujące w Unii Europejskiej. Nasza przychodnia oferuje kompleksowe usługi z zakresu stomatologii i chirurgii naczyniowej:

- stomatologię zachowawczą,

- stomatologię dziecięcą,

- stomatologię estetyczną,

- chirurgię stomatologiczną,

- protetykę stomatologiczną,

- ortodoncję,

- endodoncję (leczenie pod mikroskopem),

- implantologię,

- periodontologię,

- chirurgię naczyniową.


Dbamy o to, aby każdy odwiedzający nas pacjent czuł się komfortowo, był zadowolony z efektu leczenia i wychodził od nas z poczuciem, że właściwie zadbano o niego i jego zdrowie. Zawsze dokładamy starań, aby zabiegi przebiegały bezboleśnie i bezstresowo. Nasi najmłodsi pacjenci za odwagę otrzymują drobne nagrody. Naszym priorytetem jest zadowolenie wszystkich pacjentów z efektów leczenia oraz przebiegu każdej wizyty.

Nasz sprzęt

 • Pantomogram
 • RTG
 • Mikroskop

Profile społecznościowe

Typ placówki

 • Klinika

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

5

Ogólna ocena
14 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Krzysztof Kurnicki konsultacja stomatologiczna

  Wizyta u Dr. Kurnickiego to sama przyjemnosc. Doktor ma duza wiedze i profesjonalne podejscie do pacjenta. Na kazdej wizycie zawsze zostalo mi wytlumaczone jakie leczenie jest polecane i jego koszt. Pan doktor jest rowniez bardzo delikatny, takze z czystym sumieniem polecam Dr. Krzysztofa!

 • S
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Ewelina Mikołajczyk Inny

  Wspaniała Pani Doktor, miła ciepła z cudownym podejściem do pacjenta, a przy tym bardzo profesjonalna. Świetny fachowiec. Bardzo serdecznie polecam!

 • K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Ewelina Mikołajczyk konsultacja stomatologiczna

  Moja córeczka straciła mleczaka i zamiast jak zwykle płaczu, było miło, ciepło z komentarzem ex post: nawet nie bolało tak bardzo ;)

 • D
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Ewelina Mikołajczyk Inny

  Pani Doktor nie minęła się z powołaniem. Jest bardzo cierpliwa i dokładna. Mąż miał usuwane korzenie. Pełen profesjonalizm. U mnie skuteczne usunięcie kamienia i piaskowanie. Szczerze polecam.

 • P
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Krzysztof Kurnicki konsultacja stomatologiczna

  Bardzo dobry lekarz, wszystko tłumaczy, podchodzi z wyrozumiałością i pełnym profesjonalizmem do pacjenta. Bardzo życzliwy i widać że ma sporą wiedzę. Ceny również są w porządku. Sama będę korzystać i innym także bardzo polecam.

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Krzysztof Kurnicki konsultacja stomatologiczna

  Świetny specjalista i serdeczny człowiek. Wizyty odbywałem w przychodni Kalmed w Raszynie. Podchodzi indywidualnie do każdego pacjenta, poświęca dużo czasu i zaangażowała aby osiągnąć najlepszy efekt leczenia. Do tego zawsze stara się znaleźć najlepszy wariant i nie stara się naciągnąć pacjenta. Byłem wielokrotnie i zdecydowanie będę wracał.

 • O
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. Jarosław Dąbrowski konsultacja chirurga szczękowego

  Dr. Jarosław jest świetnym chirurgiem, empatycznym człowiekiem. Sprawnie usunął osemkę , którą inni określali jako trudną.

 • K
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Ewelina Mikołajczyk Inny

  W dniu dzisiejszym odbyła się moja 1 wizyta w gabinecie kal-med u dr Mikołajczyk. Wizyta u stomatologa zawsze kojarzyła mi się ze stresem, sztywną atmosferą, brakiem szczegółowych wyjaśnień co do leczenia. Pani doktor Mikołajczyk spokojnie wytłumaczyła mi, co będziemy robić, ułożyła plan leczenia. Sama wizyta była bez bolesna. 1 raz wyszłam z gabinetu stomatologicznego z uśmiechem A nie z grymasem na twarzy. Polecam wszystkim!! Na prawdę rewelacyjna Pani Doktor, która zmieniła moje negatywne nastawienie na super pozytywne odnośnie wizyt u stomatologa. Na pewno wrócę do tej przychodni, aby razem z dr dbać o moje ząbki.

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: lek. dent. Ewelina Mikołajczyk ekstrakcja ósemek

  Pani doktor jest cudownym specjalistą. Pomogła mi w nagłym przypadku i bez problemu usunęła bolącego zęba. Umówiłam się następnie na kolejną wizytę i wtedy dr Mikołajczyk wykonała mi plombę, a na kolejnej wizycie piaskowanie zębów. Jestem bardzo zadowolona. Dziękuję Pani doktor :)

 • P
  Użytkownik zweryfikowany
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl Lekarz: dr n. med. Jacek Kurnicki konsultacja chrurgiczna

  Znakomity lekarz, wszystko spokojnie wytłumaczył,ogromna empatia. Oby więcej takich lekarzy. Dziękuję doktorze, moje obawy zostały rozwiane.

 • Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz

Powiązane wyszukiwania