Przychodnia "Gabinety Medyczne" NZOZ w Jędrzejowie

(2 opinie)

Nasza przychodnia świadczy specjalistyczne usługi lekarskie od 1997 r. Jesteśmy pierwszą niepubliczną przychodnią lekarską w powiecie jędrzejowskim, jedną z pierwszych w kraju powstałych na zasadzie n... więcej

Nie rezygnuj ze zdrowia

Wybierz konsultacje online, aby rozpocząć lub kontynuować leczenie bez wychodzenia z domu. Jeśli potrzebujesz, możesz również umówić wizytę w gabinecie.

Jak to działa?

Informacje o placówce

Gabinety

Przychodnia "Gabinety Medyczne" NZOZ w Jędrzejowie

Prosta 4

28-300 , Jędrzejów , świętokrzyskie

Pokaż dane kontaktowe
Akceptowane ubezpieczenia:
Pacjenci ubezpieczeni i prywatni (bez ubezpieczenia)

O nas

Nasza przychodnia świadczy specjalistyczne usługi lekarskie od 1997 r. Jesteśmy pierwszą niepubliczną przychodnią lekarską w powiecie jędrzejowskim, jedną z pierwszych w kraju powstałych na zasadzie niepublicznego zakładu opieki zdrowotnej. Od lat utrzymujemy wysoki poziom świadczonych usług. Staramy się być w czołówce krajowej jeśli chodzi o wyposażenie w sprzęt medyczny oraz wykształcenie personelu. Świadczy o tym codzienna praca naszych lekarzy i personelu oraz ich tytuły naukowe.
Zawsze Ty i Twoja Rodzina możecie skorzystać z naszych usług.
Zapraszamy do kontaktu z naszą rejestracją, pod numerem telefonu 41 386 41 07, celem informacji lub umówienia wizyty.
~ Kierownik, Dr n. med. Krzysztof Kałka.

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

Ogólna ocena

  R

  Ronin

  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Krzysztof Kałka Inny

  Raczej nie często piszę opinie ale w przypadku Pana Dr n. med. Krzysztof Kałki decyzja była łatwa .Pan Dr. to przemiły człowiek , empatyczny i świetny w swoim fachu. Miałem już iść na operację oczu bo tak powiedziała mi inna lekarka ale już nie muszę .Mam poprawione okulary i świetnie widzę. Oczywiście nie jestem zdrowy tylko chory na inną chorobę niż zaćma .Dla osób starszych ma mnóstwo wyrozumiałości .Jestem bardzo zadowolony z tego lekarza !!! Jedynym problem jest że są długie terminy ale zapewniam że lepiej poczekać i iść do tego właśnie okulisty.


  K

  KP

  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Krzysztof Kałka Inny

  Byłam z synkiem. Ten lekarz ma wyjątkowo dobre podejście do dzieci i umie je badać tak że uznają one to za świetną zabawę .Badanie jest mimo to bardzo konkretne .Diagnoza trafiona. Moje dziecko wreszcie widzi jak powinno co przekłada się na wyniki i zachowanie w szkole .Wcześniejszych okularów od innego okulisty nie nosił .Teraz sama jestem zdziwiona jak prawidłowo leczenie go odmieniło .Serdecznie polecam Dr n.med. Krzysztofa Kałkę który przyjmuje na ulicy Prostej 4 w Jędrzejowie


  Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz