Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Przychodnia DOKTOR

Gabriela Narutowicza 1

23-200 , Kraśnik , lubelskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Andrzej Popiołek

  Radiolog, lek.

  • M
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: Złamanie palca

   Syn miał uraz palca. Zrobiliśmy zdjęcie. Trafiliśmy na p. Popiołka. Był bardzo nieuprzejmy. Napisał w opisie zdjęcia, że w strukturach kości nie ma żadnych zmian, kiedy gołym okiem widać było skrzywienie palca. Chirurg dziecięcy od razu stwierdził złamanie i kazał wyrzucić opis do kosza. Nie mógł się nadziwić, że ktoś mógł tak to zdjęcie opisać.


 • Wojciech Pikto-Pietkiewicz

  Internista,

  • M
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: badania sportowe

   Bardzo konkretny lekarz, dokładny, o wszystko pyta sam też udziela fachowych informacji, rzetelny, polecam

  • M
   Lokalizacja: Przychodnia DOKTOR

   Rzetelny, wnikliwy, mila obsluga, zadaje mnostwo szczegolowych pytan, nie 'odwala panszczyzny' polecam

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Monika Golianek

  Ortodonta,

  • F
   Lokalizacja: W innym miejscuUsługa: aparaty stałe estetyczne

   Leczenie trwało 1,5 roku. Zgodnie z ustaleniami. Pięknym uśmiechem cieszę się do dziś, mimo że aparat ściągnęłam 5 lat temu. ???? Polecam!

  • K

   ja miałam dokładnie to samo ta kobieta przedłużała mi leczenie o bardzo długi czas, jestem załamana nic sie nie da już zrobić, ale widzę że nie ja byłam jedyna

  Zobacz wszystkie opinie (4) o tym lekarzu


 • Edyta Solecka

  Radiolog, lek.

  • J
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Luxmed Sp. z o.o. - Lublin

   Pani doktor to świetny specjalista. Badania przeprowadza bardzo szczegółowo. Wypytała mnie o każdy szczegół. Atmosfera w gabinecie jest bardzo przyjazna, przez co pacjent czuje się komfortowo. Dzięki dużej wiedzy i doświadczeniu Pani doktor mogłam szybko zwalczyć chorobę i wrócić do formy. W swoim życiu nie spotkałam bardziej pomocnego lekarza. Jeśli kiedyś jeszcze będę potrzebowała pomocy radiologicznej na pewno udam się do Pani doktor.
   Polecam serdecznie

  • A
   Lokalizacja: Centrum Medyczne Luxmed Sp. z o.o. - LublinUsługa: Inny

   Biopsja tarczycy wykonana w pośpiechu, wszystko trwało bardzo krótko. Ostatecznie wyniki badań biopsji nie wykazały nic, ponieważ materiał do badań był źle pobrany. Pieniądze wyrzucone w błoto.

  Zobacz wszystkie opinie (6) o tym lekarzu


 • Urszula Bryczek

  Internista, Lekarz Rodzinny, Endokrynolog,

  • L
   Lokalizacja: Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Janowie LubelskimUsługa: Inny

   Wstawiłam jedną gwiazdkę ponieważ mniej wstawić nie mogłam. Trafiłam do endokrynologa ponad dwa lata temu z gotowym USG tarczycy gdzie widoczny był blisko 2cm guz. Pani doktor powiedziała mi wtedy że to nic takiego. Guz mnie uciskał ale słyszałam że tam niema co mnie uciskać, żeby to zostawić. Przez ten czas nie było mowy o diagnozie guza choć opis z USG był dokładny i jasno wskazywał że trzeba się mu przyjrzeć. Po dwóch latach poszłam do innego lekarza - badania na cito i diagnoza nowotwór złośliwy. Ten guz jak się okazało znacznie urósł, pojawił się też nowy guz. Co najciekawsze w trakcie diagnozy u innego lekarza poszłam do doktor Bryczek na wizytę i zapytałam co z moim guzem (z czystej ciekawości co odpowie) - odpowiedź chyba nikogo nie zaskoczy - "nic, tym zajmować się nie będziemy... ".
   Sama wizyta wygląda tak: Pani doktor praktycznie przez cały czas trwania wizyty podkreśla sobie kolorowymi zakreślaczami to co sobie napisze. Nie mówi nic, chyba że zdałam pytanie, ale jak widać mało konkretnie na nie odpowiada. Strata czasu i zdrowia !


Powiązane wyszukiwania