Zobacz lekarzy

Informacje o placówce

Gabinety

Przychodnia Akademicka

Bielska 66

43-400 , Cieszyn , śląskie

Pokaż dane kontaktowe
Pacjenci prywatni (bez ubezpieczenia)

Typ placówki

 • Przychodnia

Inne placówki

Opinie o lekarzach z tej placówki

1

Ogólna ocena
4 opinie

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Stanisław Bochenek Inny

  Nie polecam pana dr Bochenka. Podczas trzeciej wizyty ciążowej gdy poprosiłam o L4 nasłuchałam się krzyków że nie chce mi się pracować, że będę musiała ZUSowi oddać pieniądze, a on straci pracę. Doktor nie chciał nawet wysłuchać dlaczego boję się o ciążę i jaką mam specyfikę pracy. Dodał jeszcze że ZUS ma podsłuchy w jego gabinecie. Słuchając tych krzyków rozpłakałam się, ale to doktora nie wzruszyło. Nie odpowiedział nawet na moje do widzenia. Więcej na pewno tam nie wrócę.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • A
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Stanisław Bochenek Ciąża

  Nie polecam pana doktora. Przy prośbie o morfologie w 7 miesiącu ciąży (morfologia była wykonywana raz na samym początku ciąży) usłyszałam, że zostanie ona wykonana po 30 tygodniu ciąży, bo Pan mnie widzi i wie, że krew się nie zmienia a samą ta prośbą robię Panu na złość. Przez kolejne parę minut wysłuchiwałam krzyków, które prawie doprowadziły mnie do płaczu. Takie traktowanie pacjenta nie powinno mieć miejsca, nie ma na to usprawiedliwienia!

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Stanisław Bochenek zła cytologia

  Cieszę się , że trafiłam do Pana doktora Bochenka . W Jastrzębiu lekarz chciał mnie wziąć na oddział i wycinki pobierać z czegoś czego nie było !
  Jedynie cytologia wyszła zła . Szyjka macicy czysta . Trafiłam do dr Bochenka i on mnie wyleczył ze stanu przedrakowego , bez użycia skalpela . Jestem niezmiernie wdzięczna i będę polecała ten gabinet .

 • M
  Użytkownik zweryfikowany
  Lekarz: Stanisław Bochenek

  Również stanowczo odradzam! Przez 4 lata chodziłam do Pana Doktora z guzkiem w lewym płacie tarczycy. Guz był niezłośliwy, ale rósł. Na każdej wizycie dostawałam informację jakiej guz jest wielkości wraz z poleceniem, by przyjść za 6 miesięcy. I tak co pół roku. Zawsze chodziłam na fundusz,ale pewnego razu już nie było wolnych terminów w tym roku (!) i poszłam prywatnie. Gdy usłyszałam "guz ma wymiary xxx, proszę sobie porównać z poprzednim USG. 150 zł" wiedziałam, że to była moja ostatnia wizyta u tego lekarza. Znalazłam innego endokrynologa, który od razu powiedział, że nie ma wątpliwości i guz należy usunąć. W szpitalu po operacji okazało się, że to był ostatni moment na to, by uratować prawy płat tarczycy i operacja powinna odbyć się już dawno! Osobom mającym wątpliwości co do pracy Pana Doktora sugeruję zmianę lekarza.

  Jesteś tym lekarzem? Odpowiedz na tę opinię! Zarejestruj się teraz

 • Wystąpił błąd, spróbuj jeszcze raz