Przychodnia

Stomatologia

(34 opinii)
Przejmij kontrolę nad tą placówką Edytuj profil

Lekarze przyjmujący w placówce

Inne placówki

Informacje o placówce

Typ placówki

 • Przychodnia

Gabinety

 • Przychodnia

  Okulickiego 58/70

  26-600, Radom, mazowieckie

  Pokaż dane kontaktowe

Opinie o lekarzach z tej placówki

 • Julia Reymond

  Stomatolog, lek.

  • Lokalizacja: W innym miejscu

   Pani jest przesympatyczna, poradziła sobie z usunięciem ciężkiej ósemki, po zabiegu nie boli mnie zupełnie nic.

  • W

   Świetny kontakt z pacjentem. W miłej i bezstresowej atmosferze rozprawia się z wyrywaniem 8. Profesjonalne podejście- zawsze zbiera dokładny wywiad przed podaniem znieczulenia, informuje o wszystkich zagrożeniach i możliwych powikłaniach- aczkolwiek po dwóch ekstracjach nie zdarzyło się aby coś takiego miało miejsce. Polecam serdecznie! Z wizyty korzystałam w Grójcu- szybki termin, korzystne ceny świadczonych usług.

  Zobacz wszystkie opinie (3) o tym lekarzu


 • Małgorzata Radziszewska

  Stomatolog, lek. dent.

  • M
   Lokalizacja: Prywatna Specjalistyczna Przychodnia StomatologicznaUsługa: Aparat stały

   Ja nie jestem zadowolona z usług Pani doktor. Nie ma specjalizacji z ortodoncji, co można sprawdzić w Centralnym Rejestrze Lekarzy. Nie był przedstawiony żaden plan leczenia odnośnie mojego problemu ortodontycznego. Mam szczękę wysuniętą względem żuchwy, zęby mi się nie stykają idealnie górne z dolnymi- nie miałam założonych wyciągów. Nie dostałam planu leczenia, ani nie było w szczegółach omawiane, co się dzieje. Miałam wyjaśnienia, niemniej jednak takie dość ogólne. Pani doktor miła, ale jednak jeśli chodzi o kwestie ortodontyczne- nie polecam. 2 niezależnych dentystów mi powiedziało, że mój zgryz jest zły, i kontakty między zębami również. Mnie nie pomogła rozwiązać mojego problemu ortodontycznego.

  • Fachowe leczenie i bez problemowe. Uzyskałem wiele wskazówek dotyczących postępowania z aparatem. Szybko przestałem odczuwać dyskomfort.

  Zobacz wszystkie opinie (32) o tym lekarzu